Party Info

Cadenza Showcase in Den Haag (Scheveningen Strand)


Cadenza Showcase


Details

Naam: Cadenza Showcase Organisatie: Exclusive Productions Locatie: Boomerang Beachclub Type: strand Plaats: Den Haag (Scheveningen Strand) Datum: zaterdag 27 augustus 2011 Tijd: 19:00 uur - 02:00 uur Min.leeftijd: 18 jaar Website: www.exclusiveproductions.com

Genre's

Style: techno

Artiesten (a-z)

  Reboot

Prijzen

Regular (fase 5): € 10,00 Weekender (fase 2): € 15,00

Voorverkoop


Vervoer


Meer info

  • Bericht 1
Gedurende het zomerseizoen van 2011 staat Scheveningen meerdere primeurs en exclusieve evenementen te wachten waaronder ook het enige Nederlandse ‘beach-event’ van het grootste Minimal Techno label van de wereld.

Op zaterdag 27 augustus host Boomerang Beach namelijk een officiële Cadenza Showcase avond van het fameuze label van Minimal Techno legende Luciano. De heren van Cadenza zullen vanaf zonsondergang een meeslepende en ongekende muzikale tour verzorgen tot in de vroege ochtend uren!

De line-up van dit unieke strandevenement zal worden gevuld door maar liefst drie Cadenza pioniers: Reboot, Michel Cleis en Ernesto Ferreyra. Deze heren hebben hun sporen binnen de scene al een aantal jaren verdient en staan garant voor een Minimal Techno avond van ‘Cadenza kwaliteit’.

Reboot zal speciaal voor Boomerang Beach een extra lange live set draaien waarin hij meer dan twintig jaar aan wereldwijde muzikale invloeden van onder andere grote namen als Sven Väth, Carl Cox en Chris Liebing door elkaar zal mixen.

Michel Cleis die onder andere bekent is van zijn hit ‘La Mezcla’ uit de zomer van 2009, is heer en meester in het mixen van tribal en minimalistische ritmes tot een ‘dansvloer-vullend’ geheel waarmee hij het dak van menig club draait.

Aansluitend zal de van origine Argentijnse Cadenza resident Ernesto Ferreyra verantwoordelijk zijn voor een Zuid-Amerikaanse, exotische en temperamentvolle Minimal Techno sound waarmee hij vorige zomer onder andere Pacha Ibiza mee op zijn kop zette.

Omdat de echte Cadenza evenementen niet tot in de vroege ochtend uren maar tot in de vroege in de middag uren door gaan wordt er op dit moment nog gewerkt aan een officiële afterparty waar alle liefhebbers na Boomerang Beach nog een aantal uren door kunnen gaan. Zorg er dus voor dat je op tijd je kaarten koopt voor Boomerang Beach, dan wordt je sowieso op de hoogte gehouden van de ontwikkelingen voor de afterparty!


Agenda Exclusive Productions

Schrijf je gratis in en win!

Doe ook mee
🎟 Win toegang tot festivals en events in heel Nederland

Waarom Guestzone
✔ Sinds 2010 hét party platform
✔ 150.479 vrijkaarten verloot
✔ 99% tevreden members
✔ Trustpilot: uitstekend
Zo werkt het
👉 Maak een account aan
👉 Kies je favoriete winactie
👉 Deelname: 40 cent

Win een Marshall Major IV koptelefoon

Maak kans op een Marshall Major IV

Vul na je aanmelding je profiel volledig in en maak ook kans op een Marshall Major IV koptelefoon, twv €85.

Doe dit vóór 30 juni 2026.