Nieuws

David Lewis en Allan Hardenberg, oprichters en aandeelhouders van evenementenorganisatie Alda Events, hebben een arbitragezaak aangespannen tegen SFX, het Amerikaanse moederbedrijf van onder andere ID&T en Awakenings.
Dat blijkt uit stukken die SFX in de VS heeft ingeleverd bij de rechtbank in verband met het uitstel van betaling dat het dance-bedrijf heeft aangevraagd. Het was al bekend dat Alda, organisator van Armin Only, I am Hardwell, A day in the park en AMF, een grote schuldeiser was. Maar nu blijkt blijkt uit dit stuk (pdf, p.32) dat SFX niks van die claim wil weten en die heeft verworpen.
Lewis en Hardenberg hadden al $1,7 miljoen gekregen (p. 33) in een ingewikkelde deal waarbij wel 50% van het bedrijf werd verkocht aan SFX, maar dat zou pas over vijf jaar afhankelijk van de beurskoers geëffectueerd worden. Lewis en Hardenberg claimen via hun privé-holdings Lewis Holding en Mountain bv ieder $11,6 miljoen (p. 35 van deze pdf). SFX laat het er niet bij zitten en heeft een counterclaim in voorbereiding, zo blijkt op pagina 22 van datzelfde stuk.
De arbitragezaak is voorgelegd in Nederland, niet helemaal duidelijk is waar. Bij interne bedrijfsaangelegenheden is de Ondernemerskamer van de Amsterdamse rechtbank de aangewezen plek, ander het Nederlands Arbitrage instituut NAI.
Lewis is mede-oprichter van Armin van Buurens bedrijf Armada.
Bron: Quotenet
Bron: Quotenet
Foutje gezien?
Let us know!
Het platform voor dance-liefhebbers in Nederland.
Guestzone is al meer dan 15 jaar de plek voor feestgangers in Nederland.Waarom Guestzone?
✨ De beste festivals en events in onze partyagenda
✨ Altijd het laatste dance-nieuws
✨ Inmiddels 147.953 vrijkaarten verloot
✨ Members beoordelen ons met 4,9/5 sterren
✨ Meer dan 83.000 fans op Facebook
Zo simpel werkt het
👉 Maak een gratis account
👉 Kies je favoriete winactie
👉 Deelname kost slechts 40 cent
Doe ook mee!
Win vrijkaarten voor de beste events en festivals
Betrouwbaar
⭐ 99% van onze members is enthousiast, duidelijk toch?
Maak direct kans op nieuwe Apple AirPods 4!
Doe dit wel vóór 30 september 2025.
Geniet van helder geluid bij je favoriete muziek of podcast met Apple AirPods 4. Dankzij de ingebouwde H2 chip komen lage, midden en hoge tonen duidelijk naar voren. Hierdoor hoor je muziek gebalanceerd en helder. De oordopjes zitten dankzij het earbud ontwerp stevig in je oren.
De oordopjes hebben een accuduur van 5 uur en in de oplaadcase zit een accuduur van 25 uur. Zo luister je tot wel 30 uur naar je favoriete muziek. Dankzij spatial audio klinkt muziek ruimtelijk. Dit geeft je het gevoel alsof het live afspeelt.
Nieuws

Kaartverkoop Broodroosterfeest Cruise Terminal gestart

Foto's vastleggen tijdens een festival doe je met deze tips

Pre-registratie Sunglow Festival 2026

Pre-registratie LIEF Festival 2026

Nicky Romero & Friends terug bij ADE 2025

Summer of Love organiseert speciale editie in Maassilo Rotterdam

Super Early Bird tickets Festival Strand 2026

Markus Schulz Mystery Guest ADE debuut Transmission 2025

Glemmer Beach Festival 2026 met tientje korting

Laatste Regular tickets JOY Vibes Eindhoven

Fedde Le Grand neemt Het Sieraad over tijdens ADE 2025

METZ Celebrates 2025 op 27 december in Now&Wow

Rotterdam krijgt een nieuwe nachtclub: Export

BLSSD Events komt dit najaar terug met Sophisticated
