Geen Audio Obscura Festival in 2025!
De organisatie krijgt het festival om diverse factoren niet op het door hen gewenste niveau van de grond.
Alle pijlen worden nu gericht op het jaar 2026.
De organisatie van Audio Obscura Festival 2025 brengt een statement naar buiten via de verschillende social kanalen. Het persbericht luidt: “Audio Obscura Festival wordt verplaatst naar 2026.
De combinatie van de gewijzigde datum, de beschikbaarheid van artiesten en de afgeschaalde capaciteit heeft ons geleid tot deze conclusie. Door deze onvoorziene omstandigheden kunnen wij niet het Audio Obscura Festival bieden op het niveau wat wij voor ogen hebben dit jaar.”
Het bericht wordt desondanks op een positieve noot afgesloten: “Na een succesvolle eerste editie in 2024, zijn we zeer gemotiveerd om een uitzonderlijke editie van het festival neer te zetten in 2026.”
Audio Obscura Festival werd in 2024 voor het eerst gehouden in de Van Nelle Fabriek in Rotterdam. Toen stonden namen als Dixon, Chris Stussy, Benny Rodrigues en Partyboy69 op het affiche.