Zoeken...

Evenementen

Organisaties

Party Info

This is...Saved


This is...Saved

Details

Naam: This is...Saved Organisatie: Misc Agency Locatie: AIR Type: binnen Plaats: Amsterdam Datum: vrijdag 2 juli 2010 Tijd: 20:00 uur - 03:00 uur Min.leeftijd: 18 jaar Website: www.air.nl

Winactie vrijkaarten

Status: winnaars zijn bekend

Genre's

Style: house

Artiesten (a-z)

  Yousef

Prijzen

Regular (fase 5): 15,00 Weekender (fase 2): 17,00

Voorverkoop


Vervoer


Meer info

  • Bericht 1
THIS IS SAVED MET NIC FANCIULLI IN AIR

Op vrijdag 2 juli bundelt THIS IS de krachten met het Britse Saved Records van Nic Fanciulli.
Saved is ongetwijfeld één van de grootste tech-house labels van dit moment. Met artiesten als Joris Voorn, Mark Broom, Mendo, Yousef, Santos en natuurlijk Fanciulli zelf brengt Saved hit na hit uit en iedere gerespecteerd house en/of techno dj kijkt dan ook elke keer weer halsreikend uit naar de nieuwste Saved release.
Tijd dus om dit label naar Nederland te halen voor een showcase!

Voor This Is Saved komen twee key artists van Saved naar AIR in Amsterdam om te laten zien waarom hun label zo populair is.
Nic Fanciulli, de drijvende kracht achter het label en wereldwijd één van de meest gerespecteerde dj's en producers, zal in AIR's grote zaal acte de presence geven. Met zijn solo tracks en releases onder de papaplu van zijn Buick Project en Skylark projecten met Andy Chatterley scoort Nic Fanciulli hit na hit.
We zouden hier veel meer over de beste man kunnen schrijven, maar we zijn van mening dat het iedere zelfrespecterende liefhebber van house en techno deze rasartiest gewoon moet ervaren.
Een andere artiest uit de Saved stal die naar Amsterdam af reist is Yousef, vaste resident van de Space op Ibiza en producer van tracks op labels als Cocoon, CR2 en Renaissance. Met zijn techno georienteerde sets reist hij de hele wereld over en wij zijn trots om hem nu ook in Nederland te mogen verwelkomen.
Redondo, artiest uit de Little Mountain Recordings stal, zal opwarmen voor de twee Britse heren. De kenners hebben Redondo al ongetwijfeld opgemerkt door de vele releases op labels als Starlight, Neurotraxx en LMR, maar ook door de huidige top 10 notering in de Beatport Deep House chart. Tijd voor het Amsterdamse uitgaanspubliek om kennis te maken met Redondo!

Tickets voor This Is Saved zijn voor maar 15 euro te koop via www.air.nl en alle Primera shops in Nederland.

Table service:

Heb je interesse in je eigen tafel inclusief bediening en een aparte entree; stuur dan een mail naar: tableservice@air.nl. Vermeld hierbij dat het om 'This is Amsterdam / 4 juni' gaat en met hoeveel personen je wilt komen. Vermeld ook duidelijk je naam, je adres en je 06-nummer zodat AIR contact met je kan opnemen. Standaard tafels zijn voor 4, 6 of 8 personen. Afwijkende aantallen op aanvraag.


Foutje gezien? Let us know!


Agenda Misc Agency


Dé plek voor alle Dance-liefhebbers!
✨ Al meer dan 15 jaar het party-platform
✨ De beste festivals en events
✨ Het allerlaatste Dance-nieuws
✨ Al 148.680 vrijkaarten verloot
✨ Door Trustpilot beoordeeld als 'uitstekend'
✨ Ruim 83.000 fans en volgers op Facebook


Doe ook mee!
🎟 Schrijf je gratis in en win vrijkaarten

Zo simpel werkt het
👉 Maak een gratis account
👉 Kies je favoriete winactie
👉 Deelname slechts 40 cent

Betrouwbaar
⭐ 99% van onze members is tevreden


Win nieuwe Apple AirPods 4!

