Vie Monday

Details
Genre's
Artiesten (a-z)
Prijzen
Voorverkoop
Vervoer
Meer info
- Bericht 1
Elke drie weken is Vie Monday standaard uitverkocht en elke editie moeten wij helaas circa 300 mensen teleurstellen die jammer genoeg te laat aanwezig zijn. Vandaar dat wij ver van te voren iedereen altijd waarschuwen om op tijd te komen!
Vie Monday is inmiddels een bekend concept. Het horecapersoneel van Nederland werkt zelf op donderdag, vrijdag, zaterdag en zondagnacht. Wanneer kunnen zij zelf op stap? Inderdaad! Dat is de maandag geworden tijdens Vie Monday! Horecapersoneel vanuit heel het land krijgt Vie Monday kaarten toegestuurd en wij hebben het inmiddels al uitgebreid tot de mode-industrie en het stappubliek. Tijdens Vie Monday, de populairste avond van Rotterdam, is er een mooie smeltkroes van horeca, mode en stappubliek aanwezig.
De deuren gaan om 22:00 uur open en vaak zitten zit Club Vie al om 00:00 uur vol! Dezelfde avond zijn er kaarten aan de deur te koop maar dat is slechts beperkt tot 100 stuks. Wij kunnen nogmaals zeggen dat je op tijd aanwezig moet zijn, maar je zult het toch echt een keer zelf moeten ondervinden voordat je het gelooft.
De “I Love Vie” pas is deze avond geldig tussen 22:00 - 23:00 uur. Ben je later dan het aangegeven tijdstip en heb je geen Vie Monday uitnodiging in je bezit, dan zul je er 1 moeten kopen.
Date
Time 22:00 – 04:00 hrs
Location Club Vie, Maasboulevard 300, Rotterdam
Entrance By invitation / 100 limited tickets available at the door
between 22:00 – 23:00 hrs
Line up Surprise
Website www.clubvie.com
Foutje gezien? Let
us know!