Nieuws
Het rolt, het valt, het klikt en tikt. Tien uur lang. Tien jaar AD Bookings. Souvenir & Wilde. HEY! & Freude am Tanzen. Idoubleyou. Tiefschwarz, The Advent vs. Industrialyzer, Noir, Michel de Hey, Steve Rachmad, Mathias Kaden en Nick Curly. Tijdens ADE is jaar op jaar slechts 1 stop essentieel: CLICK ADE. Een selectie van het beste en ultieme elektronische geluid uit binnen- en buitenland. Iedereen die er toe doet onder het historische dak van de Amsterdamse Westerunie.
Zoals ieder jaar slaat CLICK voor het jaarlijkse hoogtepunt de handen ineen met bevriende medespelers uit de Champions League. AD Bookings levert niet alleen een handvol van de beste artiesten, ze vieren ook het slotfeest van hun 10e verjaardagsmarathon tijdens ADE. House pionier Michel de Hey nodigt met zijn HEY! het legendarische Duitse label Freude am Tanzen uit, met hemzelf en Mathias aan het roer. Souvenir & Wilde duiken samen de koffer in. Kers op de toch al dikke vette taart mag Idoubleyou bezorgen.
Het rijtje artiesten liegt er ook dit jaar niet om. Een vertrouwd sterrenteam aangevuld met verse namen. Iedere artiest vertelt een uniek verhaal op zichzelf, daarom een kleine greep uit de enorme line-up, een vloedgolf aan goed geluid. CLICK veteraan The Advent bundelt live de krachten met Industrialyzer. Een opstelling die al eerder vuurwerk opgeleverd heeft tijdens CLICK. Techno zonder grappen. Freude am Tanzen wordt vertegenwoordigd door Mathias Kaden, die zijn entree maakt op CLICK. Een verfijnde muzikant, die waar hij ook komt zijn publiek bij de juiste snaar raakt met zijn gelaagde en gestructureerde klank-, bas- en melodieritmes. De man die het feest vriendelijk, doch dringend op dreef houdt met freaky tot subtiele tonen.
Met de veelzeggende titel All About House Music voorzag de Deense artiest Noir zich van een plek tussen de sterren. Ook deze man ademt veel meer dan techno alleen. Van jaren 80 house en acid tot Detroit techno, het komt allemaal samen in zijn sets waarmee hij de nacht in al zijn facetten weet te vangen: nasty, dirty and stimulating electronics. Termen die staan als een huis en absoluut de lading dekken als het om Steve Rachmad gaat. Technoheld van eigen bodem en het eerste uur. Rachmad gaat in een adem samen met alles waar Nederlandse techno tot ver buiten de grenzen voor staat.
De lijst gaat nog even door. Nick Curly, de Duitse koning van de deephouse, zette al menig CLICK editie naar zijn hand. Tiefschwarz. Hollandse technohelden Steve Rachmad en Wouter de Moor gaan back2back. Michel de Hey, Shinedoe, David Alvarado, Warren Fellow, Isis, Rauwkost (live) en Egbert Jan Weeber. Het legendarische Duitse label Kanzleramt Music tikt CLICK ADE eervol aan om het begin in te luiden van hun 20-jarige verjaardagsmarathon, aangevoerd door oprichter Heiko Laux.
En dat is nog steeds niet alles. CLICK ADE brengt al het relevante van de elektronische muziek anno 2013 onder het dak van de Westerunie. Niet zonder reden wordt Amsterdam ruim vertegenwoordigd met een schare artiesten van eigen bodem. De hoofdstad is het kloppende hart van de internationale party scene. Een thuiswedstrijd in de de hoofdstad die niet verloren kan worden en die je niet mag missen.
CLICK ADE 2013 houdt het publiek van tien uur ‘s avonds tot na het ochtendgloren in haar greep met de organisaties en artiesten die ontegenzeggelijk al jaren de toonladders in handen hebben. Op deze editie bundelen ze niet alleen krachten, ze wagen zich aan elkaar. CLICK veteranen verwelkomen debutanten voor een editie die de hoofdstedelijke Westerunie in al zijn kieren en gaten zal laten sidderen met het beste elektronische geluid. CLICK ADE 2013. Vrijdag 18 op zaterdag 19 oktober. Essentieel. Uniek. Flamboyant.
Meer info evenement
Doe ook mee!
🎟 Schrijf je gratis in en win vrijkaarten
Dé plek voor alle Dance-liefhebbers!
✨ Al meer dan 15 jaar het party-platform
✨ De beste festivals en events
✨ Het allerlaatste Dance-nieuws
✨ Al 148.952 vrijkaarten verloot
✨ Door Trustpilot beoordeeld als 'uitstekend'
✨ Ruim 83.000 fans en volgers op Facebook
Zo simpel werkt het
👉 Maak een gratis account
👉 Kies je favoriete winactie
👉 Deelname slechts 40 cent
Win nieuwe Apple AirPods 4!
Wanneer je ervoor zorgt dat je jouw profiel na het aanmaken van je account volledig invult maak je bovendien kans op nieuwe Apple AirPods 4 twv €149!
Doe dit wel vóór 31 december 2025.
Nieuws
Hip-hop festival Het Moment 2026 bevestigd 12 acts
WiSH keert terug met een volledig nieuw concept
Audio Obscura King’s Night met Franky Rizardo in Van Nelle Fabri
Hard & Hollands 2026 direct uitverkocht
Guestzone erkend als Website van het Jaar 2025
2025 knallend afsluiten tijdens Gods House
Early Birds BURST 2026 bijna uitverkocht
In Trance We Trust na 7 jaar terug met dageditie op 14 maart 2026
Broodroosterfeest in de iconische Laurenskerk
Pre-registratie Housequake on the Beach 2026
Het Sieraad verwelkomt Housequake op zaterdag 21 februari
Geen vergunning voor Crazy Sexy Cool Festival 2026
Free Your Mind maakt eerste namen bekend voor Festival 2026
Iconische Van Nelle Fabriek het toneel voor dagshow Audio Obscura
Free Your Mind keert in 2026 terug naar de Drafbaan