Zoeken...

Evenementen

Organisaties

Party Info

Click at The Beach


Click at The Beach

Details

Naam: Click at The Beach Organisatie: Click Locatie: Woodstock 69 Type: strand Plaats: Bloemendaal aan Zee Datum: zondag 8 juli 2012 Tijd: 13:00 uur - 22:00 uur Min.leeftijd: 18 jaar Website: www.iloveclick.nl Facebook: eventpagina

Winactie gastenlijstplekken

Entree tot: 19:00 uur
Status: winnaars zijn bekend

Genre's


Artiesten (a-z)


Prijzen

Regular (fase 5): 15,00

Voorverkoop


Vervoer


Meer info

  • 25/06/2012
Op zondag 8 juli vat CLICK at the Beach in het hart van de zomer 2012 doeltreffend samen waar het voor staat. Vanuit het Verenigd Koninkrijk komt de reizende ster Laura Jones over, uit eigen land Bart Skils om samen met Stefano Richetta & vrienden voor muzikaal spektakel van de hoogste klassen te zorgen aan het Bloemendaalse strand. Relevant, scherp, heet en daverend. Voor minder gaat de zon die dag niet op, noch terug de zee weer in.

De eer om het seizoen van de meest roemruchte after-club ter wereld, DC10 op Ibiza, te openen in de pocket, op het moment van schrijven haar eerste compilatie ‘Leftroom presents Laura Jones’ brandend vers in de schappen over de hele wereld en een compleet volgeboekte zomeragenda met de belangrijkste festivals en een eigen Zuid-Amerika toer. Dat is in 1 regel Laura Jones. Behoeft daarom verder weinig uitleg dat deze dame, die in 2011 de cosmos in knalde via Visionquest en Leftroom met de hit-tracks ‘Live A Little’ en ‘Love In Me’, een naam is waar de zich serieus nemende internationale dansgemeenschap deze zomer niet om heen kan. Laura Jones brengt een warm en kosmopolitisch elektronisch geluid naar het strand van Bloemendaal, met 1 centraal element: de melodie. Een artiest die een bekroning vormt op het tot nu toe toch al zeer scherpe seizoen CLICK at the Beach 2012.

Scherp wordt per definitie ook de zomer van Bart Skils. Het eigen maatgevende festival Voltt Loves Summer is daarin het kolkende hart. Zijn festival is een van de belangrijkste en steevast ruim van te voren uitverkochte jaarlijkse festivals met een tot de verbeelding sprekende line-up met veel bevriende artiesten als Gaiser, Pan-Pot en Mathias Kaden. Muzikaal opladen voor een heel seizoen volle gas doet ook Skils rondom Sonar in Barcelona. Bart Skils is een terugkerende naam op de eik-edities van CLICK. Hij opende het clubseizoen van 2012 in de Westerunie, vlamde tijdens Koninginnedag op het Exprezz-podium en zet nu zijn handtekening onder een gestroomlijnde editie van CLICK at the Beach naast Laura Jones met zijn ongeëvenaarde geluid waarin het samensmelten van (deep)house en techno voor knetterend vuurwerk zorgt.

Met zulke feesten zijn er vrienden te over. Een veelheid aan vrienden ook die tevens een behoorlijke set muziek weten weg te zetten. Organisator en resident artiest Stefano Richetta nodigt voor deze CLICK at the Beach die vrienden dan ook uit. Samen vormen ze de hele middag en nacht de rode draad in deze line-up die muzikaal niets anders dan het beste van het beste en onderste uit de sappige kan betekend. Absoluut zwoele zomerhitte bij strandclub Woodstock. Samen met een toegewijd en ontspannen publiek, een alle zintuigen strelend licht- en geluidplan en de Hollandse kust als decor een strandfeest die de kust tot lang na zonsondergang laat knisperen van feestelijke warmte.


Foutje gezien? Let us know!


Agenda Click


Dé plek voor alle Dance-liefhebbers!
✨ Al meer dan 15 jaar het party-platform
✨ De beste festivals en events
✨ Het allerlaatste Dance-nieuws
✨ Al 148.684 vrijkaarten verloot
✨ Door Trustpilot beoordeeld als 'uitstekend'
✨ Ruim 83.000 fans en volgers op Facebook


Doe ook mee!
🎟 Schrijf je gratis in en win vrijkaarten

Zo simpel werkt het
👉 Maak een gratis account
👉 Kies je favoriete winactie
👉 Deelname slechts 40 cent

Betrouwbaar
⭐ 99% van onze members is tevreden


Win nieuwe Apple AirPods 4!

