Afgelopen zaterdag vond de derde editie van Fusion of Dance plaats in Zwolle. Heerlijk weer, het begin van het festivalseizoen, de Wijthmenerplas als toplocatie: alle ingrediënten voor een goed festival.
Het festival ging van start om 12:00 en ging door tot 0:00 uur. Tijdens deze 12 uurtjes kon je uitgebreid genieten van het weer in combinatie met fijne muziek in verschillende muziekstijlen.
Dit jaar een verdubbeling van het aantal stages. Naast de vertrouwde podia van Lipgloss, Megabase, Onlytechno, en Sound of Energy hadden Smirnoff en Slam FM een eigen area. Geheel nieuw was het concept Hard Definition, dat met het betere beukwerk uit de harddance zal debuteren.
Onze fotograaf was erbij en zorgde voor een goede impressie van dit Festival op de idyllische grasheuvels en stranden van de Wijthmenerplas! Hieronder alvast de eerste foto's, de rest volgt vandaag nog!
Pics by Luutse Brouwer.
21-5-2011 Fusion of Dance Festival @ Wijthemerplas, Zwolle
Foutje gezien? Let us know!
De kans om te winnen bij Guestzone is groot. Inmiddels hebben wij 143.251 vrijkaarten
verloot onder onze members.
Dat zijn er ruim 800 per maand. En dat al ruim 15 jaar lang!
Maak een gratis account aan zodat jij ook vrijkaarten en gastenlijstplekken kunt winnen.
Je maakt bovendien direct kans op Apple AirPods 4 twv €149!
Geniet van helder geluid bij je favoriete muziek of podcast met Apple AirPods 4. Dankzij de ingebouwde H2 chip komen lage, midden en hoge tonen duidelijk naar voren. Hierdoor hoor je muziek gebalanceerd en helder. De oordopjes zitten dankzij het earbud ontwerp stevig in je oren.
Ze vallen hierdoor minder snel uit en je luistert lang comfortabel naar je favoriete muziek.
De oordopjes hebben een accuduur van 5 uur en in de oplaadcase zit een accuduur van 25 uur. Zo luister je tot wel 30 uur naar je favoriete muziek. Dankzij spatial audio klinkt muziek ruimtelijk. Dit geeft je het gevoel alsof het live afspeelt.
Al member?
Uiteraard maak jij dan ook kans. Log in en controleer of alle gegevens zijn ingevuld en up-to-date zijn.