
In het Paasweekend van 2017 keert DGTL Amsterdam terug voor haar vijfde editie, met een brede selectie aan vooraanstaande artiesten uit alle hoeken van het dance-circuit.
DGTL presenteert een krachtig programma dat een doorsnede zal zijn van de elektronische muziek scene. Een programma dat niet alleen het geluid van morgen ten gehore brengt, maar ook een greep zal doen naar het verleden. Niemand minder dan Dixon, DJ Koze en HOWLING [live] zijn de eerst aangekondigde headliners voor de aankomende editie. DGTL Amsterdam 2017 zal plaatsvinden op 15 en 16 april, met een openingsfeest op 14 april en twee officiële afterparty’s die volgen op de festivaldagen. Reguliere ticketverkoop start op 24 november.
De vertrouwde NDSM Werf zal wederom als locatie dienen voor DGTL Amsterdam. Het monumentale industrieterrein, met zijn gigantische loodsen en groots open terrein bleek al vier jaar achtereen een meer dan geschikte uitvalsbasis.
Ook DGTL’s programmering zal dezelfde lijn volgen als eerdere jaren. Met het idee een gebalanceerde afspiegeling van de elektronische muziekwereld te zijn, kan men een mix verwachten van grote publiekstrekkers, lokaal talent en veelbelovende internationale acts. De eerste aangekondigde vedettes zijn Dixon en Max Cooper. Liefhebbers kunnen hun borst nat maken voor acts als Moscoman [live] en Kobosil [live]. Wat ongetwijfeld een veelbesproken naam gaat worden dit jaar is HOWLING [live]. De elektronische band rondom frontman Ry X heeft sinds hun hit uit 2012 onder dezelfde naam, wereldfaam verkregen.
Een andere artiest die op het verlanglijstje van velen zullen staan, is studiowonder DJ Koze. Move D en Gerd Janson, zullen voor de gelegenheid een b2b set zullen draaien. Ook gaan Kompakt-belofte Weval [live],UK ster Midland en Nederlands techno-icoon Speedy J acte de présence geven.
Vanaf vandaag zal DGTL Amsterdam 2017 langzamerhand de sluier lichten rondom het programma en de vele andere onderdelen, zoals Art en Revolution-project.
First line up release
Adriatique De Sluwe Vos Dixon DJ Koze Howling [live] Jamie Jones Jan Blomqvist [live] Joachim Pastor [live] |
Kobosil [live] Max Cooper Midland Motor City Drum Ensemble Moscoman [live] Move D b2b Gerd Janson Speedy J Weval [live] |
Foutje gezien? Let us know!
Agenda DGTL
DGTL ADE
NDSM Werf, Amsterdam
Party nieuws DGTL
Laatste kans nieuwe JBL draagbare Bluetooth Speaker!
De kans om te winnen bij Guestzone is groot. Inmiddels hebben wij 134.590 vrijkaarten
verloot onder onze members.
Maak een gratis account aan zodat jij ook vrijkaarten, gastenlijstplekken, vip-tafels en bonnen/muntjes kunt winnen.
Je maakt bovendien direct kans op een nieuwe JBL draagbare Bluetooth Speaker twv €165!
De JBL Charge 5 is de ideale speaker voor buiten. Hij is waterdicht en stofbestendig. Zo neem je hem een dag mee naar het strand en gaat
hij niet stuk door water of zand. Raakt de batterij van je smartphone leeg? Via de ingebouwde powerbank laad je jouw telefoon onderweg op.
Hierdoor kom je niet snel zonder muziek te zitten.
Door de PartyBoost functie koppel je de speaker aan een andere JBL PartyBoost speaker voor een hoger volume. Op een volle lading gaat de
speaker 20 uur mee.
Al member?
Uiteraard maak jij dan ook kans. Log in, controleer of alle gegevens zijn ingevuld en nog up-to-date zijn.