Zoeken...

Evenementen

Organisaties

Party Info

Click at the Beach


Click at the Beach

Details

Naam: Click at the Beach Editie: Closing Organisatie: Click Locatie: Woodstock 69 Type: strand Plaats: Bloemendaal aan Zee Datum: zondag 14 september 2014 Tijd: 10:00 uur - 22:00 uur Min.leeftijd: 18 jaar Website: www.iloveclick.nl Facebook: eventpagina

Winactie gastenlijstplekken

Entree tot: 16:00 uur
Status: winnaars zijn bekend

Genre's


Artiesten (a-z)

  Dubfire

Prijzen

Regular Normal: 20,00

Voorverkoop


Vervoer


Meer info

  • Bericht 1
Terwijl een van de zwoelste zomers die Nederland in tijden beleefd heeft naar haar hoogtepunt klimt, maakt CLICK zich op voor de finale van het seizoen. Onnodig te vermelden dat dit tot in iedere vezel een CLICK at the Beach kraker zal worden. Op zondag 14 september scharen Dubfire, Gabriel Ananda, Stefano Richetta en Patrick Topping zich trappelend achter de decks voor het laatste CLICK strandfeest van het jaar bij strandclub Woodstock in Bloemendaal.

In een tijd dat elektronische muziek in zijn thuisland nog als exotisch werd gezien, stond de Amerikaan Dubfire al achter de decks te trappelen. Als onderdeel van Deep Dish bereikte hij fabelachtige wereldfaam in de jaren 90. Sinds 2012 gaat hij solo als Dubfire non-stop de wereld over. Tel daar nog het aardverschuivende label SCI+TEC bij op en je hebt een superster. En zoals sterren betaamd vaart Dubfire zonder compromis zijn eigen koers . Techno met de attitude van een punk band dus. Voor zichzelf een onuitputtelijke vernieuwingsdrift, bij zijn publiek standaard alle remmen los.

De remmen volledig loslaten moet CLICK organisator en gangmaker Stefano Richetta in gedachten gehad hebben toen hij zichzelf voor zijn sluitfeestje naast gevierd CLICK artiest Gabriel Ananda programmeerde, back 2 back.. De twee vrolijke hippies van het internationale techno toneel nemen hun muziek bijzonder serieus. In deze back 2 back sessie halen de mannen het onderste uit hun platenkoffers om de voetjes uit het zand te krijgen van het CLICK publiek met een stuwende, diep melodieuze battle. Verse nieuwkomer en op hemelbestormende ramkoers gaat Patrick Topping. Deze jonge brit heeft zich in korte tijd stevig verankerd op het internationale toneel. Via de ouderwetse methode van demo’s strooien heeft de 25-jarige Topping zich al van een residency verzekerd in DC10 op het magische eiland Ibiza. Voor de CLICK at the Beach 2014 closing reist hij af naar de Hollandse kust, volledig opgeladen door een seizoen knallen van Newcastle tot Zuid-Amerika en zijn vaste gigs in DC10.

CLICK at the Beach ging dit seizoen als vanouds door de geluidsbarrière. Het seizoen werd in stijl geopend door house piraat Karotte in mei. In juni zorgde Vaal voor knetterend en uniek vuurwerk. Edu Imbernon hield in juli het publiek extra lang en extra stevig in zijn greep en aan CLICK-held The Advent de eer om het CLICK publiek hoogzomer op stoom te houden in augustus. In de mooiste maand van het jaar haalt CLICK at the Beach alles uit de kast om van haar slotfeest een finale te maken die nog lang zal nasidderen. Met Dubfire, Gabriel Ananda, Patrick Topping en organisator Stefano Richetta achter de decks kan dat ook maar een kant op: de lucht in. CLICK at the Beach closing 2014. Als je het na kunt vertellen, was je er niet bij.


▬▬▬▬▬ ★ LINE-UP ★ ▬▬▬▬▬

★ Dubfire (USA)
★ Gabriel Ananda (DE) & Stefano Richetta (NL)
★ Patrick Topping (UK)

▬▬▬▬▬ ★ TICKETS & INFO ★ ▬▬▬▬▬

★ Like CLiCK
★ € 20
★ Tijd: vanaf 12:00 zijn we open
★ 14-09-2014
★ Locatie Woodstock
★ www.iloveclick.nl


Foutje gezien? Let us know!


