Oranje Bal

Details
Winactie gastenlijstplekken
Entree tot: 00:00 uurStatus: winnaars zijn bekend
Artiesten
Prijzen
Voorverkoop
Vervoer
Meer info
- Bericht 1
Al jarenlang is Oranjebal het drukbezochtste feest van de stad en dat is niet zonder reden. Oranjebal is de perfecte pre-party voor de Utrechtste Koningsdag. Met een breed aanbod aan verschilende muziekstijlen is er voor ieder wat wils en wordt het gegarandeerd één groot feest.
Zoek je oranjeartikelen weer op, een oranje diadeem, Nederlands efltal voetbal shirt, oranje jurk, oranje overal, oranje overhemd, Willem Alexander en Maxima imitatie, of kom als de leeuw van Oranje. Zolang het maar Oranje uitstraalt zit je goed. Want er is natuurlijk maar 1 dresscode en dat is Oranje. Vanaf 23.00 ben je welkom om deze memorabele nacht samen met ons te vieren, wij zorgen voor het meest oranje decor, de leukste dj’s, oranje cocktails en de oranje confetti.
We zullen tot 6 uur s’ochtends doorgaan zodat je daarna direct je spulletjes op de vrijmarkt kunt verkopen.
Presale tickets;
Vanaf nu kun je een early bird ticket kopen op www.dewinkelvansinkel.nl. Deze kosten €12,50 (excl. fee), maar pas op want OP=OP! Reguliere tickets voor het ORANJE BAL zijn te koop bij de Winkel van Sinkel of bij één van de vele Primera winkels. Koop je de tickets liever online, dat kan ook! De tickets zijn online te bestellen via www.dewinkelvansinkel.nl en kosten
€ 15,00 (excl fee).
Datum : Vrijdag 25 april 2014 (koningsnacht)
Locatie : Winkel van Sinkel, Oude Gracht 158, Utrecht
Tijden : 23:00 – 06:00 uur
Tickets : earlybirds 12,50 euro (excl. fee), presale 15,00 euro (excl fee),
deur 20,00 euro
Presale online : www.paylogic.com / www.nachtwinkel.nl
Foutje gezien? Let
us know!