Dimitri Vegas & Like Mike exclusief op TIKTAK Festival

‘TIKTAK Eclectic Music Festival’ gaat groter dan ooit tevoren! 18 juli aanstaande is het ArenAPark in Amsterdam weer hét terrein waar het enige echte eclectische dansmuziek festival van Nederland plaatsvindt. Dit keer verdubbelt het festival zijn bezoekersplaatsen tot 20.000. Speciaal voor deze royale editie zijn de eerste DJ’s die de hoogstaande line-up gaan dragen bekend: de nummer twee DJ’s van de wereld ‘Dimitri Vegas & Like Mike’ zijn deze zomer exclusief te bewonderen bij TIKTAK Eclectic Music Festival. Kaarten zijn verkrijgbaar via www.tiktakfestival.com.
Groter dan ooit tevoren!
De optelsom van een reeks weergaloze avonden in club AIR, een bombastische Mysteryland stage in 2012, een episch nieuwjaarsfeest in de Heineken Music Hall en inmiddels twee festivaledities op het ArenA Park in 2013 en 2014, roept TIKTAK nu om groei en meer bezoekersplaatsen. ‘Ga groot of ga naar huis’ dat is de mind set van E&A Events, de organisatie achter het festival. Aankomende zomer is het event groter dan ooit tevoren en maakt het plaats voor meer topartiesten en meer kunstenaars, voor de meest energieke menigte ter wereld. De bezoekers kunnen zich opmaken voor een geweldig festival waar muziekstromingen als Trap, HipHop en EDM samenkomen.
Line-up
Het populaire Belgische DJ-duo Dimitri Vegas & Like Mike zijn deze zomer exclusief te zien bij TIKTAK Eclectic Music Festival in Amsterdam. Momenteel staan deze nu al legendarische DJ-helden op de welverdiende tweede positie - na Hardwell - genoteerd in de DJ MAG TOP 100. De exclusiviteit houdt in dat het duo deze zomer nergens anders op een festival in Nederland te zien is. Naast Dimitri Vegas & Like Mike zijn inmiddels ook DVBBS, Deorro en Carnage aan de line-up toegevoegd.
Meer informatie: www.tiktakfestival.com
De kans om te winnen bij Guestzone is groot. Inmiddels hebben wij
144.584 vrijkaarten
verloot onder onze members.
Dat zijn er ruim 800 per maand. En dat al ruim 15 jaar lang!
Maak een gratis account aan zodat jij ook vrijkaarten en gastenlijstplekken kunt
winnen.
Je maakt bovendien direct kans op Apple AirPods 4 twv €149!
Geniet van helder geluid bij je favoriete muziek of podcast met Apple AirPods 4. Dankzij de
ingebouwde H2 chip komen lage, midden en hoge tonen duidelijk naar voren. Hierdoor hoor je muziek
gebalanceerd en helder. De oordopjes zitten dankzij het earbud ontwerp stevig in je oren.
Ze vallen hierdoor minder snel uit en je luistert lang comfortabel naar je favoriete muziek.
De oordopjes hebben een accuduur van 5 uur en in de oplaadcase zit een accuduur van 25 uur. Zo
luister je tot wel 30 uur naar je favoriete muziek. Dankzij spatial audio klinkt muziek ruimtelijk.
Dit geeft je het gevoel alsof het live afspeelt.
Al member?
Uiteraard maak jij dan ook kans. Log in en controleer of alle gegevens
zijn ingevuld en up-to-date zijn.
Let op: het is verboden om jouw gewonnen aan te bieden en/of te verkopen. Klik hier voor meer informatie.