Armin van Buuren en Afrojack in de Amsterdam ArenA
zondag 28 augustus 2016
De langverwachte line-up van T-Mobile Presents AMF ArenA is bekend gemaakt door organisatoren ALDA en ID&T. Onder anderen David Guetta, The Chainsmokers, Armin van Buuren, Afrojack, en Dimitri Vegas & Like Mike betreden met nog ruim vijftien andere wereldberoemde DJ’s op zaterdag 22 oktober en zondag 23 oktober de Amsterdam ArenA. Daarnaast is er een speciaal optreden van de nieuwe nummer 1 DJ van de wereld die eerder tijdens de AMF Official Opening: TOP100DJS Awards Party verkozen werd. De kaartverkoop is inmiddels in volle gang op www.amf-festival.com.
Tijdens het tweedaagse event in de Amsterdam ArenA treedt de absolute wereldtop uit de internationale DJ scene op. Naast bovenstaande namen bestaat de line-up uit Alesso, Axwell ^ Ingrosso, Blasterjaxx, Dash Berlin, Dillon Francis, Don Diablo, DVBBS, Hardwell, Nicky Romero, Showtek, Steve Aoki, Sunnery James & Ryan Marciano en W&W supported by CID, Ferreck Dawn, Jay Hardway en Jonas Blue. De indrukwekkende line-up bestaat uit maar liefst 13 DJ’s uit de huidige Top 20 van DJ Mag Top 100.
“Vier jaar geleden zijn we met AMF gestart en inmiddels is het festival uitgegroeid tot het grootste event van ADE. Waar ADE zich richt op de industrie, richt AMF zich uitsluitend op de fans door innovatieve shows met de allergrootste namen uit de internationale DJ wereld te organiseren. Dit jaar zijn we groter en unieker dan ooit met shows op maar liefst drie locaties. Naast de Ziggo Dome en Heineken Music Hall staan wij zowel op zaterdag als zondag met T-Mobile Presents AMF ArenA in de Amsterdam ArenA. Voor de bezoeker dé gelegenheid om de allerbeste DJ’s van de wereld op één dag te zien. Dat is natuurlijk uniek!”, aldus Allan Hardenberg, CEO ALDA (Mede-organisator AMF).
AMF Amsterdam
Voor zowel de industrie, de fans als voor de artiesten is AMF een absoluut hoogtepunt van het Amsterdam Dance Event (ADE). Dit jaar breidt het grootste festival van ADE zich uit tot een 5-daags festival verdeeld over 3 locaties met 9 shows met spectaculaire en unieke optredens van de allergrootste DJ’s van de hele wereld.
T-Mobile Presents AMF ArenA Saturday & Sunday
Volledige line-up:
Afrojack
Alesso
Armin van Buuren
Axwell ^ Ingrosso
Blasterjaxx
The Chainsmokers
Dash Berlin
David Guetta
Dillon Francis
Dimitri Vegas & Like Mike
Don Diablo
DVBBS
Hardwell
Nicky Romero
Showtek
Steve Aoki
Sunnery James & Ryan Marciano
W&W
Supported by:
CID
Ferreck Dawn
Jay Hardway
Jonas Blue
Locatie:
Amsterdam ArenA (ArenA Boulevard 1)
Openingstijden:
Zaterdag 22 oktober 2016: 13:00 – 0:00 uur
Zondag 23 oktober 2016: 13:00 – 0:00 uur
De officiële trailer van AMF bekijk je hier:
Voor informatie en tickets bezoek de website: www.amf-festival.com.
Members nemen soms de moeite om ons te bedanken voor de gewonnen gastenlijstplekken en/of vrijkaarten, wat wij natuurlijk erg leuk vinden.
Het platform voor dance-liefhebbers in Nederland.
Guestzone is al meer dan 15 jaar de plek voor feestgangers in Nederland.
Waarom Guestzone?
✨ De beste festivals en events in onze partyagenda
✨ Altijd het laatste dance-nieuws
✨ Inmiddels 147.953 vrijkaarten verloot
✨ Members beoordelen ons met 4,9/5 sterren
✨ Meer dan 83.000 fans op Facebook Zo simpel werkt het
👉 Maak een gratis account
👉 Kies je favoriete winactie
👉 Deelname kost slechts 40 cent Doe ook mee!
Win vrijkaarten voor de beste events en festivals Betrouwbaar
⭐ 99% van onze members is enthousiast, duidelijk toch?
Maak direct kans op nieuwe Apple AirPods 4!
Wanneer je ervoor zorgt dat je jouw profiel na het aanmaken van je account volledig invult maak je bovendien kans op nieuwe Apple AirPods 4 twv €149!
Doe dit wel vóór 30 september 2025.
Geniet van helder geluid bij je favoriete muziek of podcast met Apple AirPods 4. Dankzij de ingebouwde H2 chip komen lage, midden en hoge tonen duidelijk naar voren. Hierdoor hoor je muziek gebalanceerd en helder. De oordopjes zitten dankzij het earbud ontwerp stevig in je oren.
De oordopjes hebben een accuduur van 5 uur en in de oplaadcase zit een accuduur van 25 uur. Zo luister je tot wel 30 uur naar je favoriete muziek. Dankzij spatial audio klinkt muziek ruimtelijk. Dit geeft je het gevoel alsof het live afspeelt.
Vrijkaarten voor de beste events en festivals!
De kans om te winnen bij Guestzone is groot. Inmiddels hebben we 147.953 vrijkaarten verloot onder onze members.
Maak een gratis account aan zodat jij ook vrijkaarten, gastenlijstplekken, vip-tafels en consumptiebonnen kunt winnen.
Wanneer je geen gebruik kunt maken van deze winactie, meld je dan z.s.m. af zodat wij nog iemand anders blij
kunnen maken.
Let op: het is verboden om jouw gewonnen aan te bieden en/of te
verkopen. Klik hier voor meer
informatie.
Introducé aanmelden
Vul hieronder de gegevens in van degene die jij meeneemt naar event-name op event-date.
Dus NIET je eigen gegevens invullen aub
Man
Vrouw
Geef dit uiterlijk op introduce-name
aan ons door!
Gegevens introducé
Voornaam: Achternaam: E-mail:
Win vrijkaarten!
Koppel jouw mobiele nummer.
Kosten
€0,40 per deelname per winactie.
Koppelen via telefoon
Klik op de link van de code en verstuur het bericht naar 4004.
Koppelen via laptop/pc
Verstuur op je mobiel de code via een sms naar 4004.
Code
Telefoonnummer herstellen
Via Mobiel?
Klik op de link van de code zodat deze automatisch wordt geïmporteerd naar je telefoon. Druk daarna op
'verstuur'. Zit je achter een PC?
Ga op je mobiel naar 'berichten', toets de onderstaande code in en verstuur de sms naar
4004
De code:
Nieuw nummer koppelen
Klik op de link van de code. Die wordt dan automatisch geïmporteerd in de app 'berichten'. Verstuur het bericht.
CODE:
Je kunt ook handmatig de code intoetsen en de sms versturen naar 4004
Akkoord met sms om te winnen
Als je meedoet aan een winactie en je wint krijg je hiervan een SMS. Deze kost geld.