Op zaterdag 17, 24 en 31 oktober presenteren Vivienne van den Assem en dance-expert Arne van Terphoven vanuit de legendarische Warehouse Elementenstraat in Amsterdam de Dutch Dance Quiz. De quiz, die kijkers vanuit hun eigen woonkamer kunnen spelen, neemt ons in drie afleveringen mee op een trip down memory lane door meer dan 30 jaar Nederlandse dance geschiedenis.
Arne van Terphoven zegt: “2020 is een bizar jaar, ook voor het Nederlandse uitgaansleven Er worden geen feesten gegeven, festivals zijn gecanceld en ook Amsterdam Dance Event is straks niet wat we gewend zijn. Hét moment om stil te staan bij en een ode te brengen aan onze rijke dance cultuur.”
In het drieluik worden kijkers getrakteerd op onverwachte vragen, unieke anekdotes en nooit eerder vertoonde beelden. Van de oerknal in de jaren ’80 waarna niets meer hetzelfde was, de komst van de Roxy, de iT en Parkzicht tot meezingen met 2 Unlimited, hakken op Thunderdome en de wereld die plat gaat voor onze grote Nederlandse dj’s. Een aantal Nederlandse dance iconen richt zich met een quizvraag en/of anekdote rechtstreeks tot de kijker, onder wie Erick E, Chuckie, Martin Garrix, Mental Theo, Jaydee, Joris Voorn, oud-TMF presentatrice Fabienne de Vries en pionier Ted Langenbach.
Dance liefhebbers kunnen hun kennis testen en kans maken op een Dutch Dance prijzenpakket door mee te spelen via hun mobiele telefoon of tablet. Vanuit een speciale green room speelt het DJ panel mee, bestaande uit Dano, The Darkraver, Roog, Michel de Hey, Julian Jordan, Reinier Zonneveld, Boris Werner, Luuk van Dijk en dance liefhebster Geraldine Kemper.
De Dutch Dance Quiz wordt mogelijk gemaakt door Nationale-Nederlanden en Philips TV & Sound, die ook trots zijn op onze rijke dance cultuur.
Kijk en speel vanuit je woonkamer mee op 17, 24 en 31 oktober vanaf 21.00u op dutchdancequiz.nl of TV 538 (Ziggo/KPN). Houd het Facebookevent in de gaten voor extra info, oefenvragen, teaser content en meer.
Members nemen soms de moeite om ons te bedanken voor de gewonnen gastenlijstplekken en/of vrijkaarten, wat wij natuurlijk erg leuk vinden.
Het platform voor Dance-liefhebbers
Guestzone is al meer dan 15 jaar dé plek voor alle feestgangers in Nederland.
Waarom Guestzone?
✨ De beste festivals en events
✨ Altijd het laatste Dance-nieuws
✨ Al 148.220 vrijkaarten verloot
✨ Beoordeling van 4,9/5 sterren
✨ Ruim 83.000 fans op Facebook Zo simpel werkt het
👉 Maak een gratis account
👉 Kies je favoriete winactie
👉 Deelname slechts 40 cent Doe ook mee!
🎟 Schrijf je snel in en win vrijkaarten Betrouwbaar
⭐ 99% van onze members is tevreden
Win nieuwe Apple AirPods 4!
Wanneer je ervoor zorgt dat je jouw profiel na het aanmaken van je account volledig invult maak je bovendien kans op nieuwe Apple AirPods 4 twv €149!
Doe dit wel vóór 30 september 2025.
Vrijkaarten voor de beste events en festivals!
De kans om te winnen bij Guestzone is groot. Inmiddels hebben we 148.220 vrijkaarten verloot onder onze members.
Maak een gratis account aan zodat jij ook vrijkaarten, gastenlijstplekken, vip-tafels en consumptiebonnen kunt winnen.
Wanneer je geen gebruik kunt maken van deze winactie, meld je dan z.s.m. af zodat wij nog iemand anders blij
kunnen maken.
Let op: het is verboden om jouw gewonnen aan te bieden en/of te
verkopen. Klik hier voor meer
informatie.
Introducé aanmelden
Vul hieronder de gegevens in van degene die jij meeneemt naar event-name op event-date.
Dus NIET je eigen gegevens invullen aub
Man
Vrouw
Geef dit uiterlijk op introduce-name
aan ons door!
Gegevens introducé
Voornaam: Achternaam: E-mail:
Win vrijkaarten!
Koppel jouw mobiele nummer.
Kosten
€0,40 per deelname per winactie.
Koppelen via telefoon
Klik op de link van de code en verstuur het bericht naar 4004.
Koppelen via laptop/pc
Verstuur op je mobiel de code via een sms naar 4004.
Code
Telefoonnummer herstellen
Via Mobiel?
Klik op de link van de code zodat deze automatisch wordt geïmporteerd naar je telefoon. Druk daarna op
'verstuur'. Zit je achter een PC?
Ga op je mobiel naar 'berichten', toets de onderstaande code in en verstuur de sms naar
4004
De code:
Nieuw nummer koppelen
Klik op de link van de code. Die wordt dan automatisch geïmporteerd in de app 'berichten'. Verstuur het bericht.
CODE:
Je kunt ook handmatig de code intoetsen en de sms versturen naar 4004
Akkoord met sms om te winnen
Als je meedoet aan een winactie en je wint krijg je hiervan een SMS. Deze kost geld.