Life in Color

Details
Winactie vrijkaarten
Status: winnaars zijn bekendGenre's
Artiesten (a-z)
Prijzen
Voorverkoop
Vervoer
Meer info
- Bericht 1
'De Unleash tour staat voor een kleurrijke levensstijl. Het biedt je de kans om even te ontsnappen aan de grijze sleur van de alledaagse realiteit. De vrijheid om gewoon even helemaal jezelf te zijn, zonder je druk te hoeven maken over wat anderen wel niet van je denken. Het maakt niet uit hoe je er uit ziet, welke kleren je draagt, wat je doet. 'Unleash' is een wereld waarin je 'alle zorgen mag laten gaan' aldus LiC mede-oprichter Lukasz Tracz.
Wat ooit begon als een ludiek feestje op een campus in Amerika, heeft in hoog tempo de wereld veroverd. Life in Color is creativiteit, vriendschap, plezier, verf. Heel veel verf. En dat alles onder begeleiding van het beste dat dance tegenwoordig te bieden heeft. De grootste artiesten met de lekkerste tracks knallen erop los, terwijl slangenmensen, acrobaten en steltenlopers over het podium paraderen en je een weergaloze show geven. Niemand heeft ooit schoon en zonder glimlach een editie van Life in Color verlaten.
Dus, kom kliederen! Morgen bestaat niet, alleen een heftige nacht vol geverfde vrienden om je heen. Geen zorgen, de verf komt er gemakkelijk vanaf. De mooie herinneringen niet, die zijn permanent!
De kaartverkoop voor het meest smerige-in-positieve-zin-feestje van het jaar start zaterdag 27 september, via Lifeincolor.com/rotterdam. Op zaterdag 6 december, van 22:00 tot 05:00, verven ze Ahoy Rotterdam van top tot spreekwoordelijke teen!
Check de aftermovie van vorig jaar, zodat je een beetje weet wat je kan verwachten. Een gewaarschuwd schilder telt tenslotte voor twee!
Foutje gezien? Let us know!