Binnenkort evenementen met 10.000 man

dinsdag 13 april 2021

Party nieuws: Binnenkort evenementen met 10.000 man



Clubavond en grotere buitenfestivals in nieuwe reeks Fieldlabs

Wetenschappelijk experiment gaat opschalingsfase in
En komt ergens de komende maanden nóg een testfestival in Biddinghuizen. Na de Back To Live dubbelslag, waar twee dagen 1.500 bezoekers welkom waren, mogen op de volgende editie maar liefst 9.000 mensen een dansje wagen. Er zijn nog meer grote evenementen: 538 mag 24 april 10.000 bezoekers ontvangen op een Oranjedag, en op het terrein van de Zwarte Cross komen op het Startschotgala net zo veel mensen samen. Dat hebben Fieldlab en het kabinet (onder aanvoering van EZ en OCW) bekend gemaakt. Het wetenschappelijke experiment waarmee onderzoekers kijken naar mogelijkheden om het sociale leven te heropenen gaat een opschalingsfase in.

Naast een nieuw festival (datum nog onbekend) staat er meer op de planning. Zo is er 15 mei een clubavond in een nader te benoemen club in Amsterdam voor 1.000 bezoekers. 7 mei speelt Racoon in Mainstage Den Bosch voor 3.500 mensen, en 14 mei ontvangt het Residentie Orkest in Den Haag 1.000 geinteresseerden. Daarnaast zijn er sportevenement, zakelijke evenementen en mag de Efteling een dag volop open. Eerder al werden de 3FM Awards en het Eurovisie Songfestival als Fieldlab aangekondigd.



Deze week adviseerden de onderzoekers achter Fieldlab op basis van de eerste experimenten in het Beatrix Theater in Utrecht om theaters weer te openen, zonder 1,5 meter maatregel, uiteraard wel met sneltest vooraf. Dat krijgt ook meteen een vervolg met een pilots programma, dat los staat van de experimenten van Fieldlab. Momenteel rolt minister Hugo de Jonge een grootscheeps sneltestsysteem uit dat specifiek bedoeld is om het sociale leven weer op gang te brengen. Bij die evenementen moeten overigens voorlopig alle gangbare corona-maatregelen in acht genomen worden.

In het hele land worden momenteel speciale teststraten opgetuigd, die gerund worden door de stichting Open Nederland. Dat plan kan ook op forse kritiek rekenen. Zo publiceerde Follow The Money vandaag een fel stuk waarin gesteld werd dat de 925 miljoen euro die De Jonge voor het plan vrijmaakt niet alleen heel veel is, maar ook nog een niet correct aanbesteed is en zonder goede voorwaarden en controle uitbesteed is aan een private stichting.

Bron: 3voor12





Foutje gezien? Let us know!


Guestzone is weer terug aan de top!

Members nemen soms de moeite om ons te bedanken voor de gewonnen gastenlijstplekken en/of vrijkaarten, wat wij natuurlijk erg leuk vinden.



De kans om te winnen bij Guestzone is groot. Inmiddels hebben wij 144.592 vrijkaarten verloot onder onze members.

Dat zijn er ruim 800 per maand. En dat al ruim 15 jaar lang!

Maak een gratis account aan zodat jij ook vrijkaarten en gastenlijstplekken kunt winnen.


Je maakt bovendien direct kans op Apple AirPods 4 twv €149!

Maak kans op Apple Airpods 4!


Geniet van helder geluid bij je favoriete muziek of podcast met Apple AirPods 4. Dankzij de ingebouwde H2 chip komen lage, midden en hoge tonen duidelijk naar voren. Hierdoor hoor je muziek gebalanceerd en helder. De oordopjes zitten dankzij het earbud ontwerp stevig in je oren.

Ze vallen hierdoor minder snel uit en je luistert lang comfortabel naar je favoriete muziek.

