Zoeken...

Evenementen

Organisaties

Nieuws

Early Bird-tickets XO Belgium binnen zes dagen uitverkocht

maandag 14 januari 2013




De 1000 Early Bird tickets voor dancefestival XO Belgium, voorheen Extrema Outdoor, zijn uitverkocht. Dat maakt de organisatie vandaag bekend. Op slechts zes dagen waren alle tickets de deur uit. Vanaf nu is het wachten op de start van de reguliere voorverkoop op 2 februari om 11u.
 
Tot dan zijn er geen tickets verkrijgbaar. XO Belgium vindt plaats in Houthalen-Helchteren tijdens het pinksterweekend op 17, 18 en 19 mei. Na een uitverkochte editie in 2012, bood XO Belgium haar fans dit jaar 1000 exclusieve Early Bird tickets aan. Met deze tickets konden twee personen voor de prijs van een het festival bijwonen. De verkoop liep als een trein en slechts zes dagen later zijn alle tickets reeds de deur uit. Het is nu wachten op de start van de reguliere voorverkoop op 2 februari om 11u. De tickets zullen opnieuw te koop worden aangeboden op www.extrema.be en in alle FreeRecordShops.
 
XO Belgium keert ook dit jaar terug naar Recreatiedomein Kelchterhoef in Houthalen-Helchteren en verwacht zo’n 20.000 bezoekers. Net zoals vorige jaren, ligt de nadruk op kwaliteitsvolle DJ’s en muziek. Daarnaast wordt er opnieuw meer aandacht besteed aan creatieve kunstinstallaties, live performances, show, interactie met de bezoeker en natuurlijk het bekende water- en natuurrijke XO-decor.
 
XO -Extrema Outdoor Belgium 2013 vindt plaats op 17, 18 en 19 mei op het recreatiestrand van Kelchterhoef in Houthalen-Helchteren, vlakbij Hasselt. De festivalcamping is geopend vanaf vrijdag 17 mei 12u tot en met maandag 20 mei 12u.

De XO Beach Party op vrijdag start om 17u. XO Belgium gaat door op zaterdag en zondag telkens van 11u tot 23u.


Meer info evenement




Foutje gezien? Let us know!


Guestzone is weer terug aan de top!

Members nemen soms de moeite om ons te bedanken voor de gewonnen gastenlijstplekken en/of vrijkaarten, wat wij natuurlijk erg leuk vinden.


Dé plek voor alle Dance-liefhebbers!
✨ Al meer dan 15 jaar het party-platform
✨ De beste festivals en events
✨ Het allerlaatste Dance-nieuws
✨ Al 148.682 vrijkaarten verloot
✨ Door Trustpilot beoordeeld als 'uitstekend'
✨ Ruim 83.000 fans en volgers op Facebook


Doe ook mee!
🎟 Schrijf je gratis in en win vrijkaarten

Zo simpel werkt het
👉 Maak een gratis account
👉 Kies je favoriete winactie
👉 Deelname slechts 40 cent

Betrouwbaar
⭐ 99% van onze members is tevreden


Win nieuwe Apple AirPods 4!

Wanneer je ervoor zorgt dat je jouw profiel na het aanmaken van je account volledig invult maak je bovendien kans op nieuwe Apple AirPods 4 twv €149!

Doe dit wel vóór 30 november 2025.


Vrijkaarten voor de beste events en festivals!

De kans om te winnen bij Guestzone is groot. Inmiddels hebben we 148.682 vrijkaarten verloot onder onze members.

Maak een gratis account aan zodat jij ook vrijkaarten, gastenlijstplekken, vip-tafels en consumptiebonnen kunt winnen.

Nieuws


Meedoen met de winacties?


Hoe kan ik meedoen met de winacties?

Al ruim 15 jaar verloten we iedere maand ruim 750 vrijkaarten! De kans om vrijkaarten te winnen bij Guestzone is dan ook heel groot.

Populaire Winacties

Win vrijkaarten
Logo Guestzone

Inloggen


member organisatie

OF login met je emailadres


Per 27 september 2025 zijn onze Algemene Voorwaarden en Spelvoorwaarden geüpdatet. Door onze site te gebruiken ga je akkoord met de nieuwste versies.

Beveiligd door reCAPTCHA.

Win vrijkaarten
Logo Guestzone

Schrijf je gratis in om vrijkaarten te winnen voor de beste events en festivals!


member organisatie

OF registreer met email


akkoord met de algemene voorwaarden

Beveiligd door reCAPTCHA.
Win vrijkaarten
Logo Guestzone

Zakelijk account aanmaken


member organisatie



akkoord met de algemene voorwaarden

Beveiligd door reCAPTCHA.
Logo Guestzone
Vul het e-mailadres in waarmee je bij ons bent ingeschreven.






Beveiligd door reCAPTCHA.
Member Login
Wachtwoord wijzigen
vul hieronder 2x je nieuwe wachtwoord in

Uitnodigingen
Hier informatie over winactie
Deelnames 0
Afmelden?
Wanneer je geen gebruik kunt maken van deze winactie, meld je dan z.s.m. af zodat wij nog iemand anders blij kunnen maken.


Let op: het is verboden om jouw gewonnen aan te bieden en/of te verkopen. Klik hier voor meer informatie.


Introducé aanmelden

De gegevens van degene die ik meeneem naar event-name:

Man Vrouw
Let op: niet je eigen gegevens invullen

Geef dit uiterlijk op introduce-name aan ons door!
Gegevens introducé
Voornaam:
Achternaam:
E-mail:
Aanpassen?
Klik op de button hieronder.
De gegevens worden dan verwijderd.

Win vrijkaarten!
Koppel nu je mobiele nummer

Kosten?
40 cent per deelname per winactie

Zit je op je telefoon?
Klik op de code en verstuur het bericht

Zit je achter een laptop/pc?
Verstuur de code via sms naar 4004

Jouw unieke code:

guestzone


Gefeliciteed!

Jouw telefoonnummer is nu gekoppeld aan jouw account.




Heel veel succes gewenst met het winnen van vrijkaarten voor de beste events & festivals
Telefoonnummer herstellen

Via Mobiel?
Klik op de link van de code zodat deze automatisch wordt geïmporteerd naar je telefoon. Druk daarna op 'verstuur'.


Zit je achter een PC?
Ga op je mobiel naar 'berichten', toets de onderstaande code in en verstuur de sms naar 4004


De code:

Nieuw nummer koppelen

Klik op de link van de code. Die wordt dan automatisch geïmporteerd in de app 'berichten'. Verstuur het bericht.

CODE:

Je kunt ook handmatig de code intoetsen en de sms versturen naar 4004


Akkoord met sms om te winnen

Als je meedoet aan een winactie en je wint krijg je hiervan een SMS. Deze kost geld.

Klik hier voor meer informatie.
Premium service
Update service
Ontvang een berichtje wanneer wij belangrijk nieuws hebben. Zo blijf je altijd op de hoogte.
E-mailadres wijzigen
E-mailadres valideren
Klik op onderstaande button om een nieuwe mail te versturen zodat jij je mailadres kunt bevestigen.

Let op!
Wanneer je de mail niet direct kunt vinden, check dan je spambox.
Wachtwoord wijzigen
Type hieronder je nieuwe wachtwoord in

Account verwijderen
Je kunt je account verwijderen