Paparazzi Presents Artful Dodger
Details
Genre's
Artiesten (a-z)
Prijzen
Voorverkoop
Vervoer
Meer info
- Bericht 1
Dat zie je duidelijk terugkomen in het concept Paparazzi. Paparazzi is een concept dat maximaal 3 keer per jaar plaatsvindt op verschillende locaties in Nederland , maar dan ook het maximale uit haar events haalt qua muziek, decor en entertainment!
Time is flying en we zijn dan eigenlijk ook al ruimschoots een jaar verder, maar zien nu de gelegenheid als een Bom in te slaan door de UK sensatie Artful Dodger naar Nederland te halen.
The Artful Dodger is de Britse band die de basis heeft gelegd voor het genre 2step en een inspiratiebron zijn geweest voor veel Artiesten.
Een zeer muzikaal Engels duo dat vooral in de club-scene bekend is geworden door hun eigentijdse en originele garage-muziek.Het duo bestaat uit Mark Hill en Pete Devereux, 2 goede vrienden van elkaar uit het club-circuit.
Bekend is dat hun muziek aan de ene kant enorm wordt beïnvloedt door R&B en jazz, 2 muziekstijlen waar Mark Hill een grote zwakte voor heeft.
En aan de andere kant door hiphop en house, welke Pete Devereux probeert te verwerken in de muziek. In de zomer van 2000 kreeg ook het grote publiek te maken met de praktijken van Mark en Pete toen zij Re-Rewind (When the crowd say Bo Selecta) uitbrachten (waarvan Graig David de vocals voor zijn rekening nam) en dit een giga-hit werd.
Op zondag 12 juni kan je een spektakel verwachten in the Sand in Amsterdam. Het afgelopen jaar hebben we heel wat plekken weten te verwarmen met sleazy sounds, burning beats en andere hete heerlijkheden. En met succes, uitverkochte edities waren het resultaat. En dat was pas het begin!
Op zondag 12 Juni barsten de muren uit hun voegen, trillen de ramen uit hun kozijnen en zullen feestende partycrashers de dansvloer domineren. Een Avond lang rockt Artful dodger bijgestaan door de crème de la crème van ons land de bruutste beats en de meest teasing tracks. Wie nooit meer naar huis wil, bounced zondag 12 Juni 2011 in the Sand Amsterdam.
De avond staat vol van herkenbare 2 Step,Classic UK, Garage, Bassline and Rhythm & Bass muziek zonder dat het heden vergeten wordt. Verwacht ouderwetse gezelligheid in een moderne setting met de leukste mensen.
This is what Amsterdam needs !