Een nieuwe editie van Sunsetterz op 21 april 2018

Zaterdag 17 maart opende Sunsetterz het nieuwe strandseizoen van 2018 met een waanzinnige Grand Opening waar nu nog over gesproken wordt. Want wat een klapper was dat zeg! Met een fantastische ine-up met o.a. Marco V, Erick E, BAS & RAM, Dj Jean en vele andere toppers werd het nieuwe seizoen goed ingeluid. Check hieronder een aantal foto's, ze spreken voor zich.



Op zaterdag 21 april pakt de organisatie opnieuw flink uit met o.a. Rank1, Jochem Miller, Talla2xlc, Dj Jean, Jose en nog veel en veel meer toppers.
De formule van een brede programmering van bekende ervaren artiesten gecombineerd met een schappelijke entreeprijs en de gelijkgestemdheid van het publiek heeft van Sunsetterz binnen een jaar tijd een zeer succesvol en geliefd concept gemaakt voor heel veel Dance-liefhebbers.
Kaartverkoop
Heb je nog geen tickets? Schiet dan op en scoor de Early Bird tickets voor slechts €17,50 per stuk via Eventgoose! Daarna worden de kaartjes 5 euro duurder dus pak snel je voordeel.
Save the Dates
Part III : 26-05-2018
Part IV : 23-06-2018
Part V : 28-07-2018
Part VI : 25-08-2018
Part VII: 22-09-2018 (Grand Closing)
Foutje gezien?
Let us know!
Dé plek voor alle Dance-liefhebbers!
✨ Al meer dan 15 jaar het party-platform
✨ De beste festivals en events
✨ Het allerlaatste Dance-nieuws
✨ Al 148.676 vrijkaarten verloot
✨ Door Trustpilot beoordeeld als 'uitstekend'
✨ Ruim 83.000 fans en volgers op Facebook
Win nieuwe Apple AirPods 4!
Per 27 september 2025 zijn onze Algemene
Voorwaarden en
Spelvoorwaarden geüpdatet. Door onze site te gebruiken ga je
akkoord met de nieuwste versies.
Beveiligd door reCAPTCHA.
Let op: het is verboden om jouw gewonnen aan te bieden en/of te verkopen. Klik hier voor meer informatie.