Directeur 013 om het leven gekomen tijdens reis
Met enorme verslagenheid maken wij bekend dat onze directeur Guus van Hove (44 jaar) op maandag 22 augustus 2011 tijdens een rondreis door de Verenigde Staten is overleden aan de gevolgen van een noodlottig ongeval.
Het verschrikkelijke nieuws is bij familie, vrienden en personeel van 013 zeer hard aangekomen. Daarom en vanwege het onderzoek dat nog gaande is, kunnen wij op dit moment geen mededelingen doen over de toedracht van het ongeval.
Bestuurvoorzitter Walter Hamers: “Guus was sinds 1 mei 2003 directeur van 013. Hij heeft al die jaren met hart en ziel gewerkt voor en met 013. Hij heeft 013 met zijn tomeloze energie gemaakt tot wat het nu is. “
Op dit moment is nog niet bekend wanneer de uitvaartplechtigheid zal plaatsvinden. Voor de rest van de week zijn alle activiteiten in 013 afgelast.
013, Veemarktstraat 44, Tilburg, www.013.nl