Soixante Neuf 030

Details
Winactie gastenlijstplekken
Entree tot: 00:30 uurStatus: winnaars zijn bekend
Extra info
Genre's
Artiesten (a-z)
Prijzen
Voorverkoop
Vervoer
Meer info
- Bericht 1
Soixante Neuf is al bijna 8 jaar het evenement waar zowel man als vrouw aan zijn trekken kan komen. Uitstraling boven image, sfeer boven reputatie en vooral gezelligheid boven alles! Een event waarbij geven nog leuker is dan nemen.;-) Vrienden, vrienden van vrienden en bekenden zijn de sleutelwoorden die de deuren openen voor een feest vol gezelligheid en plezier! Mooie vrouwen, maar ook mooie mannen die al hun zorgen voor een paar uurtjes thuis laten en even lekker uit hun dak gaan op heerlijke muziek, gewoon alles wat lekker klinkt, ongeacht het genre!
Tijdens deze lancering wordt er door de organisatie niets aan het toeval overgelaten en zal er groots uitgepakt worden. Met de comeback van Nederlands bekendste Eclectic duo staat Soixante Neuf klaar om samen met THE PARTYSQUAD de tent te rocken zoals nooit tevoren. Welkom terug Jerry!
De sterren van de avond zijn:
THE PARTYSQUAD (DJ Jerry & Mc Ruben)
IRWAN // ORLANDO
NIZZLE // MITCH // DEEP ’N LAZY
MAINTAIN // FUNKY FRESH // WAYLON PEREIRA
VOCALS BY PHATT
Verder heeft de organisatie nog een paar verassingen in petto op deze heugelijke avond, zorg dat je erbij bent om te feesten á la “Soixante Neuf”. Kaarten kosten € 10,- in de voorverkoop excl fee. Deze kan je op www.Soixante-Neuf.nl en alle Free Record shops in Nederland kopen. Tevens hebben we een VIP treatment, voor meer informatie kun je mailen naar info@Soixante-Neuf.nl.
Soixante Neuf een vrouwvriendelijk event?! Let op, er is een 'Ladies only Entrance', zodat de dames niet in de rij hoeven te staan. De hosting wordt gedaan door Aziza (zorg dat je er dus MEER DAN TOP uitziet!). Onze gasheer Jarrion verwelkomt je met een glimlach en jij zorgt binnen voor de nodige sfeer. Uiteraard zullen er PARTY fotografen aanwezig zijn, om de gezelligste momenten van de avond vast te leggen!
Foutje gezien? Let
us know!