Nieuws
Na het internationale geweld wat Groningen de afgelopen twee edities van Boel op Stelten heeft vermaakt is besloten om het nieuwe jaar op donderdag 31 januari 2013 in te luiden met een all night long dj set van niemand minder dan een van dé techno pioniers van Nederland, Michel de Hey. De nieuwe weg die Boel op Stelten is ingeslagen met internationale headliners is het Groningse publiek zo goed bevallen dat de afgelopen editie met Marc Romboy als beste Boel op Stelten allertijden werd gewaardeerd. Maar men mag natuurlijk niet vergeten dat de levendige techno scene in Nederland ook de nodige helden heeft voortgebracht. Van alle artiesten die begin jaren ’90 toen de scene nog in de kinderschoenen stond aanwezig waren is Michel de Hey een van de weinigen die nog regelmatig optreedt en zeer actief is met zijn eigen labels en samenwerkingen met de jongere lichting techno producers. Omdat het al weer een tijdje terug is dat Michel in Groningen heeft opgetreden heeft Boel op Stelten de eer om speciaal voor de eerste editie van het nieuwe jaar jullie te verwennen met een set van maar liefst 5 uur van deze ouwe rot uit het vak.
Hoewel Nederland beslist niet te klein is geworden voor Michel de Hey vindt zijn ‘HEY’ concept ook in het buiteland gretig aftrek. Nadat Michel een residence veroverde in de grootste club op Ibiza, Privilege kon het eigenlijk al niet meer stuk. Maar daar bleef het niet bij. Ook in Ibiza’s Amnesia, Circo Loco @ DC10 en Space is Michel de Hey een graag geziene gast en geregeld staat hij dus de hele zomer op Ibiza de pannen van het dak te spelen. Maar Nederland de rug toekeren zal hij echter nooit getuige het feit dat hij ook op het populair Free Your Mind Festival zijn eigen stage kreeg. Na zijn successen in Nederland en Ibiza bleef Michel gelukkig niet stil zitten en hij exploiteerde zijn ‘HEY’ concept over de hele wereld wat hem jaarlijks terugkerende optredens opleverde op bijvoorbeeld Womb and Wire Festival in Japan, Time Warp, Monegros Desert Festival en Creamfields.
Ook al wordt Michel de Hey vaak geboekt voor een set van twee uur ligt zijn voorkeur toch echt bij avondvullende sets waarbij hij het publiek kan meenemen op een muzikale reis met het beste wat de hedendaagse techno te bieden heeft. Check hieronder alvast de nieuwe track van Michel de Hey die hij in samenwerking met Rauwkost maakte en waarvoor hij speciaal een video heeft laten maken:
Wil jij het nieuwe jaar dus goed beginnen met een 5-uurs set waarbij de klassiekers van 2012 voorbijkomen afgewisseld met de beste tracks van nu en een voorproefje van de hits van zomer 2013 dan mag je deze eerste editie van Boel op Stelten 2013 niet missen! Speciaal voor deze all night long set van Michel de Hey zal Huize Maas ook nog een uur langer open zijn, van 23.00u tot 06.00u genieten dus! Koop je kaartje dus snel in de voorverkoop voor slechts € 10,- via http://lokaaltalent.com/tickets want de vorige edities waren vroegtijdig uitverkocht, tot de 31e!
Nieuws
Dreamfields 2026 maakt volledige line-up bekend
Volledige line-up LIEF festival 2026
Lakedance 2026 krijgt er een bijzondere area bij
Ticketverkoop Vroeger Was Alles Beter Festival 2026
Op zondag 5 april keert Start the Panic terug met The Easter Editi
Give Soul presenteert Summer Special in Stadshaven Brouwerij
Music on Festival Weekender 2026 bijna uitverkocht
Helmhout Bos Events presenteert eerste editie Can You Dig It
Broodrooster keert op zaterdag 6 juni terug naar het strand
Hoe festivalgangers hun conditie op peil houden
Regular tickets METZ 27 Year Anniversary bijna uitverkocht
7th Heaven keert terug naar Club Rodenburg in Beesd
LatinVillage Festival 2026 kondigt reguliere ticketverkoop aan
Paul Kalkbrenner toegevoegd aan 909 Festival 2026 line-up
Dagvlinder Outdoor 2026 op 1 augustus in Rotterdam