Party Info

Crazy XX-MAS in Nijmegen


Crazy XX-MAS


Details

Naam: Crazy XX-MAS Editie: Met Q-Music The Party Organisatie: Matrixx Locatie: Matrixx Type: binnen Plaats: Nijmegen Datum: zondag 26 december 2010 Tijd: 21:00 uur - 04:00 uur Min.leeftijd: 18 jaar Website: www.matrixx.nl

Genre's

Style: House

Artiesten (a-z)


Prijzen

Regular (fase 5): € 12,50 Weekender (fase 2): € 15,00

Voorverkoop


Winactie gastenlijstplekken

Entree tot: 01:00 uur
Status: winnaars zijn bekend

Vervoer


Meer info

  • Crazy XX-mas met Q-Music The P
Na alle kerstborrels, kerstdiners en andere kerstverplichtingen is zondagavond Tweede Kerstdag een heerlijke avond om op stap te gaan. Ook dit jaar maken Q-Music en Matrixx er samen een knotsgekke kerst van.

Alle hits van toen en nu waar jij de afgelopen jaren niet op kon stilstaan komen voorbij. Dance, pop, rock, r&b, gezellige meezingers en natuurlijk de hits uit “Het Foute Uur” en de “Foute Kerst Top 33” worden door de Q-Music DJ’s gedraaid. Ga naar www.q-music.nl/page/fouteuur om zelf je favoriete 15 foute nummers te kiezen.

Matrixx zorgt weer voor een “over-the-top” kerstdecoratie en verrassende kerstshows. Met de te gekke muziek van de Dj’s van Q-Music zal het feestgehalte een hoogtepunt bereiken. En… misschien komt de kerstman nog wel even langs op deze zondag 26 december.

Kaarten voor Crazy XX-Mas zijn online te koop voor € 12,50 (ex fee). Kaarten zijn ook verkrijgbaar bij alle Primera winkels en zijn uiteraard ook op de avond zelf aan de deur te koop voor € 15,-. Tickets en meer info op: www.matrixx.nl

Schrijf je gratis in en win!

Doe ook mee
🎟 Win toegang tot festivals en events in heel Nederland

Waarom Guestzone
✔ Sinds 2010 hét party platform
✔ 150.656 vrijkaarten verloot
✔ 99% tevreden members
✔ Trustpilot: uitstekend
Zo werkt het
👉 Maak een account aan
👉 Kies je favoriete winactie
👉 Deelname: 40 cent

Win een Marshall Major IV koptelefoon

Maak kans op een Marshall Major IV

Vul na je aanmelding je profiel volledig in en maak ook kans op een Marshall Major IV koptelefoon, twv €85.

Doe dit vóór 30 juni 2026.