Zoeken...

Evenementen

Organisaties

Party Info

Welcome to the Future


Welcome to the Future

Details

Naam: Welcome to the Future Organisatie: Welcome to the Future Locatie: Het Twiske Type: binnen Plaats: Oostzaan Datum: zaterdag 6 augustus 2011 Tijd: 10:00 uur - 22:00 uur Min.leeftijd: 18 jaar Website: www.WTTF.nl

Genre's


Artiesten (a-z)

  Karotte
  Makam

Prijzen

Regular (fase 5): 49,50

Voorverkoop


Vervoer


Meer infoen

  • WELCOME TO THE FUTURE 2011 pre
  • WELCOME TO THE FUTURE INVITES
Op zaterdag 6 augustus strijkt het Welcome to the Future festival voor de vijfde keer neer in het mooiste natuurgebied van Amsterdam en omgeving: het Twiske bij Oostzaan. Een jubileum! En bovendien alle reden voor feest, want WTTF viert zijn vijfde verjaardag met een programma dat staat als een huis. Met van 12 uur ’s middags tot middernacht de beste house, tech-house en techno die de internationale scene te bieden heeft.

Sinds de legendarische, zonovergoten eerste editie van 2007, toen het intieme WTTF in een klap zijn naam vestigde als het meest avontuurlijke en vooral ook gezelligste festival van de zomer, is Welcome to the Future uitgegroeid tot een evenement van formaat, dat ook internationaal van zich doet spreken. Daarom ook dit jaar weer een line up om trots op te zijn, met zo’n vijftig nationale en internationale dj’s, verdeeld over zes podia.

De mainstage, de hele dag toch al sterk bezet, bereikt een extatisch hoogtepunt in de avonduren, met achtereenvolgens de nieuwe Amerikaanse superster Seth Troxler, Kollektiv Turmstrasse live, een exclusieve back to back set van Joris Voorn vs Nic Fanciulli en als klap op de vuurpijl een afsluitende set van de Duitse grootmeester Karotte.
De sublieme Karotte (een van de internationale dj’s die Welcome to the Future in hun hart hebben gesloten) was tot nu toe op bijna alle edities van het festival van de partij - evenals nationale held Joris Voorn, die dankzij de ene na de andere hitrelease inmiddels is toegetreden tot de galerij der allergrootstsen.
Het Duitse duo Kollektiv Turmstrasse is in ons land ongekend populair, getuige de uitverkochte WTTF-editie in Studio 80, waar de vonken van af vlogen. Eveneens live op de mainstage: Gabriel Ananda, wiens classic ‘Doppelwhipper’ veruit de grootste op plaat uitgebrachte live-hit van het afgelopen decennium is.

Alle vertegenwoordigers van de Amerikaanse delegatie op het festival - de Newyorkse housemasters van het Wolf & Lamb-label Soul Clap, Detroit live-act Anonym en dj Seth Troxler – maken hun debuut op WTTF. Datzelfde geldt voor de Russische Nina Kraviz en de Berlijnse technogrootheid Ben Klock, de man die de Berghain-sound groot hielp maken.
Ben Klock valt de eer te beurt af te sluiten in de techno-area, waar hij staat met onder andere de Schotse technopioniers Slam, die dit jaar een uitgebreide live-tour maken, de Amsterdamse technolegende Steve Rachmad, Secret Cinema (solide publieksfavoriet) en de Berlijnse Thomas Schumacher, die met een recente, meedogenloze set in Amsterdam bewees helemaal in topvorm te zijn.
Ook in topvorm: Gregor Tresher - een dj van wereldklasse, zoals hij bij elk bezoek aan ons land laat horen. Tresher is een van de grote namen op het Circus-podium, waar De Man Zonder Schaduw (GZG) enkele uren later afsluit.

Vanaf de allereerste editie biedt Welcome to the Future een podium aan zoveel mogelijk artiesten van eigen bodem. En terecht, want het gaat beter dan ooit met de Nederlandse dj’s, producers en live-acts, dankzij wie de nieuwe house, tech-house en techno inmiddels een belangrijk exportartikel zijn geworden. Daarom presenteert het festival dit jaar een recordaantal NL-live-acts, die stuk voor stuk serieus rocken: Kabale Und Liebe (op de main met een complete hardware set up), Egbert, Counterpart, Olene Kadar, Tom Trago, Tom Ruijg, Makam, Quazar, Ion Ludwig, Sjoerd Dijk aka Efdé, Specker en Jason & The Argonauts. De laatste groep doet op WTTF haar allerlaatste optreden en heeft al aangekondigd er iets extra bijzonders van te zullen maken.

