Zoeken...

Evenementen

Organisaties

Nieuws

Click Me in de Westerunie en Westerliefde

maandag 19 november 2012


Op 8 december 2012 organiseren Click en Stichting Monkey Business  (SAVE ME) voor de tweede keer het benefietevenement CLICK ME in de Westerunie. Dit jaar met het thema: Donkey Kong. Alle opbrengsten van deze avond worden gebruikt voor de bescherming van de met uitsterven bedreigde orang-oetan en zijn leefomgeving.
 
In 2011 sloegen stichting Monkey Business en Click de handen ineen om een nieuw concept, CLICK ME, neer te zetten. De muzikale kwaliteiten van Click en de creatieve invulling van SAVE ME, in combinatie met het goede doel, bleken een succesformule. Volle zalen, een steengoede line up, een uitzinnig publiek en een hele mooie opbrengst voor Stichting Monkey Business was het resultaat. Daarom wordt deze succes fomule in 2012 herhaald, met als toepasselijk thema: Donkey Kong.
 
De 2 zalen (Westerunie & Westerliefde) worden omgetoverd tot Donkey Kong zaal en Princess Peach zaal, met respectievelijk alleen maar mannelijke en vrouwelijke dj’s. De aankleding van de zalen zal geheel in lijn met het thema zijn. Bezoekers kunnen op de oldschool Nintendo NES het spel Donkey Kong 1 spelen dat geprojecteerd wordt in de zaal. Voor de deelnemers zijn prijzen beschikbaar gesteld,  onder andere de NES, het Donkey Kong 1 spel en kaarten voor de volgende editie van Click. De hele avond zal gehost worden door Gamekings presentator Richard ‘Skate’ Simon in de Princess Peach zaal en model en dierenrechten beschermer Ancilla Tilia in de Donkey Kong zaal.
 
Click
Click is het succes concept van Exprezz. Na vele edities in de Westerunie en Woodstock69 weten de echte muziekliefhebbers deze populaire techno events graag  te bezoeken. Exprezz draagt de orang-oetan een warm hart toe, daarom organiseren ze samen met Monkey Business op zaterdag 10 december het benefietevenement CLICK ME om geld in te zamelen voor de bescherming van deze dieren.
 
Ook de makers van het populaire MTV programma Gamekings (www.gamekings.tv) willlen zich inzetten voor de orang-oetans. Daarom zal presentator Richard ‘Skate’ Simon als dj en host optreden tijdens deze avond en zal de rest van de crew verslag doen van het evenement voor de kersteditie van Gamekings.
 
Monkey Business 
Stichting Monkey Business beschermt de orang-oetan en zijn leefgebied, de tropische regenwouden van Borneo en Sumatra. Door houtkap, de aanleg van plantages en illegale dierhandel wordt deze mensaap met ernstig uitsterven bedreigd; in de afgelopen 60 jaar is het aantal orang-oetans met meer dan 50% gedaald. Samen met ambassadeurs Nicolette Kluijver, Egbert-Jan Weeber en DJ Terry Toner en vele betrokken vrijwilligers en partners haalt de stichting geld op voor lokale projecten en vraagt aandacht voor het verdwijnen van het regenwoud en zijn bewoners. 
 
Sinds 2003 organiseert Stichting Monkey Business benefietevenementen om geld op te halen voor de lokale projecten op Borneo en Sumatra. Doordat iedereen, van artiesten, locatie, beveiliging en techniek, vrijwillig meewerkt aan de evenementen, is het mogelijk deze tegen een nul/ minimaal budget neer te zetten en zoveel mogelijk van de opbrengsten te doneren aan de projecten.
 
Naam: CLICK ME 
Datum: Zaterdag 8 december 2012 
Locatie: Westerunie 
Adres: Klönneplein 4-6, 1014 DD Amsterdam
Tijd: 20:00 – 05:00 
DJ line up: 
 
Vince Watson LIVE (UK)
Remy
Erick Eerdhuizen
Terry Toner
Stefano Richetta
Isis
Sandrien
Estafette
Estroe
Monica Electronica
Lin
Johanna Mercker
Delicatesse
Mirella Jroes
Ille Bitch
Richard Skate Simon
 
Hosts: Richard ‘Skate’ Simon & Ancilla Tilia 
Met o.a.: Donkey Kong 1 game op NES
Muziek: Techno, Tech house, Deephouse, House
Ticketprijs: € 10,00 presale
Kaartverkoop: www.iloveclick.nl/tickets




Foutje gezien? Let us know!


Guestzone is weer terug aan de top!

Members nemen soms de moeite om ons te bedanken voor de gewonnen gastenlijstplekken en/of vrijkaarten, wat wij natuurlijk erg leuk vinden.


