Zoeken...

Evenementen

Organisaties

Party Info

Latin Lovers


Latin Lovers

Details

Naam: Latin Lovers Editie: 9 Year Anniversary Tour Organisatie: Footclub Events Locatie: Patronaat Type: binnen Plaats: Haarlem Datum: zaterdag 15 november 2014 Tijd: 22:00 uur - 03:00 uur Min.leeftijd: 18 jaar Website: www.footclub.nl Facebook: eventpagina

Winactie gastenlijstplekken

Entree tot: 00:30 uur
Status: winnaars zijn bekend

Artiesten (a-z)


Prijzen

Regular (fase 1): 9,00 Regular (fase 2): 14,00 Ladies Duo (fase 2): 18,00

Voorverkoop


Vervoer


Meer info

  • Bericht 1
Latin Lovers viert het 9 jarig bestaan met o.a. Franky Rizardo in het Haarlemse Patronaat
Kijk, dat is nog eens lekker nieuws voor de komende herfst maanden. Waarom? Nou, Latin Lovers komt weer naar Haarlem en viert ook meteen het negen jarig bestaan met haar 9 Year Anniversary Tour! Zaterdag 15 november kan iedereen in zijn of haar agenda zetten want dan keert het latin feest van Nederland weer terug naar poppodium Patronaat. Check de line up en je weet meteen waarom jij deze speciale avond niet wilt missen: Franky Rizardo, Genairo Nvilla, Brian Chundro & Santos, Chris Rox & Jasper Clash, Bougenvilla en MC Jollygood!

Latin Lovers in het Patronaat, het blijft een unicum. Begonnen in 2008 in De Lichtfabriek en in 2014 nog steeds sterk in Patronaat. Dit dikke poppodium beschikt over een immens geluidsysteem en vorig jaar is het volledige lichtplan aangescherpt met een oogverblindende show. Perfect dus voor Latin Lovers! Het tropische en vooral zomerse, warme concept zal de gehele locatie weer opdoffen vol met palmbomen, vliegende vlinders en nog veel meer details speciaal voor het negen jarig bestaan. Latin Lovers heeft er weer zin in!

LINE UP
Franky Rizardo, altijd een held achter de draaitafels, bewees al eerder dat hij in Haarlem onwijs populair is. Getekend bij het label Defected en zijn eigen concept Flow gaat met de radioshow en toffe area's op festivals als een komeet. Gillende dames voor de booth, de heren dansend op zijn beats, Latin Lovers heeft er een goudhaantje bij! Genairo Nvilla is de tweede headliner tijdens deze heerlijke zomerse show en zal bewijzen waarom hij een headliner is. Niet voor niks zit hij vaak met Gregor Salto in de studio, de 'King of Drums' is er klaar voor! Ook de back 2 back sensatie Brian Chundro & Santos maken zich op voor een energieke set in Haarlem, leuk!

De avond wordt compleet gemaakt door de landelijke residents Chris Rox en Jasper Clash. Talent Bougenvilla, die al eerder de plaat 'Welding' op het Latin Lovers Records label uitbracht, maakt zijn debuut. Latin Lovers 9 Year Anniversary Tour in Patronaat wordt gehost door MC Jollygood.

SPECIAL 9 YEARS ANNIVERSARY TICKETS

Wie jarig is, die trakteert. De eerste 99 kaarten voor het 9 jarige bestaan kosten…hoe kan het ook anders: 9 euro en zijn alleen online te bestellen via www.latinlovers.nl

LADYTICKETS 

Speciaal voor het negen jarig bestaan heeft Latin Lovers voor deze editie Ladytickets beschikbaar. De Ladytickets zijn alleen voor dames en 1 ladyticket geeft toegang aan 2 dames. Ze zijn exclusief te bestellen via www.latinlovers.nl en kosten 18,- euro per stuk. Let op, er zijn maar 100 ladytickets verkrijgbaar voor deze editie dus wees er snel bij want op = op!

VOLG ONS

Iedere dag is er wel iets nieuws te melden over het 9 jarige bestaan, wil je op de hoogte blijven? Like de Facebook page: facebook.com/latinloversonline en zorg dat je niets mist!
Natuurlijk zit Latin Lovers ook op Twitter en Instagram, volg ons via @latinlovers en gebruik als je ons iets wilt melden de hashtag #latinlovers

Tot zaterdag 15 november bij het 9 jarige bestaan in de Patronaat, Haarlem!