Andere nationale sterren op het programma: Bla Bla-voorman Daniel Sanchez, Wouter de Moor en Gideon Bouwens, Olivier Weiter en ONNO, die dit jaar internationaal doorbrak. Verder de onovertroffen Eric de Man, El Mundo & Satori, Trouw-residents Nuno Dos Santos en Patrice Baumel, Joey Daniel (300 MPH) en natuurlijk het Amsterdamse duo Lauhaus & Boris Werner. De kampioenen van de ultra-lange back to back-sets, zoals ze keer op keer bewijzen op feesten als 24 Hour Party People, krijgen dit jaar alle ruimte met een afsluitende drie uurs-set op de Future-stage.

Nog meer lokaal talent is te vinden op de twee kleinste podia van het festival, de Backyard en de Garden, die beiden geheel gewijd zijn aan de beloften van de toekomst: de dj’s die zich in het afgelopen jaar in de picture draaiden in het bruisende clubcircuit van ons land. Kortom, de volgende generatie, die een eerste glimp laat zien van wat in de nabije toekomst verborgen ligt.

Aan de muziek zal het ook dit jaar weer niet liggen, maar verwacht verder op Welcome to the Future 2011 natuurlijk ook weer fraaie decors, het beste geluid, een relaxte ambiance en bovendien een leuk, supergezellig en vooral ook dedicated publiek dat helemaal voor de muziek gaat.
De bezoekers maken tenslotte het feest, zoals Welcome to the Future elke zomer laat zien in het eerste weekend van augustus.

Donderdag 24 maart gaat de kaartverkoop van start vanaf 10.00 uur, via www.WTTF.nl/festival, www.WTTF.nl en www.ID-T.com. Kaarten zijn ook te koop bij Primera, check www.Primera.nl voor de voorverkoopadressen.
In de aanloop naar het vijfde Welcome to the Future-festival (zaterdag 6 augustus, het Twiske, bij Amsterdam) geeft WTTF nog drie feesten in Studio 80, waarin alvast wordt vooruitgeblikt op de jaarlijkse open air-editie.



De eerste van de 3, op zaterdag 9 april, staat in het teken van het Britse LEFTROOM-label van MATT TOLFREY. Dit voorjaar viert Leftroom zijn 5-jarige jubileum met een compilatie-album en een tournee langs coole Europese clubs als Watergate (Berlijn), Fabric (Londen) en Studio 80 in Amsterdam.



Tolfrey, die vorig jaar al debuteerde in de 80 toen hij back to back draaide met Heidi, startte Leftroom in 2005 in het Engelse Nottingham. Drie jaar later, in 2008, verhuisde naar Londen, waar hij sindsdien woont en werkt. Leftroom liet zich in eerste instantie inspireren op de Berlijnse minimal, maar ontwikkelde in de loop der tijd een eigen sound, waarmee het uitgroeide tot een van de belangrijkste vertegenwoordigers van de Britse tech-house. Behalve releases voor zijn eigen label, heeft Matt Tolfrey ook tracks uitgebracht op onder andere Cocoon, Crosstown Rebels en Get Physical. Zowaar niet de minste labels! Tolfrey neemt voor de Leftroom party in Studio 80 ook de van oorsprong Colombiaanse dj PABLO CAHN mee. Cahn is een van de grote nieuwe talenten van de Britse tech-house, met residencies in onder andere Zoo Project in Ibiza en de Like That-feesten in Londen. Hij maakte in de afgelopen jaren niet alleen platen voor Leftroom, maar ook voor onder andere 8Bit en Cadenza.



Net als bij de vorige editie van Welcome to the Future in Studio 80 (het uitbundige, uitverkochte feest rond de 17e verjaardag) wordt het programma in de grote zaal gecomplementeerd door WTTF resident DORINE DORADO, die de laatste maanden geweldig op dreef is en natuurlijk ook weer op het festival van de partij is.



De tweede zaal staat opnieuw in het teken van Rush Hour, met dj’s YOUNG MARCO, SAN PROPER en TOM TRAGO. Dit trio – vertegenwoordigers van de linkervleugel van de Amsterdamse underground - bouwde in februari een compleet eigen feestje in de 80, waarbij het dak er finaal af ging. Tom Trago staat dit jaar ook voor de tweede maal op het Welcome to the Future-festival. Van deze talentvolle Amsterdamse dj-producer verschijnt deze maand ook zijn tweede album ‘Iris’, waaraan een hele lijst beroemdheden hun medewerking verleenden, onder wie San Proper en houselegendes Romanthony en Tyree Cooper.


Foutje gezien? Let us know!


