Zoeken...

Evenementen

Organisaties

Nieuws

Earlybird Metz on the Beach Hoek van Holland start op 1 mei!

maandag 23 april 2012


Zondag 29 Juli 2012 trekt de Metz karavaan naar Hoek van Holland Voor het 2e achtereen volgende jaar komt Metz in de zomer naar deze vooral bij Rotterdammers geliefde kustplaats. Beachclub Royal aan de Zeekant is ook dit keer weer de locatie waar het gehele Metz circus neer gaat strijken op deze datum. Bij slecht weer is de mooiste Beachclub van Nederland volledig overdekt maar bij mooi weer zal een gedeelte van het strand worden toegevoegd en zal de gehele editie buiten plaatsvinden.
 
Metz gaat nog altijd van zijn eigen kwaliteit uit maar ook deze editie neemt Metz weer echte Beach knallers mee naar Hoek van Holland.
 
Vorig jaar draaide hij een 12 uur set in Hoek van Holland maar dit jaar geeft hij de voorkeur om op Metz zijn kunsten te tonen. Lucien Foort zal 2 uur lang de heerlijkste house uit de pioneers toveren. De dreadman is on fire en zal deze zomer op diverse grote festivals te zien zijn maar voor Metz houdt hij graag een plekje open in zijn drukke agenda. Lucien Foort was ooit de meest geboekte Dj in Bloemendaal en waarom?? Juist hij weet altijd het zomer & strandgevoel in zijn set volledig tot leven te laten komen. Een echte Headliner dus.
 
De tweede man voelt zich altijd thuis op Metz. Jasper Clash is inmiddels een echte Westlander en als Resident van Latin Lovers regelmatig te vinden in de Rotterdamse kustplaats. Zijn grote liefde is de tribal house met vocals en dat is op een strandeditie natuurlijk wat iedereen wil horen. Jasper zal dan ook staande op zijn slippers de pioneers tot het uiterste drijven. Jasper en het strand van Hoek van Holland is een unieke combinatie die je moet beleven.
 
De derde naam zijn de twee broers die inmiddels naam zetten in de scene. Warmde ze vorig jaar al op voor David Guetta in de Sand. Dit jaar doen ze het in dezelfde locatie voor Erick Morillo. De Brothers in de Booth zijn hot en mogen natuurlijk in deze mooie Metz line up niet ontbreken. Ibiza is wat ze willen en dat is wat ze op Metz dan ook krijgen. Verwacht een heerlijke set met de nodige vocalen.
 
En dit is nog steeds niet alles want ook Mr. Metz hoort natuurlijk thuis op deze strandeditie. Als drijvende kracht achter het concept (Samen met zijn team) zal ook hij de overbekende Metz Sound weer door Beachclub Royal laten galmen. Dikke Base Lines met diepe vocalen, trommels, roffels en zijn set is weer compleet. Beleef Metz zoals Metz beleefd dient te worden!
 
De opening van de middag is in handen van DJ Etienne. Echte soulfulle Ibiza House is wat deze man draait en een betere opening van een feest bestaat er dan ook niet. De afsluiting is in handen van DJ Royal Mike. Hij draaide al een paar edities op Metz en als import Hoekenees mag hij natuurlijk in zijn hometown niet ontbreken.
 
Maar nog steeds is dit niet alles want Metz neemt natuurlijk ook nog live artiesten mee. Dit jaar zijn de vocalen in handen van Ivan Peroti (Nationale Songfestival) maar in de dansscene beter bekend als I-Fan. I-sax komt mee om de sax into house weer te combineren en op viool zal Anastasija on Violin zorgen voor het nodige extra vuurwerk.
 
Vanaf 1 Mei zullen de eerste 100 Tickets tijdens een Earlybird actie verkrijgbaar zijn voor Euro. 12,50. Daarna zal de Presale starten en kosten de kaarten Euro. 17,50. Zet hem alvast in je agenda en Let's Metz on Sunday Juli 29, 2012.


Meer info evenement




Foutje gezien? Let us know!


Guestzone is weer terug aan de top!

Members nemen soms de moeite om ons te bedanken voor de gewonnen gastenlijstplekken en/of vrijkaarten, wat wij natuurlijk erg leuk vinden.


Dé plek voor alle Dance-liefhebbers!
✨ Al meer dan 15 jaar het party-platform
✨ De beste festivals en events
✨ Het allerlaatste Dance-nieuws
✨ Al 148.678 vrijkaarten verloot
✨ Door Trustpilot beoordeeld als 'uitstekend'
✨ Ruim 83.000 fans en volgers op Facebook


Doe ook mee!
🎟 Schrijf je gratis in en win vrijkaarten

Zo simpel werkt het
👉 Maak een gratis account
👉 Kies je favoriete winactie
👉 Deelname slechts 40 cent

Betrouwbaar
⭐ 99% van onze members is tevreden


Win nieuwe Apple AirPods 4!

