The Challenge Reunion

Details
Winactie gastenlijstplekken
Entree tot: 00:00 uurStatus: winnaars zijn bekend
Genre's
Artiesten (a-z)
Prijzen
Voorverkoop
Vervoer
Meer info
- 08/03/2013
Wie kent de oude Challenge uit Hoofddorp niet? Als je een R&B en Swingbeat liefhebber bent en voor 1985 geboren bent MOET je minimaal één keer je dansmoves hebben laten zien in één van de grootste R&B discotheken die Nederland ooit gekend heeft. De vermaarde club in Hoofddorp is niet meer, maar oude tijden herleven tijdens de Challenge Reunion. We brengen de R&B avonden van The Challenge terug!
Terug naar de periode 1992 – 2002. De tijd dat Urban nog R&B en Swingbeat heette, de tijd dat het normaal was dat je een dame ten dans vroeg aan het eind van de avond, de tijd dat niemand raar opkeek als je bezweet van het dansen de dansvloer verliet… Terug naar de beste tijd van The Challenge!
Hotel Arena in Amsterdam wordt omgetoverd tot de reincarnatie van The Challenge. Dezelfde muziek, dezelfde entertainment, dezelfde drankjes maar bovenal dezelfde mensen!
Let’s party like we used to!
The Challenge Reunion – 1992-2002
Datum: zaterdag 30 maart 2013
Locatie: Hotel Arena Amsterdam
Tijd: 23:00 - Late
Minimum leeftijd: 25 - BIJ TWIJFEL ID VERPLICHT!
Vvk: eu 17,50 ex fee bij: Primera, Pico Records, Velvet Music, www.bonbonentertainment.nl, www.easyticket.nl
Alleen in de voorverkoop: Ladytickets – 2 dames op 1 ticket (beperkt aantal)
Voor VIP tafels: 06-39105691 of info@bonbonentertainment.nl
Dresscode: Classy, dus geen: slippers, sneakers, petjes, T-shirts met aanstootgevende teksten, etc. LET OP: HIER WORDT OP GECONTROLEERD!
Info: info@bonbonentertainment.nl
www.bonbonentertainment.nl
Foutje gezien? Let
us know!