ExPornStar

Details
Winactie gastenlijstplekken
Entree tot: 00:30 uurStatus: winnaars zijn bekend
Genre's
Artiesten (a-z)
Vervoer
Meer infoen
- Bericht 1
- Bericht 2
Met zijn diepe bulderende lach jakkert ie met zijn slee over de daken, overal zijn g… elfjes in de schoorsteen achterlatend. Nou dat geeft me een kerstfeest. Zie je het al voor je. kerstnacht gezellig de boom op gezet met je gezin, je vriend je vriendin. Maar je voelt onrust. Al de hele dag voel je het. Het is niet zo gek hoor, Wij allemaal maken de magie van kerst mee. Maar het verhaal van een vrolijke dikke man die door de schoorsteen klimt om wat in je Sok te stoppen is niet waar,dat weet je gewoon. Het is Dirty Santa !!!! die de gemoederen bezig houdt in Haarlem.....
Was hij het niet die vorig jaar een spoor van vrouwen slipjes achterliet in het oh zo mooie Haarlem. Met als klapstuk het gouden slipje op het stoplicht. Wat een perverse actie van die man.
Nou wij kunnen je vertellen. Na onze vermaning dat ie wat rustiger aan moest doen in onze mooie stad, had hij beloofd om het weer goed te maken. Maar Dirty Santa is Dirty Santa dus we kunnen het één en ander wel weer verwachten. Gaat de man zelf als een soort van potloodventer door Haarlem cruisen.?? Of laat hij zijn mooie Elfjes Tevoorschijn komen Met hem weetje het nooit maar we kunnen niets garanderen.Jullie weten Het blijft een Vreemd mannetje Wat we wel kunnen verklappen is dat hij en zijn Mooie Elfjes een aantal free lady tickets gaat uitdelen op diverse locaties.
Op het feest zelf is deze ondeugende man ook aanwezig. Waar hij Tijdens de Grote Cadeau Show onder de feestgangers zeer mooie cadeau’s zal verloten.want kerst is geen kerst zonder Cadeaus !!!
Om onze Dirty Santa Claus zijn zin te geven, hebben wij weer een Heerlijke Dike Line up neergezet. Van Deep Afrohouse ( Badguys & Mc Jeany ) tot vette dirty tracks ( Michell Niemeyer & DJ Jean). Voor de rest is de line-up om je vingers bij af te likken.
Het feest is in de lichtfabriek Haarlem. Van 21;30 tot 0:600 waar hij met zijn pimped arrenslee door de schoorsteen naar beneden zal jakkeren. En Oja dames dress to Impress.!!!!!!!
Jongens zorg dat je er gelikt uitziet. Want het kan er nogal wild aan toegaan. We zijn tenslotte op het feest bij DIRTY SANTA CLAUS by Exp*nstar
De elfjes….
Foutje gezien? Let us know!