Kompas Invites Bas Amro / Hubert Kirchner (live) / Jerotone

Details
Winactie gastenlijstplekken
Entree tot: 01:00 uurStatus: winnaars zijn bekend
Genre's
Artiesten (a-z)
Prijzen
Voorverkoop
Vervoer
Meer info
- Bericht 1
Kompas is altijd op zoek naar kwalitatieve artiesten die de avond op z’n kop kunnen zetten. De kompasfunctie is weer ingezet en we zijn er deze keer ook weer in geslaagd om drie goede artiesten te strikken. Tijd om voor te stellen:
BAS AMRO
Onze headliner is er een van formaat. Bas Amro is een veelzijdige DJ die de meest warme grooves kan neerzetten en tegelijkertijd de tent helemaal op zijn kop kan zetten. Hij heeft zich ontwikkeld tot een ware kenner, dat blijkt ook wel uit zijn eigen Basic Grooves avonden. Onlangs heeft hij nog de main stage opgewarmd op Welcome To The Future, dus wij zijn terecht heel blij om hem de 27ste te verwelkomen.
HUBERT KIRCHNER
Hubert Kirchner is een opkomende naam uit Amsterdam. Zijn remix van Radiohead – Everything’s in The Right Place is een regelrechte hit geworden waarbij hij de aandacht van oa Max Cooper, Matador en Micrologue heeft getrokken. Ook in de Amsterdamse scene heeft hij al veel aanhang en zijn platen worden gedraaid door oa Olivier Weiter, Het Meisje en Bakermat. Hubert is een ware afsluiter en zijn live set staat vol met de ene klapper na de andere.
JEROTONE
Komende van de Zorgenkindjes weet Jerotone wel hoe je het publiek onderhoudt. Zijn stijl beslaat de meer groovende en housende muziek en zijn setjes zitten vol met onbekende en exclusieve nummers. Altijd op de voorlijn wat betreft nieuwe, onbekende muziek kan Jerotone zijn publiek goed verrassen. De 27ste zal hij de tweede Kompas editie openen met een twee uur lange set.
We hopen jullie allemaal weer te mogen verwelkomen de 27ste. Tot dan!
Foutje gezien? Let
us know!