Nieuws
Ongedwongen dansen met de blote voeten in het warme zand met uitzicht op de kabbelende zee en een vriendelijk kolkende menigte om je heen. Vanaf zondag 8 april kan dat weer. CLICK organiseert dan de eerste CLICK at the Beach editie van het jaar. Na de onvergetelijke feesten van voorgaande seizoenen staan er ook voor de lente en zomer van 2012 weer veelbelovende CLICK at the Beach edities in de planning bij Woodstock in Bloemendaal aan Zee, de fijnste strandtent van de Nederlandse kust. Het seizoen wordt uiteraard strak geopend door Secret Cinema, Remy, Egbert live, Wouter de Moor, Stefano Richetta en Vincenzo de Bull.
Nieuwe gast is Egbert live. Nieuw op CLICK, maar alles behalve een onbekende naam voor de liefhebber van het betere elektronische live geluid. Egbert werd vanaf MySpace door Jeroen Verheij aka Secret Cinema krachtig de lucht ingeslingerd en zet tegenwoordig producties weg voor o.a. Cocoon en is daarnaast met die producties een standaard aanwezigheid in de sets van artiesten als Sven Väth. Egbert live pakt je bij je lurven. Een ratelende organische energiestoot die vloeibaar blijft gaan met invloeden van Dub tot progressive tot Detroit. Relevant zoals CLICK het aan het Bloemendaalse strand betaamt. CLICK at the Beach is vooral ook warm en vertrouwd. Resident artiesten als Wouter de Moor en Vincenzo de Bull alsmede organisator Stefano Richetta staan hiervoor garant met hun energieke en strandvriendelijke sets. Deze vriendelijke jongens met kennis van zaken brengen House in al haar mooiste vormen de toon zetten.
Dat is wat CLICK met liefde doet. De selectie artiesten op iedere CLICK editie doen keer op keer precies dat. Elektronische muziek die je in beweging krijgt en achterlaat met honger naar meer. Dit in een ongedwongen setting en een fijn publiek. Voor het zomerseizoen verruilt CLICK haar vaste thuisbasis Westerunie in Amsterdam voor het roemruchte strand van Bloemendaal bij strandclub Woodstock, tevens partner in crime voor verschillende andere producties. Vanaf zondag 8 april gaat CLICK at the Beach weer een volledig seizoen los.
Doe ook mee!
🎟 Schrijf je gratis in en win vrijkaarten
Dé plek voor alle Dance-liefhebbers!
✨ Al meer dan 15 jaar het party-platform
✨ De beste festivals en events
✨ Het allerlaatste Dance-nieuws
✨ Al 148.946 vrijkaarten verloot
✨ Door Trustpilot beoordeeld als 'uitstekend'
✨ Ruim 83.000 fans en volgers op Facebook
Zo simpel werkt het
👉 Maak een gratis account
👉 Kies je favoriete winactie
👉 Deelname slechts 40 cent
Win nieuwe Apple AirPods 4!
Wanneer je ervoor zorgt dat je jouw profiel na het aanmaken van je account volledig invult maak je bovendien kans op nieuwe Apple AirPods 4 twv €149!
Doe dit wel vóór 31 december 2025.
Nieuws
Audio Obscura King’s Night met Franky Rizardo in Van Nelle Fabri
Guestzone erkend als Website van het Jaar 2025
Iconische Van Nelle Fabriek het toneel voor dagshow Audio Obscura
De allerlaatste 7th Heaven in Club Rodenburg
WiSH keert terug met een volledig nieuw concept
Valtifest start de verkoop van de Vroege Vogels voor 2026
Wet'n Wild Beachfestival terug op zondag 5 juli 2026
Laatste regular tickets Strictly RAM 8 UUR set
Aly & Fila is terug in Amsterdam op 18 april 2026
Calvin Harris en Hardwell aanwezig op Dance Valley 2026
In Trance We Trust na 7 jaar terug met dageditie op 14 maart 2026
Guestzone 15 jaar: terugblik en toekomst
Free Your Mind maakt eerste namen bekend voor Festival 2026
Pre-registratie Housequake on the Beach 2026
Eerste artiesten voor Boothstock 2026 bekend gemaakt