Kinky Vision

Details
Winactie gastenlijstplekken
Entree tot: 22:30 uurStatus: winnaars zijn bekend
Extra info
Artiesten (a-z)
Prijzen
Voorverkoop
Vervoer
Meer info
- Bericht 1
De dresscode is ruim, namelijk lak, latex, rubber, leer, uniform en metal. Dus GEEN normale stoffen kleding! Bij twijfel kan de organisatie (special4u2@kinky-vision.nl) vooraf benaderd worden voor advies. Tevens is de mogelijkheid aanwezig om ter plekke bij een van de stands betaalbare fetish kleding aan te schaffen.
De aankleding van het feest wordt geheel verzorgd door de Boeddhaclub, wat betekent dat het de Organza weer wordt omgetoverd tot een sfeervolle en gezellige louncheclub!
Line-up:
Area 1:
- Kyran J
- Ko-C
- Gohan
- Da Dominator
Area 2:
- Miss Amy
- Brasco
- Emiel Roche
Ben je even uitgespeeld en wil je tot rust komen? Bezoek dan een van de stands met fetish kleding om kennis te nemen van de laatste mode en/of tijdelijke acties.
Er lopen twee fotografen rond die rekening houden met uw privacy. Wil je op de foto? Laat het de fotografen even weten!
Tickets Kinky Vision 28 januari 2012
De Kaarten zijn verkrijgbaar via Easyticket , ticketscript en bij de locatie zelf. Club Organza kent een beperkte capaciteit van 350 personen. Dus wees er op tijd bij.
Diverse acties via de nieuwe site www.boeddhaclub.nl
Boeddhaclub heeft onlangs haar nieuwe website gelanceerd. Blijf op de hoogte van onze feesten en aantrekkelijke acties voor leden en bezoekers. Meld je aan via de site of via Boeddhaclub@live.nl
Graag heten we je op 28 januari 2012 persoonlijk welkom!
Boeddhaclub & Special4u2
Foutje gezien? Let
us know!