J'Adore Monday

Details
Winactie gastenlijstplekken
Entree tot: 00:30 uurStatus: winnaars zijn bekend
Extra info
Genre's
Artiesten
Prijzen
Voorverkoop
Vervoer
Meer info
- Bericht 1
J’Adore is in 2012 begonnen als een exclusief evenement. Een event waarbij strikt wordt gelet of de gasten voldoen aan het J’adore profiel: ‘Classy & Chique gekleed. Op maandag 24 november zal de ‘doorbitch’ er nauwlettend op toezien dat de dresscode wordt gehandhaafd en dat elke bezoeker minimaal 21 jaar is. Het is dan ook verplicht om een geldig Identiteitsbewijs te kunnen overhandigen. Als jij in het profiel past is jouw entree gegarandeerd en staat jou niks meer in de weg om een top avond te beleven.
* VIP *
Mocht jij J’Adore MondayVaganza exclusief als VIP willen beleven, neem dan telefonisch contact op met de VIP manager via 06-41976033 of stuur een mail met jouw verzoek naar info@jadoremonday.com. Wees er wel op tijd bij, want Club Vie beschikt over een beperkt aantal exclusieve VIP spots!
Kwaliteit staat aan de top van het evenement J’Adore MondayVaganza en de only way to experience it is to be there: Every last Monday of the month at Club Vie Rotterdam!
Foutje gezien? Let
us know!