Koningsnacht Utrecht

Details
Winactie gastenlijstplekken
Entree tot: 00:00 uurStatus: winnaars zijn bekend
Genre's
Artiesten
Prijzen
Voorverkoop
Vervoer
Meer info
- Bericht 1
De leukste KONINGSNACHT van UTRECHT (en misschien wel van heel Nederland) komt weer naar de Domstad! Op zondag 26 april zet iedereen die nu al warm loopt voor deze festiviteit een cirkel om deze datum met een dikke (oranje) stift. Hul je zelf helemaal in oranje en kom samen met je vrienden en vriendinnen naar De Winkel van Sinkel om de hele nacht te dansen op de allerleukste muziek, geheel in de stijl van de concepten WE ALL LOVE 80s 90s 00s en Het Foute Feest!
KONINGSNACHT UTRECHT is de perfecte pre-party voor de Utrechtse Koningsdag. Met een breed aanbod aan verschilende muziekstijlen is er voor ieder wat wils en wordt het gegarandeerd één groot feest. Zoek je oranjeartikelen weer op, een oranje diadeem, Nederlands efltal voetbal shirt, oranje jurk, oranje overal, oranje overhemd, Willem Alexander en Maxima imitatie, of kom als de leeuw van Oranje. Zolang het maar Oranje uitstraalt zit je goed. Want er is natuurlijk maar 1 dresscode en dat is Oranje.
Vanaf 23.00 ben je welkom om deze nu al legendarische nacht samen met ons te vieren, wij zorgen voor het meest oranje decor, de leukste dj’s, oranje cocktails en de oranje confetti.
We zullen tot 05.00 uur ’s-ochtends doorgaan zodat je daarna direct je spulletjes op de vrijmarkt kunt verkopen, altijd leuk toch?
Earlybird tickets:
Voor de snelle beslissers die nu al weten dat ze deze avond niet willen missen zijn er speciale earlybird tickets verkrijgbaar vanaf maandag 16 maart en deze kosten 10 euro per stuk. Ze zijn online te bestellen via www.dewinkelvansinkel.nl
Presale tickets;
Tickets voor Koningsnacht Utrecht zijn voor maar 12,50 euro online te koop via www.dewinkelvansinkel.nl
Zondag 26 April
Oranjebal – Winkel van Sinkel – Utrecht
Time 23.00 – 05.00 uur
Tickets via www.dewinkelvansinkel.nl
Foutje gezien? Let
us know!