Eerste Indoor editie Hemels Hollands op vrijdag 8 maart!

Na een geslaagde eerste outdoor editie, brengen we Hemels Hollands op vrijdagavond 8 maart naar binnen! De Polderpoort Vlaardingen zal het toneel zijn van dit hemels, Hollands, muziekspektakel!
Artiesten
Uiteraard staat er een prachtig programma voor jullie klaar! Zo zal niemand minder dan Tino Martin langskomen voor een optreden, na het grote succes op Hemels Hollands Outdoor vorig jaar. Naast Tino Martin zal ook Mike Peterson optreden tijdens onze indoor editie! Mike was finalist in het populaire tv-programma 'Bloed, Zweet en Tranen' en mocht samen met Ruth Jacott een aantal optredens verzorgen voor haar Vijf Steden Tour!
En dat is nog lang niet alles: ook Mart Hoogkamer is van de partij op 8 maart. Deze pas 21-jarige zanger vergaarde nationale bekendheid door zijn finale-plek in Holland's Got Talent 2016. Daarnaast bracht hij een single uit met de enige echte Willeke Alberti! Bekijk hieronder het volledige programma:
Tino Martin
Mike Peterson
Mart Hoogkamer
Quido van de Graaf
Mark Verkade
Gianluca
DJ Jerome
Tickets
De Early Bird tickets zijn inmiddels helemaal uitverkocht, Regular Tickets zijn nu te koop voor €19,50 (excl. fee). Ook zijn er Group Tickets verkrijgbaar, je krijgt dan vijf tickets voor de prijs van vier. Haal je kaarten nu via deze link!
Over Hemels Hollands
Een hemels, Hollands, muziekspektakel in Vlaardingen! Zing en dans mee met bekende Nederlandse artiesten of laat je verrassen door nieuw talent!
Foutje gezien?
Let us know!
De kans om te winnen bij Guestzone is groot. Inmiddels hebben wij 145.854 vrijkaarten verloot onder onze members.
Dat zijn er ruim 800 per maand. En dat al ruim 15 jaar lang!
Maak een gratis account aan zodat jij ook vrijkaarten en gastenlijstplekken kunt
winnen.
Let op: het is verboden om jouw gewonnen aan te bieden en/of te verkopen. Klik hier voor meer informatie.