Agenda Click


Het platform voor Dance-liefhebbers
Guestzone is al meer dan 15 jaar dé plek voor alle feestgangers in Nederland.

Waarom Guestzone?
✨ De beste festivals en events
✨ Altijd het laatste Dance-nieuws
✨ Al 148.385 vrijkaarten verloot
✨ Beoordeling van 4,9/5 sterren
✨ Ruim 83.000 fans op Facebook

Zo simpel werkt het
👉 Maak een gratis account
👉 Kies je favoriete winactie
👉 Deelname slechts 40 cent

Doe ook mee!
🎟 Schrijf je snel in en win vrijkaarten

Betrouwbaar
⭐ 99% van onze members is tevreden


Win nieuwe Apple AirPods 4!

Wanneer je ervoor zorgt dat je jouw profiel na het aanmaken van je account volledig invult maak je bovendien kans op nieuwe Apple AirPods 4 twv €149!

Doe dit wel vóór 31 oktober 2025.



Vrijkaarten voor de beste events

Hoe kan ik meedoen met de winacties?

Al ruim 10 jaar verloten we iedere maand ruim 1.000 vrijkaarten. De kans om vrijkaarten te winnen bij Guestzone is dan ook heel groot.

Win vrijkaarten
Logo Guestzone

Inloggen


member organisatie
Of login met je emailadres



Per 27 september 2025 zijn onze Algemene Voorwaarden en Spelvoorwaarden geüpdatet. Door onze site te gebruiken ga je akkoord met de nieuwste versies.

Beveiligd door reCAPTCHA.

Win vrijkaarten
Logo Guestzone

Member account aanmaken


member organisatie
Of registreer met email


akkoord met de algemene voorwaarden

Beveiligd door reCAPTCHA.
Win vrijkaarten
Logo Guestzone

Zakelijk account aanmaken


member organisatie



akkoord met de algemene voorwaarden

Beveiligd door reCAPTCHA.
Logo Guestzone
Vul het e-mailadres in waarmee je bij ons bent ingeschreven.






Beveiligd door reCAPTCHA.
Member Login
Wachtwoord wijzigen
vul hieronder 2x je nieuwe wachtwoord in

Uitnodigingen
Hier informatie over winactie
Deelnames 0
Afmelden?
Wanneer je geen gebruik kunt maken van deze winactie, meld je dan z.s.m. af zodat wij nog iemand anders blij kunnen maken.


Let op: het is verboden om jouw gewonnen aan te bieden en/of te verkopen. Klik hier voor meer informatie.


Introducé aanmelden

Vul hieronder de gegevens in van degene die jij meeneemt naar event-name op event-date .

Dus NIET je eigen gegevens invullen aub


Man Vrouw


Geef dit uiterlijk op introduce-name aan ons door!
Gegevens introducé
Voornaam:
Achternaam:
E-mail:


Win vrijkaarten!
Koppel jouw mobiele nummer.

Kosten
€0,40 per deelname per winactie.

Koppelen via telefoon
Klik op de link van de code en verstuur het bericht naar 4004.

Koppelen via laptop/pc
Verstuur op je mobiel de code via een sms naar 4004.

Code
Telefoonnummer herstellen

Via Mobiel?
Klik op de link van de code zodat deze automatisch wordt geïmporteerd naar je telefoon. Druk daarna op 'verstuur'.


Zit je achter een PC?
Ga op je mobiel naar 'berichten', toets de onderstaande code in en verstuur de sms naar 4004


De code:

Nieuw nummer koppelen

Klik op de link van de code. Die wordt dan automatisch geïmporteerd in de app 'berichten'. Verstuur het bericht.

CODE:

Je kunt ook handmatig de code intoetsen en de sms versturen naar 4004


Akkoord met sms om te winnen

Als je meedoet aan een winactie en je wint krijg je hiervan een SMS. Deze kost geld.

Klik hier voor meer informatie.
Premium service
Update service
Ontvang een berichtje wanneer wij belangrijk nieuws hebben. Zo blijf je altijd op de hoogte.
E-mailadres wijzigen
E-mailadres valideren
Klik op onderstaande button om een nieuwe mail te versturen zodat jij je mailadres kunt bevestigen.

Let op!
Wanneer je de mail niet direct kunt vinden, check dan je spambox.
Wachtwoord wijzigen
Type hieronder je nieuwe wachtwoord in

Account verwijderen
Je kunt je account verwijderen