RITMO

Details
Winactie gastenlijstplekken
Entree tot: 01:00 uurStatus: winnaars zijn bekend
Genre's
Artiesten (a-z)
Prijzen
Voorverkoop
Vervoer
Meer info
- Bericht 1
Deze zomer brengt je ritmische beats en zwoele latin klanken. Wanneer en hoe dan?
4 september begint Ritmo het nieuwe seizoen vol met de beste events en zal zij de zomer langer doen duren. De kick-off zal gebeuren te Anno in Almere.
Ritmo profileert zich al jaren als een event met een eigen identiteit. Daar waar menig concept eigenlijk een copy is van bestaande concepten, komt Ritmo zo origineel mogelijk uit de hoek. Weinig concepten vullen hun avonden met strictly latin beats. Ritmo begon hier 5 jaar geleden mee en maakte hiermee furore in het nachtleven. Met succesvolle edities in hun voormalige thuisbasis the Powerzone maakten ze al snel naam in de nationale uitgaanswereld en dit bracht Ritmo in toonaangevende clubs zoals Offcorso Rotterdam, Hardersplaza Harderwijk, Beachclub Vroeger Bloemendaal, Matrixx Nijmegen, Pleasure Island Festival, So Sexy Festival. En aan deze lijst zal nog lang geen einde komen.
Anno staat bekend als de club in Almere, met elk weekend een volle bak en een erg leuk en divers publiek mogen ze dat zeker pretenderen! Ritmo en Anno lijken nu al de perfecte combinatie en deze zal zeker voor nog hogere temperaturen zorgen deze avond.
Voor deze avond hebben we beste DJ’s opgetrommeld. DJ’s die de sound draaien die bij Ritmo passen. Rishi Romero is al jaren het gezicht van Ritmo en heeft zich in de loop van de jaren geprofileerd als 1 van de nationale latinhouse gezichten, zowel als DJ als producer. Hij zal deze avond zijn tribal georiënteerde beats ten gehore brengen. Verder zullen 2 duo’s een hoofdrol vragen. Als eerste Brian Chundro & Santos, deze talentvolle jongens oogsten met hun remix ‘ Faz amar’ veel succes op dit moment. Een ander duo zijn Delivio Reavon en Aaron Gill, met vele boekingen in het hele land schieten zij als sterren omhoog en dat is ook Ritmo niet onopgemerkt gebleven. Local DJ Funkadelic weet als geen ander wat zijn publiek wil. MC D-Jay en een verrassing op de percussie zullen de line up complementeren.
Met al dit moois in het vooruitzicht zijn we nog niet klaar. Ritmo zou Ritmo niet zijn als er voor dit eerste optreden in Almere geen speciale actie wordt gehouden. En wat voor een actie! Er komen prijsvragen via alle bekende radio stations, partysites en onze officiële hyves en Facebook pagina’s. Wat kan je winnen? Omdat Anno naast een uitgaansgelegenheid ook accommodatie heeft om te kunnen overnachten, geven we 5 keer een overnachting inclusief eten en drinken weg. Hiernaast kun je ook VIP Arrangementen winnen voor deze avond. Hou dit alles dus in de gaten als jij in aanmerking wil komen voor een speciale Ritmo treatment!
Let’s get enchanted by the sweet and sexy latin beats of Ritmo.
RITMO – Exclusive Latin House
Datum : Zaterdag 04 September 2010
Locatie : ANNO - Almere
Tijd : 23.00 - 04.00
Leeftijd : 21+
Vvk : € 7,50,-
VIP : € 25,- toegang tot Speciale VIP deck incl Cocktail (alleen aan de deur, max 40 kaarten beschikbaar)
Arrangement : € 100,- incl entree 2 pp Hotelovernachting en ontbijt de volgende dag! Late check out!
Info : info@sexyevents.nl
Foutje gezien? Let
us know!