HardClassics on the Beach Festival 2016
Details
Winactie
Type: vrijkaartenStatus: winnaars zijn bekend
Genre's
Artiesten (a-z)
Prijzen
Voorverkoop
Vervoer
Meer info
- Bericht 1
Eerste namen voor HardClassics on the Beach zijn bekend!
Nu we langzaamaan richting het einde van de winter gaan en we ons voorzichtig kunnen opmaken voor een heerlijk voorjaar en vooral hete zomer, vonden wij het een mooi moment om de eerste namen voor HCOTB bekend te maken en er direct een actie voor onze trouwe bezoekers in te gooien!
De volgende namen zijn inmiddels bevestigd en zullen op zaterdag 9 juli aanstaande behoorlijk wat stof doen opwaaien op het Bloemendaalse strand:
- Dana
- Brooklyn Bounce
- DJ Francois
- The Pitcher
Vorig jaar was HCOTB vrijwel uitverkocht. Wij verwachten dit jaar al voortijdig uitverkocht te zijn! De earlybirds vlogen al als warme broodjes over de toonbank en inmiddels zijn er alleen nog regular tickets te koop. Grijp daarom niet mis en verzeker jezelf van een kaart voor deze topeditie!
Koop je losse reguliere kaarten via (www.free2party.nl/tickets
Ga je naast HCOTB ook naar de paaseditie van HardClassics op 27 maart aanstaande en heb je nog geen kaarten hiervoor? Lees dan het onderstaande bericht goed door en pak direct voordeel op de aanschaf van je kaarten.
Koop nu een package voor HC-paaseditie (indoor in The Box) en HCOTB met flinke korting!
De echte snelle beslissers hebben inmiddels al voor beide evenementen kaarten kunnen kopen in de beperkte earlybird actie voor een totaalbedrag van € 54,90. Omdat wij ook onze overige trouwe bezoekers een kans willen geven op een mooie deal, hebben wij speciaal voor de bezoekers die beide evenementen willen gaan en nog geen kaarten hebben gekocht, een andere topactie opgezet!
Koop vanaf nu onze packagedeal, die bestaat uit een kaart voor de editie van 27-3 in The Box en een kaart voor de editie van 9-7 in Bloemendaal, voor slechts € 59,90 en bespaar in totaal € 15,-. Wil je op 8-7 ook de pre party in Bloemendaal meepakken? Met een tweede packagedeal van slechts € 69,90 bespaar je dan zelfs € 20,-.
Deze packagedeals zullen slechts t/m 27 maart aanstaande te koop zijn via (www.free2party.nl/tickets)
Heb je al voor beide events losse kaarten gekocht,buiten de earlybird acties om??Stuur ons voor 27 maart aanstaande een e-mail via (info@free2party.nl) en wij zorgen ervoor dat ook jij gebruik kunt maken van deze actie.
Winactie 4x2 packagedeal HC-paaseditie + HCOTB
Wij geven 4 x 2 packagedeals weg met hierin kaarten voor de aankomende paaseditie op 27 maart aanstaande en weekendtickets voor HCOTB (ter waarde van € 139,80).
Wat moet je doen om kans te maken op deze prijs?:
-Like onze pagina’s Free2party/HardClassics
-Zet jezelf op “gaat” voor de events HC-paaseditie en HCOTB
-deel dit bericht en tag al je partyvrienden
De 4 gelukkige winnaars maken wij op zaterdag 5 maart a.s. bekend!
HC 27 maart event: https://www.facebook.com/events/1709683882584491/
HCOTB 09 juli event:https://www.facebook.com/events/1680820022180420/
High 5
Foutje gezien? Let us know!
Agenda Free2Party
De kans om te winnen bij Guestzone is groot. Inmiddels hebben wij 143.100 vrijkaarten
verloot onder onze members.
Dat zijn er ruim 800 per maand. En dat al ruim 15 jaar lang!
Maak een gratis account aan zodat jij ook vrijkaarten en gastenlijstplekken kunt winnen.
Je maakt bovendien direct kans op een draagbare Sonos speaker twv €199!
De Sonos Roam 2 heeft een IP67-rating voor stof- en waterbestendigheid en is daardoor ook goed naast het zwembad te gebruiken. Hij hoort dan ook zeker thuis in onze lijst van waterbestendige Bluetooth-speakers voor op het strand.
Een automatische TruePlay-functie, een batterijduur van 10 uur, een IP67-certificering voor water- en stofbestendigheid en een rijke geluidsbeleving.
Al member?
Uiteraard maak jij dan ook kans. Log in en controleer of alle gegevens zijn ingevuld en up-to-date zijn.