Dé plek voor alle Dance-liefhebbers!
✨ Al meer dan 15 jaar het party-platform
✨ De beste festivals en events
✨ Het allerlaatste Dance-nieuws
✨ Al 148.678 vrijkaarten verloot
✨ Door Trustpilot beoordeeld als 'uitstekend'
✨ Ruim 83.000 fans en volgers op Facebook


Doe ook mee!
🎟 Schrijf je gratis in en win vrijkaarten

Zo simpel werkt het
👉 Maak een gratis account
👉 Kies je favoriete winactie
👉 Deelname slechts 40 cent

Betrouwbaar
⭐ 99% van onze members is tevreden


Win nieuwe Apple AirPods 4!

Wanneer je ervoor zorgt dat je jouw profiel na het aanmaken van je account volledig invult maak je bovendien kans op nieuwe Apple AirPods 4 twv €149!

Doe dit wel vóór 30 november 2025.


Vrijkaarten voor de beste events en festivals!

De kans om te winnen bij Guestzone is groot. Inmiddels hebben we 148.678 vrijkaarten verloot onder onze members.

Maak een gratis account aan zodat jij ook vrijkaarten, gastenlijstplekken, vip-tafels en consumptiebonnen kunt winnen.

Nieuws


Meedoen met de winacties?


Hoe kan ik meedoen met de winacties?

Al ruim 15 jaar verloten we iedere maand ruim 750 vrijkaarten! De kans om vrijkaarten te winnen bij Guestzone is dan ook heel groot.

Populaire Winacties

Win vrijkaarten
Logo Guestzone

Inloggen


member organisatie

OF login met je emailadres


Per 27 september 2025 zijn onze Algemene Voorwaarden en Spelvoorwaarden geüpdatet. Door onze site te gebruiken ga je akkoord met de nieuwste versies.

Beveiligd door reCAPTCHA.

Win vrijkaarten
Logo Guestzone

Schrijf je gratis in om vrijkaarten te winnen voor de beste events en festivals!


member organisatie

OF registreer met email


akkoord met de algemene voorwaarden

Beveiligd door reCAPTCHA.
Win vrijkaarten
Logo Guestzone

Zakelijk account aanmaken


member organisatie



akkoord met de algemene voorwaarden

Beveiligd door reCAPTCHA.
Logo Guestzone
Vul het e-mailadres in waarmee je bij ons bent ingeschreven.






Beveiligd door reCAPTCHA.
Member Login
Wachtwoord wijzigen
vul hieronder 2x je nieuwe wachtwoord in

Uitnodigingen
Hier informatie over winactie
Deelnames 0
Afmelden?
Wanneer je geen gebruik kunt maken van deze winactie, meld je dan z.s.m. af zodat wij nog iemand anders blij kunnen maken.


Let op: het is verboden om jouw gewonnen aan te bieden en/of te verkopen. Klik hier voor meer informatie.


Introducé aanmelden

De gegevens van degene die ik meeneem naar event-name:

Man Vrouw
Let op: niet je eigen gegevens invullen

Geef dit uiterlijk op introduce-name aan ons door!
Gegevens introducé
Voornaam:
Achternaam:
E-mail:
Aanpassen?
Klik op de button hieronder.
De gegevens worden dan verwijderd.

Win vrijkaarten!
Koppel nu je mobiele nummer

Kosten?
40 cent per deelname per winactie

Zit je op je telefoon?
Klik op de code en verstuur het bericht

Zit je achter een laptop/pc?
Verstuur de code via sms naar 4004

Jouw unieke code:

guestzone


Gefeliciteed!

Jouw telefoonnummer is nu gekoppeld aan jouw account.




Heel veel succes gewenst met het winnen van vrijkaarten voor de beste events & festivals
Telefoonnummer herstellen

Via Mobiel?
Klik op de link van de code zodat deze automatisch wordt geïmporteerd naar je telefoon. Druk daarna op 'verstuur'.


Zit je achter een PC?
Ga op je mobiel naar 'berichten', toets de onderstaande code in en verstuur de sms naar 4004


De code:

Nieuw nummer koppelen

Klik op de link van de code. Die wordt dan automatisch geïmporteerd in de app 'berichten'. Verstuur het bericht.

CODE:

Je kunt ook handmatig de code intoetsen en de sms versturen naar 4004


Akkoord met sms om te winnen

Als je meedoet aan een winactie en je wint krijg je hiervan een SMS. Deze kost geld.

Klik hier voor meer informatie.
Premium service
Update service
Ontvang een berichtje wanneer wij belangrijk nieuws hebben. Zo blijf je altijd op de hoogte.
E-mailadres wijzigen
E-mailadres valideren
Klik op onderstaande button om een nieuwe mail te versturen zodat jij je mailadres kunt bevestigen.

Let op!
Wanneer je de mail niet direct kunt vinden, check dan je spambox.
Wachtwoord wijzigen
Type hieronder je nieuwe wachtwoord in

Account verwijderen
Je kunt je account verwijderen