Een officiële waarschuwing van Summerlake Outdoor Festival
zaterdag 31 augustus 2013
De afgelopen weken is de kaartverkoop erg hard gegaan en hebben een paar duizend feestgangers hun kaart voor de spectaculaire afsluiting van het Nederlandse festivalseizoen bemachtigd.
Dit is een officiële waarschuwing voor iedereen die de 7e editie van het Summerlake Outdoor Festival niet wil missen. Koop je kaartje nu, voordat het te laat is!
Met de hele vette line-up die dit jaar voor je klaar staat is het niet zo gek dat de kaarten de deur uit vliegen.
Het wordt ruim 11 uur lang knallen! Van begin tot het eind staan er grote internationale namen geprogrammeerd.
Deze week is het nederlandse DJ en Producers duo DubVision toegevoegd aan de line-up ter vervanging van Sandro Silva.
Deze heeft zijn gig op Summerlake Outdoor moeten cancellen vanwege een tour in de USA.
Samen met Sunnery James & Ryan Marciano was DubVision dit jaar verantwoordelijk voor de Dance Valley 2013 anthem. Het duo gaat erg hard getuige de vele boekingen in binnen- en buitenland en ruim 35.000 likes op Facebook.
Wacht niet te lang en koop tijdig je kaarten via www.summerlake.nl of ga naar één van de 450 Primera winkels in Nederland.
Members nemen soms de moeite om ons te bedanken voor de gewonnen gastenlijstplekken en/of vrijkaarten, wat wij natuurlijk erg leuk vinden.
Het platform voor Dance-liefhebbers
Guestzone is al meer dan 15 jaar dé plek voor alle feestgangers in Nederland.
Waarom Guestzone?
✨ De beste festivals en events
✨ Altijd het laatste Dance-nieuws
✨ Al 148.268 vrijkaarten verloot
✨ Beoordeling van 4,9/5 sterren
✨ Ruim 83.000 fans op Facebook Zo simpel werkt het
👉 Maak een gratis account
👉 Kies je favoriete winactie
👉 Deelname slechts 40 cent Doe ook mee!
🎟 Schrijf je snel in en win vrijkaarten Betrouwbaar
⭐ 99% van onze members is tevreden
Win nieuwe Apple AirPods 4!
Wanneer je ervoor zorgt dat je jouw profiel na het aanmaken van je account volledig invult maak je bovendien kans op nieuwe Apple AirPods 4 twv €149!
Doe dit wel vóór 31 oktober 2025.
Vrijkaarten voor de beste events en festivals!
De kans om te winnen bij Guestzone is groot. Inmiddels hebben we 148.268 vrijkaarten verloot onder onze members.
Maak een gratis account aan zodat jij ook vrijkaarten, gastenlijstplekken, vip-tafels en consumptiebonnen kunt winnen.
Wanneer je geen gebruik kunt maken van deze winactie, meld je dan z.s.m. af zodat wij nog iemand anders blij
kunnen maken.
Let op: het is verboden om jouw gewonnen aan te bieden en/of te
verkopen. Klik hier voor meer
informatie.
Introducé aanmelden
Vul hieronder de gegevens in van degene die jij meeneemt naar event-name op event-date.
Dus NIET je eigen gegevens invullen aub
Man
Vrouw
Geef dit uiterlijk op introduce-name
aan ons door!
Gegevens introducé
Voornaam: Achternaam: E-mail:
Win vrijkaarten!
Koppel jouw mobiele nummer.
Kosten
€0,40 per deelname per winactie.
Koppelen via telefoon
Klik op de link van de code en verstuur het bericht naar 4004.
Koppelen via laptop/pc
Verstuur op je mobiel de code via een sms naar 4004.
Code
Telefoonnummer herstellen
Via Mobiel?
Klik op de link van de code zodat deze automatisch wordt geïmporteerd naar je telefoon. Druk daarna op
'verstuur'. Zit je achter een PC?
Ga op je mobiel naar 'berichten', toets de onderstaande code in en verstuur de sms naar
4004
De code:
Nieuw nummer koppelen
Klik op de link van de code. Die wordt dan automatisch geïmporteerd in de app 'berichten'. Verstuur het bericht.
CODE:
Je kunt ook handmatig de code intoetsen en de sms versturen naar 4004
Akkoord met sms om te winnen
Als je meedoet aan een winactie en je wint krijg je hiervan een SMS. Deze kost geld.