Aftermovie Boothstock & Boothstock bij online borrel
zondag 27 december 2020
Lieve Boothstock bezoekers. Het was natuurlijk een jaar voor in de boeken, en dat was niet perse positief. Maar daar is al genoeg over gezegd en geschreven. Een ding weten we wel: we missen jullie, de festivals en alles en iedereen eromheen. Maar we hopen dat deze aftermovie van 30 minuten net zo'n grote lach op jullie gezicht tovert als bij ons.
Bij het zien van deze beelden weten we waar we het voor doen en dat het de moeite waard is geduldig en positief te blijven De komende periode zorgen we er uiteraard voor dat we iedereen op de hoogte houden van de ontwikkelingen rondom de 9e editie, in het 10e jaar, van Boothstock.
Voor nu: blijf gezond en we wensen iedereen een beter 2021.
Blijf op de hoogte van komende editie via ons officiële Facebook event en klik hier voor de 30 minute aftermovie met een mix van Michel de Hey.
BOOTHSTOCK DJ’S IN JE HUISKAMER OF KANTOOR?
Het team van Feestdagenopjebeeldscherm organiseert online (nieuwjaars)borrels en disco’s. Het is mogelijk om artiesten als Michel de Hey, DJ Irwan of Mr. White voor en bedrag van €500 tot €1000 te boeken voor een online borrel via Zoom, Teams of Meet (privé of zakelijk). Wil je hier meer over weten, check dan de website!
Members nemen soms de moeite om ons te bedanken voor de gewonnen gastenlijstplekken en/of vrijkaarten, wat wij natuurlijk erg leuk vinden.
Het platform voor Dance-liefhebbers
Guestzone is al meer dan 15 jaar dé plek voor alle feestgangers in Nederland.
Waarom Guestzone?
✨ De beste festivals en events
✨ Altijd het laatste Dance-nieuws
✨ Al 148.385 vrijkaarten verloot
✨ Beoordeling van 4,9/5 sterren
✨ Ruim 83.000 fans op Facebook Zo simpel werkt het
👉 Maak een gratis account
👉 Kies je favoriete winactie
👉 Deelname slechts 40 cent Doe ook mee!
🎟 Schrijf je snel in en win vrijkaarten Betrouwbaar
⭐ 99% van onze members is tevreden
Win nieuwe Apple AirPods 4!
Wanneer je ervoor zorgt dat je jouw profiel na het aanmaken van je account volledig invult maak je bovendien kans op nieuwe Apple AirPods 4 twv €149!
Doe dit wel vóór 31 oktober 2025.
Vrijkaarten voor de beste events en festivals!
De kans om te winnen bij Guestzone is groot. Inmiddels hebben we 148.385 vrijkaarten verloot onder onze members.
Maak een gratis account aan zodat jij ook vrijkaarten, gastenlijstplekken, vip-tafels en consumptiebonnen kunt winnen.
Wanneer je geen gebruik kunt maken van deze winactie, meld je dan z.s.m. af zodat wij nog iemand anders blij
kunnen maken.
Let op: het is verboden om jouw gewonnen aan te bieden en/of te
verkopen. Klik hier voor meer
informatie.
Introducé aanmelden
Vul hieronder de gegevens in van degene die jij meeneemt naar event-name op event-date
.
Dus NIET je eigen gegevens invullen aub
Man
Vrouw
Geef dit uiterlijk op introduce-name
aan ons door!
Gegevens introducé
Voornaam: Achternaam: E-mail:
Win vrijkaarten!
Koppel jouw mobiele nummer.
Kosten
€0,40 per deelname per winactie.
Koppelen via telefoon
Klik op de link van de code en verstuur het bericht naar 4004.
Koppelen via laptop/pc
Verstuur op je mobiel de code via een sms naar 4004.
Code
Telefoonnummer herstellen
Via Mobiel?
Klik op de link van de code zodat deze automatisch wordt geïmporteerd naar je telefoon. Druk daarna op
'verstuur'. Zit je achter een PC?
Ga op je mobiel naar 'berichten', toets de onderstaande code in en verstuur de sms naar
4004
De code:
Nieuw nummer koppelen
Klik op de link van de code. Die wordt dan automatisch geïmporteerd in de app 'berichten'. Verstuur het bericht.
CODE:
Je kunt ook handmatig de code intoetsen en de sms versturen naar 4004
Akkoord met sms om te winnen
Als je meedoet aan een winactie en je wint krijg je hiervan een SMS. Deze kost geld.