Party Info

Shit is Bangin'


Shit is Bangin'


Details

Naam: Shit is Bangin' Editie: Boef en de Gelogeerde Aap Organisatie: Waerdse Tempel Locatie: Palm Beach Type: binnen Plaats: Heerhugowaard Datum: zaterdag 7 mei 2011 Tijd: 20:00 uur - 02:00 uur Min.leeftijd: 18 jaar Website: www.waerdsetempel.nl

Genre's


Artiesten

Status: Nog niet bekend

Prijzen

Regular (fase 5): € 6,00 Weekender (fase 2): € 8,00

Voorverkoop


Winactie gastenlijstplekken

Entree tot: 00:30 uur
Status: winnaars zijn bekend

Vervoer


Meer info

  • Shit is Bangin'
SHIT IS BANGIN' met BOEF EN DE GELOGEERDE AAP
Je voelt ‘t zodra die funk erin zit. Die funk waar je niet omheen kunt. kippenvel. Rauwe shit. Slicke shit. Maakt niet uit. Ondergronds of bovengronds, die shit komt overal vandaan. Voel ‘t. Shit is Bangin’

BOEF EN DE GELOGEERDE AAP
Als duo zijn deze twee jonge ambitieuze heren actief vanaf de zomer van 2006. Voor die tijd zaten ze samen in twee andere nederlandstalige hiphop formaties.
Deze zijn door creatieve meningsverschillen uit elkaar gegaan en zo begon het verhaal van Boef en de Gelogeerde Aap.
Samen beginnen ze op een kamer in hartje Tilburg flink te experimenteren met beats. Zowel de Boef als de Aap heeft dan nog weinig ervaring in het produceren, maar binnen een half jaar hebben ze toch een flink arsenaal aan beats op hun harde schijf staan. Deze muziekjes lopen uiteen van hiphop tot drum ’n bass, van house tot ambient en van electro tot aan lounge. Het jaar erna bouwen de twee een eigen studio op een geheime plek onder de zon.

Ook in deze studio proberen ze het één en ander uit om zo tot een eigen sound te komen. Op elk genre wordt door beide heren Nederlandstalig gerapt en worden er her en der wat tracks verspreid. Een kleine greep uit de reacties: “Wow verfrissend!”, “Helemaal niks”, “Huh!?” en “Erg uiteenlopend”. Boef en de Gelogeerde Aap zijn tevreden. In 2009 is de stijl gedefiniëerd naar een kruising tussen dubstep en hiphop.
http://www.boefendegelogeerdeaap.nl/

SHIT IS BANGIN'
DJ’s DNS & EZD, zijn de drijvende krachten achter Shit is Bangin’, een concept waar funk gestaafde muziek voorop staat. Deze dj’s met verschillende muzikale achtergronden putten inspiratie uit hiphop, soul, funk, rock, reggae, dubstep, club, r&b en dance en alles wat daar tussenin ligt. Zo creëren de draaitafelaars een vibe die geen dansvloer onbevolkt laat. De crew werkt met vier draaitafels waarmee ze een onafgebroken mix van party-rockende breaks en hits op hun publiek loslaten, vergezeld door buitenaards scratchwerk.
DJ DNS is één van de beste turntablists in Nederland. (Hij won diversen landelijke dj-battles waaronder Turntablized & DMC) .

Shit is Bangin’ is meer dan alleen een feestje. Het is een gevoel, een state of mind die de dj’s overbrengen op hun publiek. De dj’s verzanden niet in één stijl, maar hoppen eenvoudigweg van blockrockin’ soul naar kinky reggae, om daarna via pompende funk weer bij vuige hip hop te belanden.


Agenda Waerdse Tempel

Schrijf je gratis in en win!

Doe ook mee
🎟 Win toegang tot festivals en events in heel Nederland

Waarom Guestzone
✔ Sinds 2010 hét party platform
✔ 150.487 vrijkaarten verloot
✔ 99% tevreden members
✔ Trustpilot: uitstekend
Zo werkt het
👉 Maak een account aan
👉 Kies je favoriete winactie
👉 Deelname: 40 cent

Win een Marshall Major IV koptelefoon

Maak kans op een Marshall Major IV

Vul na je aanmelding je profiel volledig in en maak ook kans op een Marshall Major IV koptelefoon, twv €85.

Doe dit vóór 30 juni 2026.