De oordopjes hebben een accuduur van 5 uur en in de oplaadcase zit een accuduur van 25 uur. Zo luister je tot wel 30 uur naar je favoriete muziek. Dankzij spatial audio klinkt muziek ruimtelijk. Dit geeft je het gevoel alsof het live afspeelt.

Al member?

Uiteraard maak jij dan ook kans. Log in en controleer of alle gegevens zijn ingevuld en up-to-date zijn.



Vrijkaarten voor de beste events en festivals!

De kans om te winnen bij Guestzone is groot. Inmiddels hebben we 144.592 vrijkaarten verloot onder onze members.

Maak een gratis account aan zodat jij ook vrijkaarten, gastenlijstplekken, vip-tafels en consumptiebonnen kunt winnen.

Nieuws


Meedoen met de winacties?


Hoe kan ik meedoen met de winacties?

Al ruim 15 jaar verloten we iedere maand ruim 750 vrijkaarten! De kans om vrijkaarten te winnen bij Guestzone is dan ook heel groot.


Populaire Winacties

Win vrijkaarten
Logo Guestzone

Inloggen


member organisatie
Of login met je emailadres



Beveiligd door reCAPTCHA.
Win vrijkaarten
Logo Guestzone

Member account aanmaken


member organisatie
Of registreer met email


akkoord met de algemene voorwaarden

Beveiligd door reCAPTCHA.
Win vrijkaarten
Logo Guestzone

Zakelijk account aanmaken


member organisatie



akkoord met de algemene voorwaarden

Beveiligd door reCAPTCHA.
Logo Guestzone
Vul het e-mailadres in waarmee je bij ons bent ingeschreven.






Beveiligd door reCAPTCHA.
Member Login
Wachtwoord wijzigen
vul hieronder 2x je nieuwe wachtwoord in

Uitnodigingen
Hier informatie over winactie
Deelnames 0
Afmelden?
Wanneer je geen gebruik kunt maken van deze winactie, meld je dan z.s.m. af zodat wij nog iemand anders blij kunnen maken.


Let op: het is verboden om jouw gewonnen aan te bieden en/of te verkopen. Klik hier voor meer informatie.

Introducé aanmelden
Gewonnen:

Degene die ik graag mee neem naar event-name op event-date is:

Man Vrouw


Geef dit vóór introduce-name aan ons door!
Gegevens introducé
Voornaam:
Achternaam:
E-mail:


Win vrijkaarten!
Koppel jouw mobiele nummer.

Kosten
€0,40 per deelname per winactie.

Koppelen via telefoon
Klik op de link van de code en verstuur het bericht naar 4004.

Koppelen via laptop/pc
Verstuur op je mobiel de code via een sms naar 4004.

Code
Telefoonnummer herstellen

Via Mobiel?
Klik op de link van de code zodat deze automatisch wordt geïmporteerd naar je telefoon. Druk daarna op 'verstuur'.


Zit je achter een PC?
Ga op je mobiel naar 'berichten', toets de onderstaande code in en verstuur de sms naar 4004


De code:

Nieuw nummer koppelen

Klik op de link van de code. Die wordt dan automatisch geïmporteerd in de app 'berichten'. Verstuur het bericht.

CODE:

Je kunt ook handmatig de code intoetsen en de sms versturen naar 4004


Akkoord met sms om te winnen

Als je meedoet aan een winactie en je wint krijg je hiervan een SMS. Deze kost geld.

Klik hier voor meer informatie.
Premium service
Update service
Ontvang een berichtje wanneer wij belangrijk nieuws hebben. Zo blijf je altijd op de hoogte.
E-mailadres wijzigen
E-mailadres valideren
Klik op onderstaande button om een nieuwe mail te versturen zodat jij je mailadres kunt bevestigen.

Let op!
Wanneer je de mail niet direct kunt vinden, check dan je spambox.
Wachtwoord wijzigen
Type hieronder je nieuwe wachtwoord in

Account verwijderen
Je kunt je account verwijderen