Party Info

Nachtduik


Nachtduik


Details

Naam: Nachtduik Organisatie: Nachtduik, Révolt Locatie: Annabel Type: binnen Plaats: Rotterdam Datum: vrijdag 19 mei 2017 Tijd: 22:00 uur - 04:00 uur Min.leeftijd: 18 jaar Website: revolt.info Facebook: eventpagina

Genre's


Artiesten (a-z)


Stage: Annabel
  MvdL
  Rebekah
  Truss

Stage: Transport
  Tsepo

Prijzen

Regular (fase 1): € 10,00 Regular (fase 5): € 14,00

Voorverkoop


Vervoer


Meer info

  • Bericht 1
Nachtduik is terug op 20 mei in Annabel & Transport.

Het is bijna niet voor te stellen, maar Annabel heeft een geheime onderwaterwereld die we alleen bij Nachtduik onthullen. Onder de dansvloer schuilt een enorme rijkdom aan dieren en waterplanten. Sepia’s, zeepaardjes, anemonen, zeehonden, bruinvissen, zelfs haaien komen er in voor.

Een aantal excursie reisleiders zijn voor deze editie van Nachtduik bevestigd om jullie handje vast te houden. Groep 1 is stoer en groep 2 is lief. Je mag tijdens het duiken ook onderling van groep ruilen.


Agenda Nachtduik

Schrijf je gratis in en win!

Doe ook mee
🎟 Win toegang tot festivals en events in heel Nederland

Waarom Guestzone
✔ Sinds 2010 hét party platform
✔ 150.421 vrijkaarten verloot
✔ 99% tevreden members
✔ Trustpilot: uitstekend
Zo werkt het
👉 Maak een account aan
👉 Kies je favoriete winactie
👉 Deelname: 40 cent

Win een Marshall Major IV koptelefoon

Maak kans op een Marshall Major IV

Vul na je aanmelding je profiel volledig in en maak ook kans op een Marshall Major IV koptelefoon, twv €85.

Doe dit vóór 30 juni 2026.