Dansen in Claus tijdens SwingSteesjun, zaterdag 25 juni

Op zaterdag 25 juni vindt weer het maandelijkse SwingSteesjun feest plaats bij Claus in Hoofddorp. Het feest voor alle 25-plussers die zin hebben in een gezellige avond met swingende muziek uit de 70ties, 80ties, 90ties en van nu, lekkere hapjes, drankjes en een leuk publiek.
De speciaal geselecteerde DJ's draaien disco dance classics, funk en soul uit de 70ties en 80ties in de Spiegelsalon. En in de Brothers2club mixt de DJ 90ties hits en muziek van nu met onder andere dance, house en latin-beat. De Champagnebar is de loungebar van het feest, waar men rustig kan bijpraten met vrienden en bekenden en ontspannen een drankje kan drinken. Gedurende de hele avond worden er hapjes geserveerd.
De voorverkoopkaarten zijn te bestellen via www.swingsteesjun.nl en kosten €11,- per stuk. Aan de deur zijn kaarten (indien voorradig) €14,50. Het feest begint om 20.30 en duurt tot 01.30 uur. De dresscode is casual/feestelijk.
Voorafgaand aan het feest is er de mogelijkheid om te dineren en na afloop kan men overnachten.
Klik hier voor meer informatie.