Time: 23.00-04.00 uur


Foutje gezien? Let us know!


Dé plek voor alle Dance-liefhebbers!
✨ Al meer dan 15 jaar het party-platform
✨ De beste festivals en events
✨ Het allerlaatste Dance-nieuws
✨ Al 148.513 vrijkaarten verloot
✨ Door Trustpilot beoordeeld als 'uitstekend'
✨ Ruim 83.000 fans en volgers op Facebook


Doe ook mee!
🎟 Schrijf je gratis in en win vrijkaarten

Zo simpel werkt het
👉 Maak een gratis account
👉 Kies je favoriete winactie
👉 Deelname slechts 40 cent

Betrouwbaar
⭐ 99% van onze members is tevreden


Win nieuwe Apple AirPods 4!

Wanneer je ervoor zorgt dat je jouw profiel na het aanmaken van je account volledig invult maak je bovendien kans op nieuwe Apple AirPods 4 twv €149!

Doe dit wel vóór 31 oktober 2025.



Vrijkaarten voor de beste events

Hoe kan ik meedoen met de winacties?

Al ruim 10 jaar verloten we iedere maand ruim 1.000 vrijkaarten. De kans om vrijkaarten te winnen bij Guestzone is dan ook heel groot.

Win vrijkaarten
Logo Guestzone

Inloggen


member organisatie

OF login met je emailadres


Per 27 september 2025 zijn onze Algemene Voorwaarden en Spelvoorwaarden geüpdatet. Door onze site te gebruiken ga je akkoord met de nieuwste versies.

Beveiligd door reCAPTCHA.

Win vrijkaarten
Logo Guestzone

Schrijf je gratis in om vrijkaarten te winnen voor de beste events en festivals!


member organisatie

OF registreer met email


akkoord met de algemene voorwaarden

Beveiligd door reCAPTCHA.
Win vrijkaarten
Logo Guestzone

Zakelijk account aanmaken


member organisatie



akkoord met de algemene voorwaarden

Beveiligd door reCAPTCHA.
Logo Guestzone
Vul het e-mailadres in waarmee je bij ons bent ingeschreven.






Beveiligd door reCAPTCHA.
Member Login
Wachtwoord wijzigen
vul hieronder 2x je nieuwe wachtwoord in

Uitnodigingen
Hier informatie over winactie
Deelnames 0
Afmelden?
Wanneer je geen gebruik kunt maken van deze winactie, meld je dan z.s.m. af zodat wij nog iemand anders blij kunnen maken.


Let op: het is verboden om jouw gewonnen aan te bieden en/of te verkopen. Klik hier voor meer informatie.


Introducé aanmelden

Vul de gegevens in van degene die jij meeneemt naar event-name op event-date.

Dus NIET je eigen gegevens invullen!


Man Vrouw


Geef dit uiterlijk op introduce-name aan ons door!
Gegevens introducé

Voornaam:
Achternaam:
E-mail:


Win vrijkaarten!
Koppel nu je mobiele nummer

Kosten?
40 cent per deelname per winactie

Zit je op je telefoon?
Klik op de code en verstuur het bericht

Zit je achter een laptop/pc?
Verstuur de code via sms naar 4004

Jouw unieke code:
Telefoonnummer herstellen

Via Mobiel?
Klik op de link van de code zodat deze automatisch wordt geïmporteerd naar je telefoon. Druk daarna op 'verstuur'.


Zit je achter een PC?
Ga op je mobiel naar 'berichten', toets de onderstaande code in en verstuur de sms naar 4004


De code:

Nieuw nummer koppelen

Klik op de link van de code. Die wordt dan automatisch geïmporteerd in de app 'berichten'. Verstuur het bericht.

CODE:

Je kunt ook handmatig de code intoetsen en de sms versturen naar 4004


Akkoord met sms om te winnen

Als je meedoet aan een winactie en je wint krijg je hiervan een SMS. Deze kost geld.

Klik hier voor meer informatie.
Premium service
Update service
Ontvang een berichtje wanneer wij belangrijk nieuws hebben. Zo blijf je altijd op de hoogte.
E-mailadres wijzigen
E-mailadres valideren
Klik op onderstaande button om een nieuwe mail te versturen zodat jij je mailadres kunt bevestigen.

Let op!
Wanneer je de mail niet direct kunt vinden, check dan je spambox.
Wachtwoord wijzigen
Type hieronder je nieuwe wachtwoord in

Account verwijderen
Je kunt je account verwijderen