Party Info

RAUW


RAUW


Details

Naam: RAUW Editie: ADE Organisatie: Onbekend Locatie: NDSM Werf Type: binnen Plaats: Amsterdam Datum: donderdag 20 oktober 2016 Tijd: 20:00 uur - 02:00 uur Min.leeftijd: 18 jaar Facebook: eventpagina

Genre's


Artiesten (a-z)

  Kiwi
  RipTidE

Prijzen

Regular (fase 1): € 17,50 Regular (fase 5): € 20,00

Voorverkoop


Vervoer


Meer info

  • Bericht 1
RAUW UITGEKOOKT
NO SLEEP AT THE ADE SLEEP/OVER
DONDERDAG 20 OKTOBER 2016
NOORDERLICHT NDSM-WERF

METROPLANE FEATURING
AEROPLANE
ALEX METRIC
KIWI
SJAMSOEDIN
JOOST VAN BELLEN
RIPTIDE
MISS BUNTY

Een eresaluut aan 14 jaar RAUW tijdens het ADE! De twee-na-laatste editie van RAUW belooft een zeer intieme en exclusieve te worden. RAUW neemt met een warm bad in een piepkleine locatie afscheid van het Amsterdam Dance Event.

Tijdens het ADE verrijst er een heus dorp met honderden tenten en huisjes waar men kan overnachten en nog veel meer kan beleven. Dat dorp heet de ADE Sleep/Over. In het Noorderlicht - een van de locaties op het terrein - gaat RAUW de boel op stelten zetten: NO SLEEP AT THE ADE SLEEP/OVER is ons motto!

In samenwerking met het Engelse boekingsbureau Decked Out! gaan we feesten, beesten, elkaar omhelzen en voor altijd de liefde beloven. De Belgische sterproducer en dj Aeroplane zal zij aan zij draaien met zijn Engelse kompaan Alex Metric. Dat duo heet METROPLANE en is niet voor de poes! Betere knuffelhouse met het nodige vuurwerk bestaat er niet.
Kiwi draaide op Solar al de sterren van de hemel. De Engelsman is steengoed in disco van het allerbeste soort. Verwacht ook het onverwachte: zijn klassiekers komen als een roze olifant in Madurodam om de hoek zeilen. Joost van Bellen gaat het met Riptide doen. Onder de vlag van Joe The Ripper wordt de omgevallen platenkast weer in elkaar genaaid om met hun zelf gefabriceerde mash-ups dat kleine café aan de haven te laten exploderen. Sjamsoedin (ooit bekend als Sjammie The Money van Nobody Beats The Drum) gaat korte metten met jullie maken. Dat wordt van Knallensteyn-de-luuks! Warm-up dj is Stijn Sadée, een van de grootste Nederlandse talenten die RAUW heeft voortgebracht.
De nacht wordt door Miss Bunty vocaal van vuurwerk voorzien. Deze diva staat als Amphitrite, de godin van de zee, met haar schreeuwijzer in de hand daar op de oevers van het IJ de boel tót-en-mét te bestieren. Beter kunnen we het niet maken!

Wat betreft het einde van RAUW:
Joost van Bellen en Mirik Milan trekken voorgoed de stekker uit onze legendarische clubnacht. Dat feit kan niet zomaar geruisloos verdampen en verdwijnen in de geschiedenisboeken. RAUW doet nog vier spetterende edities én komt met een heus RAUW-boek, waaraan iedereen zijn steentje kan bijdragen. In het grote interview met de circusdirecteur op 3voor12 lees je meer over het hoe en het waarom.

De financiering van het grote RAUWBOEK kan trouwens nog behoorlijk wat steun in de rug gebruiken. We hopen van harte dat jullie een duit in het zakje willen doen voor dit prachtboek. Check deze link voor de crowdfunding van Voordekunst: www.voordekunst.nl/projecten/4904

De kaartverkoop voor 20 oktober start binnenkort! Stay tuned, folks!

Schrijf je gratis in en win!

Doe ook mee
🎟 Win toegang tot festivals en events in heel Nederland

Waarom Guestzone
✔ Sinds 2010 hét party platform
✔ 150.413 vrijkaarten verloot
✔ 99% tevreden members
✔ Trustpilot: uitstekend
Zo werkt het
👉 Maak een account aan
👉 Kies je favoriete winactie
👉 Deelname: 40 cent

Win een Marshall Major IV koptelefoon

Maak kans op een Marshall Major IV

Vul na je aanmelding je profiel volledig in en maak ook kans op een Marshall Major IV koptelefoon, twv €85.

Doe dit vóór 31 mei 2026.