Party Info

Mumbai Color Festival


Mumbai Color Festival


Details

Naam: Mumbai Color Festival Organisatie: XSENSE Locatie: Fort bij de Vechten Type: buiten Plaats: Bunnik Datum: zaterdag 17 augustus 2013 Tijd: 10:00 uur - 21:00 uur Min.leeftijd: 18 jaar Website: www.mumbaifestival.nl Facebook: eventpagina

Genre's


Artiesten

Status: Nog niet bekend

Prijzen

Regular (fase 5): € 29,50

Voorverkoop


Vervoer


Meer info

  • 18/04/2013
Indiase kleurenexplosie op Mumbai Color Festival!

X-Sense events (organisatie van o.a. Lief festival en Geheime liefde) presenteert op 17 augustus het Mumbai Color festival! Een ritueel festival overgewaaid vanuit India en gemengd met de Westerse techno cultuur.

In India wordt het begin van de lente gemarkeerd door het religieuze festival Lathmar Holi, ook wel het Festival van de Kleuren genoemd. Hierbij vieren Indiërs niet alleen de komst van de lente, maar volgens het hindoeïstische geloof ook de overwinning van het goede op het kwade. Mensen werpen elkaar op die dag gekleurd poeder toe – het Gulal – en beschilderen er hun lichamen mee. De verschillen tussen de kasten, religie of afkomst zijn heel even niet meer zichtbaar; maatschappelijke grenzen tussen jong, oud, arm en rijk worden vergeten. Op deze éne dag zijn alle mensen gelijk. Het feest van de verbroedering!

Om deze gedachtegang te eren, vieren we samen met jou het Mumbai Color Festival. Op zaterdag 17 augustus geven we kleur aan wie en wat we maar tegen komen. Alle remmen mogen los; iedereen is gelijk!

Het kleurenpoeder ontvangt iedere bezoeker bij binnenkomst. Daarnaast komt de Indiase cultuur terug in de vorm van aankleding en vermaak. De muzikale programmering is in handen van Nederlands fijnste tech-house & techno dj’s. Het authentieke Fort Vechten aan de rand van Utrecht wordt het decor van dit alles.

Jij bent er toch ook bij?
Kaarten koop je vanaf woensdag 24 april 12.00 uur via de ticket pagina voor 29,50 euro.


Agenda XSENSE

Schrijf je gratis in en win!

Doe ook mee
🎟 Win toegang tot festivals en events in heel Nederland

Waarom Guestzone
✔ Sinds 2010 hét party platform
✔ 150.485 vrijkaarten verloot
✔ 99% tevreden members
✔ Trustpilot: uitstekend
Zo werkt het
👉 Maak een account aan
👉 Kies je favoriete winactie
👉 Deelname: 40 cent

Win een Marshall Major IV koptelefoon

Maak kans op een Marshall Major IV

Vul na je aanmelding je profiel volledig in en maak ook kans op een Marshall Major IV koptelefoon, twv €85.

Doe dit vóór 30 juni 2026.