Wanneer je ervoor zorgt dat je jouw profiel na het aanmaken van je account volledig invult maak je bovendien kans op nieuwe Apple AirPods 4 twv €149!

Doe dit wel vóór 30 november 2025.



Vrijkaarten voor de beste events

Hoe kan ik meedoen met de winacties?

Al ruim 10 jaar verloten we iedere maand ruim 1.000 vrijkaarten. De kans om vrijkaarten te winnen bij Guestzone is dan ook heel groot.

Win vrijkaarten
Logo Guestzone

Inloggen


member organisatie

OF login met je emailadres


Per 27 september 2025 zijn onze Algemene Voorwaarden en Spelvoorwaarden geüpdatet. Door onze site te gebruiken ga je akkoord met de nieuwste versies.

Beveiligd door reCAPTCHA.

Win vrijkaarten
Logo Guestzone

Schrijf je gratis in om vrijkaarten te winnen voor de beste events en festivals!


member organisatie

OF registreer met email


akkoord met de algemene voorwaarden

Beveiligd door reCAPTCHA.
Win vrijkaarten
Logo Guestzone

Zakelijk account aanmaken


member organisatie



akkoord met de algemene voorwaarden

Beveiligd door reCAPTCHA.
Logo Guestzone
Vul het e-mailadres in waarmee je bij ons bent ingeschreven.






Beveiligd door reCAPTCHA.
Member Login
Wachtwoord wijzigen
vul hieronder 2x je nieuwe wachtwoord in

Uitnodigingen
Hier informatie over winactie
Deelnames 0
Afmelden?
Wanneer je geen gebruik kunt maken van deze winactie, meld je dan z.s.m. af zodat wij nog iemand anders blij kunnen maken.


Let op: het is verboden om jouw gewonnen aan te bieden en/of te verkopen. Klik hier voor meer informatie.


Introducé aanmelden

De gegevens van degene die ik meeneem naar event-name:

Man Vrouw
Let op: niet je eigen gegevens invullen

Geef dit uiterlijk op introduce-name aan ons door!
Gegevens introducé
Voornaam:
Achternaam:
E-mail:
Aanpassen?
Klik op de button hieronder.
De gegevens worden dan verwijderd.

Win vrijkaarten!
Koppel nu je mobiele nummer

Kosten?
40 cent per deelname per winactie

Zit je op je telefoon?
Klik op de code en verstuur het bericht

Zit je achter een laptop/pc?
Verstuur de code via sms naar 4004

Jouw unieke code:

guestzone


Gefeliciteed!

Jouw telefoonnummer is nu gekoppeld aan jouw account.




Heel veel succes gewenst met het winnen van vrijkaarten voor de beste events & festivals
Telefoonnummer herstellen

Via Mobiel?
Klik op de link van de code zodat deze automatisch wordt geïmporteerd naar je telefoon. Druk daarna op 'verstuur'.


Zit je achter een PC?
Ga op je mobiel naar 'berichten', toets de onderstaande code in en verstuur de sms naar 4004


De code:

Nieuw nummer koppelen

Klik op de link van de code. Die wordt dan automatisch geïmporteerd in de app 'berichten'. Verstuur het bericht.

CODE:

Je kunt ook handmatig de code intoetsen en de sms versturen naar 4004


Akkoord met sms om te winnen

Als je meedoet aan een winactie en je wint krijg je hiervan een SMS. Deze kost geld.

Klik hier voor meer informatie.
Premium service
Update service
Ontvang een berichtje wanneer wij belangrijk nieuws hebben. Zo blijf je altijd op de hoogte.
E-mailadres wijzigen
E-mailadres valideren
Klik op onderstaande button om een nieuwe mail te versturen zodat jij je mailadres kunt bevestigen.

Let op!
Wanneer je de mail niet direct kunt vinden, check dan je spambox.
Wachtwoord wijzigen
Type hieronder je nieuwe wachtwoord in

Account verwijderen
Je kunt je account verwijderen