Wanneer je ervoor zorgt dat je jouw profiel na het aanmaken van je account volledig invult maak je bovendien kans op nieuwe Apple AirPods 4 twv €149!

Doe dit wel vóór 30 november 2025.


Vrijkaarten voor de beste events en festivals!

De kans om te winnen bij Guestzone is groot. Inmiddels hebben we 148.678 vrijkaarten verloot onder onze members.

Maak een gratis account aan zodat jij ook vrijkaarten, gastenlijstplekken, vip-tafels en consumptiebonnen kunt winnen.

Nieuws


Meedoen met de winacties?


Hoe kan ik meedoen met de winacties?

Al ruim 15 jaar verloten we iedere maand ruim 750 vrijkaarten! De kans om vrijkaarten te winnen bij Guestzone is dan ook heel groot.

Populaire Winacties

Win vrijkaarten
Logo Guestzone

Inloggen


member organisatie

OF login met je emailadres


Per 27 september 2025 zijn onze Algemene Voorwaarden en Spelvoorwaarden geüpdatet. Door onze site te gebruiken ga je akkoord met de nieuwste versies.

Beveiligd door reCAPTCHA.

Win vrijkaarten
Logo Guestzone

Schrijf je gratis in om vrijkaarten te winnen voor de beste events en festivals!


member organisatie

OF registreer met email


akkoord met de algemene voorwaarden

Beveiligd door reCAPTCHA.
Win vrijkaarten
Logo Guestzone

Zakelijk account aanmaken


member organisatie



akkoord met de algemene voorwaarden

Beveiligd door reCAPTCHA.
Logo Guestzone
Vul het e-mailadres in waarmee je bij ons bent ingeschreven.






Beveiligd door reCAPTCHA.
Member Login
Wachtwoord wijzigen
vul hieronder 2x je nieuwe wachtwoord in

Uitnodigingen
Hier informatie over winactie
Deelnames 0
Afmelden?
Wanneer je geen gebruik kunt maken van deze winactie, meld je dan z.s.m. af zodat wij nog iemand anders blij kunnen maken.


Let op: het is verboden om jouw gewonnen aan te bieden en/of te verkopen. Klik hier voor meer informatie.


Introducé aanmelden

De gegevens van degene die ik meeneem naar event-name:

Man Vrouw
Let op: niet je eigen gegevens invullen

Geef dit uiterlijk op introduce-name aan ons door!
Gegevens introducé
Voornaam:
Achternaam:
E-mail:
Aanpassen?
Klik op de button hieronder.
De gegevens worden dan verwijderd.

Win vrijkaarten!
Koppel nu je mobiele nummer

Kosten?
40 cent per deelname per winactie

Zit je op je telefoon?
Klik op de code en verstuur het bericht

Zit je achter een laptop/pc?
Verstuur de code via sms naar 4004

Jouw unieke code:

guestzone


Gefeliciteed!

Jouw telefoonnummer is nu gekoppeld aan jouw account.




Heel veel succes gewenst met het winnen van vrijkaarten voor de beste events & festivals
Telefoonnummer herstellen

Via Mobiel?
Klik op de link van de code zodat deze automatisch wordt geïmporteerd naar je telefoon. Druk daarna op 'verstuur'.


Zit je achter een PC?
Ga op je mobiel naar 'berichten', toets de onderstaande code in en verstuur de sms naar 4004


De code:

Nieuw nummer koppelen

Klik op de link van de code. Die wordt dan automatisch geïmporteerd in de app 'berichten'. Verstuur het bericht.

CODE:

Je kunt ook handmatig de code intoetsen en de sms versturen naar 4004


Akkoord met sms om te winnen

Als je meedoet aan een winactie en je wint krijg je hiervan een SMS. Deze kost geld.

Klik hier voor meer informatie.
Premium service
Update service
Ontvang een berichtje wanneer wij belangrijk nieuws hebben. Zo blijf je altijd op de hoogte.
E-mailadres wijzigen
E-mailadres valideren
Klik op onderstaande button om een nieuwe mail te versturen zodat jij je mailadres kunt bevestigen.

Let op!
Wanneer je de mail niet direct kunt vinden, check dan je spambox.
Wachtwoord wijzigen
Type hieronder je nieuwe wachtwoord in

Account verwijderen
Je kunt je account verwijderen