Party Info

Deepbloe


Deepbloe


Details

Naam: Deepbloe Editie: First Edition Organisatie: Onbekend Locatie: Bloomingdale Type: binnen Plaats: Bloemendaal aan Zee Datum: zondag 28 juni 2015 Tijd: 15:00 uur - 22:00 uur Min.leeftijd: 18 jaar Facebook: eventpagina

Genre's

Style: techno

Artiesten (a-z)

  DIMMI

Prijzen

Regular (fase 5): € 15,00 Weekender (fase 2): € 20,00

Voorverkoop


Winactie gastenlijstplekken

Entree tot: 19:00 uur
Status: winnaars zijn bekend

Vervoer


Meer info

  • Bericht 1
De eerste editie van Deepbloe is een feit en dit wordt gevierd met een spetterende line up! Een showcase van opkomend talent en gevestigde namen uit de internationale Deephouse/Techhouse scene. Maar liefst negen smaakmakende acts zullen acte de présence geven; Watermät (FR), Sam Feldt, Shermanology, Mr. Belt & Wezol, Dimmi (FR), Dante Klein, Cleavage, The Tailors, Pep & Rash, The Voyagers en Lulleaux.

In 2013 presenteerde Watermät, Dj en producer uit Frankrijk, zijn eerste nummer, “Something About U”. De track werd snel gevolgd door Sparks. In 2014 kondigde Watermät de release aan van “Bullit” via Spinnin Records. Bullit werd vrijwel direct opgepikt door de grote namen in de Dance-scene en haalde de charts in meerdere landen waaronder België, Frankrijk, Nederland, Engeland en Australië. De track werd o.a. door Tiësto uitgeroepen tot de Ibiza zomerhit van 2014. “Bullit” was ook een grote hit tijdens de Miami Music Week. Het nummer is de perfecte mix tussen instrumentale – en elektronische elementen. ‘’Bullit’ stond #1 in de DMC Buzz chart en Pete Tong verkoos het nummer als “Essential New Tune of the Week’ in zijn BBC radioshow

Sam Feldt is zeker geen onbekende meer in de House scene. Na jaren achter de schermen te hebben geproduceerd was het in de zomer van 2013 tijd om de wereld kennis te laten maken met Dj en producer Sam Feldt. Hoewel Sam pas begin 20 is, timmerde hij de laatste jaren hard aan de weg met optredens over de hele wereld. Met zijn geweldige remixes van grote hits zoals zijn recent uitgebrachte hit ‘Show Me Love’ kan je niet meer om hem heen. Hij is één van de meest belovende Dj’s in de Deephouse scene die je in de gaten moet houden.

De muzikale omlijsting is verder in handen van niemand minder dan; Shermanology, Mr. Belt & Wezol, Dimmi (FR), Dante Klein, Cleavage, The Tailors, Pep & Rash, The Voyagers en Lulleaux.

Op 26 mei start de reguliere kaartverkoop.

# DEEP # TECH

Line-up: Watermät (FR), Sam Feldt, Shermanology, Mr Belt & Wezol, Dimmi (FR), Dante Klein, Cleavage, The Tailors, Pep & Rash, The Voyagers.

Schrijf je gratis in en win!

Doe ook mee
🎟 Win toegang tot festivals en events in heel Nederland

Waarom Guestzone
✔ Sinds 2010 hét party platform
✔ 150.433 vrijkaarten verloot
✔ 99% tevreden members
✔ Trustpilot: uitstekend
Zo werkt het
👉 Maak een account aan
👉 Kies je favoriete winactie
👉 Deelname: 40 cent

Win een Marshall Major IV koptelefoon

Maak kans op een Marshall Major IV

Vul na je aanmelding je profiel volledig in en maak ook kans op een Marshall Major IV koptelefoon, twv €85.

Doe dit vóór 31 mei 2026.