Agenda Welcome to the Future


Dé plek voor alle Dance-liefhebbers!
✨ Al meer dan 15 jaar het party-platform
✨ De beste festivals en events
✨ Het allerlaatste Dance-nieuws
✨ Al 148.564 vrijkaarten verloot
✨ Door Trustpilot beoordeeld als 'uitstekend'
✨ Ruim 83.000 fans en volgers op Facebook


Doe ook mee!
🎟 Schrijf je gratis in en win vrijkaarten

Zo simpel werkt het
👉 Maak een gratis account
👉 Kies je favoriete winactie
👉 Deelname slechts 40 cent

Betrouwbaar
⭐ 99% van onze members is tevreden


Win nieuwe Apple AirPods 4!

Wanneer je ervoor zorgt dat je jouw profiel na het aanmaken van je account volledig invult maak je bovendien kans op nieuwe Apple AirPods 4 twv €149!

Doe dit wel vóór 30 november 2025.



Vrijkaarten voor de beste events

Hoe kan ik meedoen met de winacties?

Al ruim 10 jaar verloten we iedere maand ruim 1.000 vrijkaarten. De kans om vrijkaarten te winnen bij Guestzone is dan ook heel groot.

Win vrijkaarten
Logo Guestzone

Inloggen


member organisatie

OF login met je emailadres


Per 27 september 2025 zijn onze Algemene Voorwaarden en Spelvoorwaarden geüpdatet. Door onze site te gebruiken ga je akkoord met de nieuwste versies.

Beveiligd door reCAPTCHA.

Win vrijkaarten
Logo Guestzone

Schrijf je gratis in om vrijkaarten te winnen voor de beste events en festivals!


member organisatie

OF registreer met email


akkoord met de algemene voorwaarden

Beveiligd door reCAPTCHA.
Win vrijkaarten
Logo Guestzone

Zakelijk account aanmaken


member organisatie



akkoord met de algemene voorwaarden

Beveiligd door reCAPTCHA.
Logo Guestzone
Vul het e-mailadres in waarmee je bij ons bent ingeschreven.






Beveiligd door reCAPTCHA.
Member Login
Wachtwoord wijzigen
vul hieronder 2x je nieuwe wachtwoord in

Uitnodigingen
Hier informatie over winactie
Deelnames 0
Afmelden?
Wanneer je geen gebruik kunt maken van deze winactie, meld je dan z.s.m. af zodat wij nog iemand anders blij kunnen maken.


Let op: het is verboden om jouw gewonnen aan te bieden en/of te verkopen. Klik hier voor meer informatie.


Introducé aanmelden

De gegevens van degene die ik meeneem naar event-name:

Man Vrouw
Let op: niet je eigen gegevens invullen

Geef dit uiterlijk op introduce-name aan ons door!
Gegevens introducé
Voornaam:
Achternaam:
E-mail:
Aanpassen?
Klik op de button hieronder.
De gegevens worden dan verwijderd.

Win vrijkaarten!
Koppel nu je mobiele nummer

Kosten?
40 cent per deelname per winactie

Zit je op je telefoon?
Klik op de code en verstuur het bericht

Zit je achter een laptop/pc?
Verstuur de code via sms naar 4004

Jouw unieke code:

guestzone


Gefeliciteed!

Jouw telefoonnummer is nu gekoppeld aan jouw account.




Heel veel succes gewenst met het winnen van vrijkaarten voor de beste events & festivals
Telefoonnummer herstellen

Via Mobiel?
Klik op de link van de code zodat deze automatisch wordt geïmporteerd naar je telefoon. Druk daarna op 'verstuur'.


Zit je achter een PC?
Ga op je mobiel naar 'berichten', toets de onderstaande code in en verstuur de sms naar 4004


De code:

Nieuw nummer koppelen

Klik op de link van de code. Die wordt dan automatisch geïmporteerd in de app 'berichten'. Verstuur het bericht.

CODE:

Je kunt ook handmatig de code intoetsen en de sms versturen naar 4004


Akkoord met sms om te winnen

Als je meedoet aan een winactie en je wint krijg je hiervan een SMS. Deze kost geld.

Klik hier voor meer informatie.
Premium service
Update service
Ontvang een berichtje wanneer wij belangrijk nieuws hebben. Zo blijf je altijd op de hoogte.
E-mailadres wijzigen
E-mailadres valideren
Klik op onderstaande button om een nieuwe mail te versturen zodat jij je mailadres kunt bevestigen.

Let op!
Wanneer je de mail niet direct kunt vinden, check dan je spambox.
Wachtwoord wijzigen
Type hieronder je nieuwe wachtwoord in

Account verwijderen
Je kunt je account verwijderen