Wanneer je ervoor zorgt dat je jouw profiel na het aanmaken van je account volledig invult maak je bovendien kans op nieuwe Apple AirPods 4 twv €149!

Doe dit wel vóór 30 november 2025.



Vrijkaarten voor de beste events

Hoe kan ik meedoen met de winacties?

Al ruim 10 jaar verloten we iedere maand ruim 1.000 vrijkaarten. De kans om vrijkaarten te winnen bij Guestzone is dan ook heel groot.

Win vrijkaarten
Logo Guestzone

Inloggen


member organisatie

OF login met je emailadres


Per 27 september 2025 zijn onze Algemene Voorwaarden en Spelvoorwaarden geüpdatet. Door onze site te gebruiken ga je akkoord met de nieuwste versies.

Beveiligd door reCAPTCHA.

Win vrijkaarten
Logo Guestzone

Schrijf je gratis in om vrijkaarten te winnen voor de beste events en festivals!


member organisatie

OF registreer met email


akkoord met de algemene voorwaarden

Beveiligd door reCAPTCHA.
Win vrijkaarten
Logo Guestzone

Zakelijk account aanmaken


member organisatie



akkoord met de algemene voorwaarden

Beveiligd door reCAPTCHA.
Logo Guestzone
Vul het e-mailadres in waarmee je bij ons bent ingeschreven.






Beveiligd door reCAPTCHA.
Member Login
Wachtwoord wijzigen
vul hieronder 2x je nieuwe wachtwoord in

Uitnodigingen
Hier informatie over winactie
Deelnames 0
Afmelden?
Wanneer je geen gebruik kunt maken van deze winactie, meld je dan z.s.m. af zodat wij nog iemand anders blij kunnen maken.


Let op: het is verboden om jouw gewonnen aan te bieden en/of te verkopen. Klik hier voor meer informatie.


Introducé aanmelden

De gegevens van degene die ik meeneem naar event-name:

Man Vrouw
Let op: niet je eigen gegevens invullen

Geef dit uiterlijk op introduce-name aan ons door!
Gegevens introducé
Voornaam:
Achternaam:
E-mail:
Aanpassen?
Klik op de button hieronder.
De gegevens worden dan verwijderd.

Win vrijkaarten!
Koppel nu je mobiele nummer

Kosten?
40 cent per deelname per winactie

Zit je op je telefoon?
Klik op de code en verstuur het bericht

Zit je achter een laptop/pc?
Verstuur de code via sms naar 4004

Jouw unieke code:

guestzone


Gefeliciteed!

Jouw telefoonnummer is nu gekoppeld aan jouw account.




Heel veel succes gewenst met het winnen van vrijkaarten voor de beste events & festivals
Telefoonnummer herstellen

Via Mobiel?
Klik op de link van de code zodat deze automatisch wordt geïmporteerd naar je telefoon. Druk daarna op 'verstuur'.


Zit je achter een PC?
Ga op je mobiel naar 'berichten', toets de onderstaande code in en verstuur de sms naar 4004


De code:

Nieuw nummer koppelen

Klik op de link van de code. Die wordt dan automatisch geïmporteerd in de app 'berichten'. Verstuur het bericht.

CODE:

Je kunt ook handmatig de code intoetsen en de sms versturen naar 4004


Akkoord met sms om te winnen

Als je meedoet aan een winactie en je wint krijg je hiervan een SMS. Deze kost geld.

Klik hier voor meer informatie.
Premium service
Update service
Ontvang een berichtje wanneer wij belangrijk nieuws hebben. Zo blijf je altijd op de hoogte.
E-mailadres wijzigen
E-mailadres valideren
Klik op onderstaande button om een nieuwe mail te versturen zodat jij je mailadres kunt bevestigen.

Let op!
Wanneer je de mail niet direct kunt vinden, check dan je spambox.
Wachtwoord wijzigen
Type hieronder je nieuwe wachtwoord in

Account verwijderen
Je kunt je account verwijderen