Party Info

Masquarade Ball


Masquarade Ball

Details

Naam: Masquarade Ball Organisatie: Pepper Events Locatie: Mediacentrale Type: binnen Plaats: Groningen Datum: vrijdag 30 december 2011 Tijd: 23:00 uur - 04:00 uur Min.leeftijd: 18 jaar Website: www.pepperevents.nl

Extra info

Dresscode: Masquerade

Genre's


Artiesten (a-z)

  Rakim

Prijzen

Early Bird Normal: 20,00 Regular Normal: 25,00 Deurprijs: 32,00

Vervoer


Meer info

  • 24/10/2011
Zo langzamerhand sluipen we alweer richting het einde van het jaar en is over een paar weken “New Years Eve” een feit! Na twee succesvolle edities van Masquerade Ball en een uitverkochte Mediacentrale, is Pepper Events de afgelopen weken volop bezig geweest om wederom een bijzondere locatie te vinden voor de derde editie van dit gemaskerde event. Nu denken wij als organisatie dat het ons gelukt is om zo’n locatie te bemachtigen, want dit jaar zal het nieuwe jaar voor velen beginnen in de Hortus in Haren.

De Hortus is een zeer bijzondere botanische tuin in hartje Haren op steenworp afstand van het Groningse centrum. Masquerade Ball zal zijn onderkomen vinden in de locatie waar voorheen de exposities plaatsvonden van de bekende Chinese ijssculpturen, direct naast de oosterse tuinen ook wel bekend als “het verborgen rijk van Ming”

Pepper Events zal op kort termijn de line-up bekend maken op de website (www.pepperevents.nl) en de Facebook pagina van Pepper Events. We kunnen al wel verklappen dat een bekende buitenlandse Tech-House producer/dj geboekt is voor deze oudejaarsavond!

Vanaf 1 november 2011 start de kaartverkoop via de website van Pepper Events (www.pepperevents.nl).

Uit de vorige editie is gebleken dat de kaartverkoop enorm snel is gegaan en ruim drie weken voor aanvang van het evenement was uitverkocht, zorg dat je op tijd je kaartje bemachtigt want vol is vol!



Foutje gezien? Let us know!



Agenda Pepper Events


Vrijkaarten voor de beste events en festivals!

De kans om te winnen bij Guestzone is groot. Inmiddels hebben we 144.526 vrijkaarten verloot onder onze members.

Maak een gratis account aan zodat jij ook vrijkaarten, gastenlijstplekken, vip-tafels en bonnen/muntjes kunt winnen.



De kans om te winnen bij Guestzone is groot. Inmiddels hebben wij 144.526 vrijkaarten verloot onder onze members.

Dat zijn er ruim 800 per maand. En dat al ruim 15 jaar lang!

Maak een gratis account aan zodat jij ook vrijkaarten en gastenlijstplekken kunt winnen.


Je maakt bovendien direct kans op Apple AirPods 4 twv €149!

Maak kans op Apple Airpods 4!


Geniet van helder geluid bij je favoriete muziek of podcast met Apple AirPods 4. Dankzij de ingebouwde H2 chip komen lage, midden en hoge tonen duidelijk naar voren. Hierdoor hoor je muziek gebalanceerd en helder. De oordopjes zitten dankzij het earbud ontwerp stevig in je oren.

Ze vallen hierdoor minder snel uit en je luistert lang comfortabel naar je favoriete muziek.

De oordopjes hebben een accuduur van 5 uur en in de oplaadcase zit een accuduur van 25 uur. Zo luister je tot wel 30 uur naar je favoriete muziek. Dankzij spatial audio klinkt muziek ruimtelijk. Dit geeft je het gevoel alsof het live afspeelt.

Al member?

Uiteraard maak jij dan ook kans. Log in en controleer of alle gegevens zijn ingevuld en up-to-date zijn.





Vrijkaarten voor de beste events

Hoe kan ik meedoen met de winacties?

Al ruim 10 jaar verloten we iedere maand ruim 1.000 vrijkaarten. De kans om vrijkaarten te winnen bij Guestzone is dan ook heel groot.


Win vrijkaarten
Logo Guestzone

Inloggen


member organisatie
Of login met je emailadres



Beveiligd door reCAPTCHA.
Win vrijkaarten
Logo Guestzone

Member account aanmaken


member organisatie
Of registreer met email


akkoord met de algemene voorwaarden

Beveiligd door reCAPTCHA.
Win vrijkaarten
Logo Guestzone

Zakelijk account aanmaken


member organisatie



akkoord met de algemene voorwaarden

Beveiligd door reCAPTCHA.
Logo Guestzone
Vul het e-mailadres in waarmee je bij ons bent ingeschreven.






Beveiligd door reCAPTCHA.
Member Login
Wachtwoord wijzigen
vul hieronder 2x je nieuwe wachtwoord in

Uitnodigingen
Hier informatie over winactie
Deelnames 0
Afmelden?
Wanneer je geen gebruik kunt maken van deze winactie, meld je dan z.s.m. af zodat wij nog iemand anders blij kunnen maken.


Let op: het is verboden om jouw gewonnen aan te bieden en/of te verkopen. Klik hier voor meer informatie.

Introducé aanmelden
Gewonnen:

Degene die ik graag mee neem naar event-name op event-date is:

Man Vrouw


Geef dit vóór introduce-name aan ons door!
Gegevens introducé
Voornaam:
Achternaam:
E-mail:


Win vrijkaarten!
Koppel jouw mobiele nummer.

Kosten
€0,40 per deelname per winactie.

Koppelen via telefoon
Klik op de link van de code en verstuur het bericht naar 4004.

Koppelen via laptop/pc
Verstuur op je mobiel de code via een sms naar 4004.

Code
Telefoonnummer herstellen

Via Mobiel?
Klik op de link van de code zodat deze automatisch wordt geïmporteerd naar je telefoon. Druk daarna op 'verstuur'.


Zit je achter een PC?
Ga op je mobiel naar 'berichten', toets de onderstaande code in en verstuur de sms naar 4004


De code:

Nieuw nummer koppelen

Klik op de link van de code. Die wordt dan automatisch geïmporteerd in de app 'berichten'. Verstuur het bericht.

CODE:

Je kunt ook handmatig de code intoetsen en de sms versturen naar 4004


Akkoord met sms om te winnen

Als je meedoet aan een winactie en je wint krijg je hiervan een SMS. Deze kost geld.

Klik hier voor meer informatie.
Premium service
Update service
Ontvang een berichtje wanneer wij belangrijk nieuws hebben. Zo blijf je altijd op de hoogte.
E-mailadres wijzigen
E-mailadres valideren
Klik op onderstaande button om een nieuwe mail te versturen zodat jij je mailadres kunt bevestigen.

Let op!
Wanneer je de mail niet direct kunt vinden, check dan je spambox.
Wachtwoord wijzigen
Type hieronder je nieuwe wachtwoord in

Account verwijderen
Je kunt je account verwijderen