Gare Du Nord

Details
Winactie gastenlijstplekken
Entree tot: 00:00 uurStatus: winnaars zijn bekend
Genre's
Artiesten (a-z)
Prijzen
Voorverkoop
Vervoer
Meer info
- 01/12/2011
Zangeres Dorona Alberti is eind juli bevallen van een prachtige zoon en dat betekent dat Gare du Nord weer live kan gaan touren. Componisten/producers Barend Fransen en Ferdi Lancee hebben de periode van Dorona's zwangerschap gebruikt om een geheel nieuw album te schrijven en op te nemen. Het nieuwe leven in Dorona's buik vormde de inspiratie voor het nieuwe album en dat heeft geleid tot twaalf nieuwe songs met persoonlijker teksten dan voorheen. Puur, eerlijk, direct. Het album heeft de titel Lilywhite Soul en dat duidt op de plek waar de liedjes vandaan komen en het is tevens het koosnaampje van de heren voor de zangeres van hun liedjes.
Nieuwe album
Het album verschijnt op 7 oktober a.s. op het befaamde New Yorkse platenlabel Blue Note Records, voorafgegaan door de nieuwe single Love Will Find A Way. De nieuwe songs vormen de basis van de nieuwe 50-city Live Tour van Gare du Nord die start op 28 oktober a.s. in De Vorstin in Hilversum en die afgesloten wordt op 25 mei 2012 in het Muziekgebouw in Eindhoven. Het eerste deel van de Tour speelt zich af in de grotere Nederlandse popclubs; het tweede deel in schouwburgen en theaters.
High energy
De show is high energy; Gare du Nord staat erom bekend daar waar er stoelen staan het publiek eruit te spelen. De zes-man sterke live band kent glansrollen voor gitarist Aron Raams, saxofonist Paul Ensink en uiteraard zangeres Dorona Alberti. De vaste bandleden Arthur Antoine, Oscar Stone en Frank deAngelis leggen als vanouds de strak swingende energieke basis voor de solisten. Uiteraard komen, naast de nieuwe songs, de classic hits van succesalbums als Sex 'n' Jazz en Love For Lunch in volle glorie voorbij.
Het Foute Feest
Na Gare du Nord neemt het reguliere programma het over met Het Foute Feest van 23:00 - 5:00. Zie www.hetfoutefeest.com voor meer informatie. Concertbezoekers zijn uiteraard van harte welkom om na de show (gratis) achter te blijven tijdens Het Foute Feest.
Foutje gezien? Let us know!