Anthony B & Ziggy Recado live in Off_Corso op 30 juni
Anthony B
Anthony Keith Blair aka Anthony-B debuteert in 1993 en is drie jaar later al gevestigd als Grote Naam met hits als “Fire Pon Rome”, “Raid Di Barn”, “Rumour”, “Repentance” en “Time”. Intussen heeft hij 28 (!) albums uitgebracht, waaronder “Black Star” (met bijdragen van o.a. Wyclef Jean en Snoop Dogg) en “My Hope”. Zijn meest recente cd is “Higher Meditation” (Greensleeves). Het gemiddelde van twee uitgebrachte platen per jaar zal dit jaar vast en zeker gebroken worden, wat een overtuigend wapenfeit is van de onuitputtelijke creativiteit van deze Jamaicaanse conscious-reggae artiest. Anthony B is één van de meest gerespecteerde reggae-artiesten ter wereld en staat bekend om zijn zeer energieke liveoptredens, waarbij hij steevast de opzwepende vibe op het publiek over weet te brengen.Donderdag 30 jni staat deze reggaegrootheid in Offcorso,samen met risingstar RAS PENCO uit Jamaica and the Startrail band. In het voorprogamma,uit Ghana Black Prophet and Rass Motivated.
Ziggi Recado
Ricardo Blijden a.k.a Ziggi Recado is een veelzijdige Dancehall/Reggae-artiest. Een groot deel van zijn jeugd bracht Ziggi door in de Caraïben, op St. Eustatius. Daar kwam hij in aanraking met verschillende muzikale genres als Gospel, Hip-hop, Reggae en Dancehall. Deze genres vormen de basis voor de ontwikkeling van Ziggi en maken hem tot de veelzijdige artiest die hij vandaag de dag is. Na zijn terugkeer naar Nederland werd Ziggi geïntroduceerd bij Mr. Rude, de eigenaar van Rock'N'Vibes Entertainment.
Zowel zijn opzwepende dancehall-nummers als bewuste reggae-songs maken Ziggi tot een van Neerlands meest gerespecteerde reggae/dancehall artiesten.
Ziggi werd in september 2005 voor een Dutch MOBO Award genomineerd in de categorie Beste Breakthrough. Daarnaast kwalificeerde hij zich eerder voor de voorronden van de Grolsch Grote Prijs van Nederland, maar moest wegens het niet kunnen vinden van een vervanger voor zijn zieke drummer voortijdig afhaken.
Eind oktober 2005 komt de track Run Da Dance van Beef uit, een single waar een Ziggi zijn medewerking aan verleent. Samen met Beef doet Ziggi een aantal Nederlandse kernpodia aan.
Op 6 februari 2006 werd Ziggi's eerste album "So Much Reasons" uitgebracht waarmee hij meerdere Awards won, waaronder een Essent Award, BNN Urban Award voor beste album en beste live act. Zowel het album als de singles bereikten geen notering in de nationale hitlijsten maar werden vaak gedraaid op FunX radio.
Met het nummer Blaze it dat niet op zijn album stond, verwierf Ziggi internationale naam en faam in de internationale reggae scene. Het nummer stond wekenlang op de 1ste plek van de officiële en toonaangevende Duitse reggae charts.
Tijdens optredens wordt Ziggi begeleid door de Renaissance Band. Na vele optredens op toonaagevende festivals zoals Lowlands, Parkpop, maar ook het Duitse Summerjam was Ziggi eind 2007 de openingsact voor de populaire Duitse reggaezanger Gentleman tijdens diens Europese tour. Hij had hiermee de primeur van eerste Nederlandse reggaeartiest op
een internationale tour van deze omvang.
Op zaterdag 13 september 2008 was er een optreden in het TV programma "Rayman is laat", waarin Ziggi het nummer Gonna Leave You zong, dat de tweede single werd van zijn tweede album "in Transit".
"In Transit" is op 22 september 2008 uitgebracht in Nederland en wordt daarna wereldwijd uitgebracht via Rock'N Vibes Entertainment en het grootste reggaeplatenlabel VP/Greensleeves. Het is voor het eerst dat VP/Greensleeves zo een samenwerking aangaat voor een Europese act.
Vanaf februari 2009 ging Ziggi's Europese " In Transit" tour van start in Duitsland en eindigde na 25 shows in Parijs, Frankrijk. In de zomer van 2009 speelde Ziggi op vele grote Europese festivals zoals Lowlands, Roskilde (Denemarken),Haarlem Bevrijdingspop, Chiemsee Reggae Jam (München, Duitsland), Super Bock Surf Fest (Portugal), Uppsala (Zweden),
Coevre Feu Festival (Frankrijk), Couleur Cafe (Brussel, België) en vele andere.
Ziggy Recado nieuw album SELF TITLED kwam in april 2011 op het gerenommeerde PIAS
label uit.
Op donderdag 30 juni staan beide artiesten voor het eerst in Off_Corso. Wij hopen op dezelfde enthousiaste menigte als bij de optredens van Alpha Blondie, Gentleman en Gyptian!
Meer info evenement
Foutje gezien?
Let us know!
Inmiddels hebben wij 147.941 vrijkaarten verloot onder onze members.
Maak een gratis account aan zodat jij ook kunt winnen.
Wie wij zijn?
Al ruim 15 jaar proberen we zoveel mogelijk Party-liefhebbers blij te maken.
Via onze partyagenda kun je op zoek naar jouw event, club of favoriete artiest. Iedere dag kun je het laatste dance-nieuws lezen en vind je al jarenlang de meeste winacties voor de beste party's en festivals.
En waar wij het meest trots op zijn, onze ledenservice. Dit is een team dat 24/7 voor je klaar staat en waar je terecht kunt met al jouw vragen.
Members beoordelen ons met 4,9 van de 5 sterren.
Maak direct kans op nieuwe Apple AirPods 4!
Doe dit wel vóór 30 september 2025.
Geniet van helder geluid bij je favoriete muziek of podcast met Apple AirPods 4. Dankzij de ingebouwde H2 chip komen lage, midden en hoge tonen duidelijk naar voren. Hierdoor hoor je muziek gebalanceerd en helder. De oordopjes zitten dankzij het earbud ontwerp stevig in je oren.
De oordopjes hebben een accuduur van 5 uur en in de oplaadcase zit een accuduur van 25 uur. Zo luister je tot wel 30 uur naar je favoriete muziek. Dankzij spatial audio klinkt muziek ruimtelijk. Dit geeft je het gevoel alsof het live afspeelt.
Nieuws

Rotterdam krijgt een nieuwe nachtclub: Export

Hitz is de naam van de nieuwe club in Rotterdam

Pre-registratie LIEF Festival 2026

Foto's vastleggen tijdens een festival doe je met deze tips

Glemmer Beach Festival 2026 met tientje korting

Super Early Bird tickets Festival Strand 2026

Laatste Regular tickets JOY Vibes Eindhoven

Draaimolen Festival start petitie om door te kunnen gaan

Kaartverkoop Broodroosterfeest Cruise Terminal gestart

7th Heaven is op 27 september weer terug in Club Rodenburg

Pre-registratie Sunglow Festival 2026

Volledige line-up MUST Kurhaus onthuld

Markus Schulz Mystery Guest ADE debuut Transmission 2025

Dit mag niet ontbreken in je koffer naar je volgende festival
