Party Info

Bla Bla W/ Daniel Sanchez Solo Night


Bla Bla W/ Daniel Sanchez Solo Night


Details

Naam: Bla Bla W/ Daniel Sanchez Solo Night Organisatie: Stichting Studio 80 Locatie: Claire Type: binnen Plaats: Amsterdam Datum: zaterdag 30 juni 2012 Tijd: 21:00 uur - 03:00 uur Min.leeftijd: 18 jaar Website: www.studio-80.nl

Artiesten (a-z)


Prijzen

Regular (fase 5): € 14,99 Weekender (fase 2): € 14,99

Voorverkoop


Winactie gastenlijstplekken

Entree tot: 01:00 uur
Status: winnaars zijn bekend

Vervoer


Meer info

  • 21/05/2012
Na een aantal maanden van uitverkochte Bla Bla edities en internationale headliners van formaat zal 29 juni 2012 in het teken staan van de man die dit allemaal mogelijk heeft gemaakt. Bla Bla’s founder Daniel Sanchez zal in Studio 80 zich van zijn beste kant laten zien, en speciaal voor alle trouwe fans die het succes mede mogelijk hebben gemaakt een solo night. In de andere zaal zullen Daniel’s vrienden het publiek trakteren op een potje onvervalste Amsterdamse house.

Daniel Sanchez is al een geruim aantal jaren niet meer weg te denken uit de Nederlandse techno scene en heeft een heus imperium weten op te bouwen met zijn Bla Bla en Rotzooii feesten, de labels Bla Bla en Be Real met hun vele succesvolle producties, en natuurlijk de onvergetelijke Sensation White tour met broer Juan Sanchez. Acht jaar geleden begon het allemaal voor Daniel met zijn eerste optreden in de Powerzone, en niet veel langer daarna het organiseren van Rotzooii op het Westergasterras. Daarna is het allemaal snel gegaan met Daniel, wat hij voor een groot deel te danken heeft gehad aan zijn tomeloze inzet, hard werken en gevoel voor de muziek en het publiek. Het was dan ook geen verrassing toen zijn Bla Bla en Rotzooii feesten, die voornamelijk op underground locaties werden georganiseerd, een vaste plek kregen in de Studio 80. Ook internationaal ging het Daniel voor de wind. Na vele boekingen over de hele wereld, mede als gevolg van zijn welbekende zomerhit ‘Mumbling Yeah’, bereikt hij in 2011 een van de hoogtepunten uit zijn carrière met de Sensation White World Tour samen met Juan Sanchez. Over de hele wereld kregen de gebroeders Sanchez lovende kritieken en ze wonnen zelfs de ‘Sensation Fans Award’ voor ‘Best Sensation Live Set’ in Barcelona.

Ook op het vlak van het produceren is Daniel niet te stoppen. Door zijn jarenlange ervaring en neusje voor muzikaal talent heeft hij de afgelopen jaren een indrukwekkend aantal veelbelovende artiesten zoals Bas Amro, Efde, Olene Kadar, Mulder en El Mundo Satori aan zijn labels Bla Bla en Be Real weten te verbinden. Met inmiddels al 40 artiesten die op zijn labels hebben gereleased groeien beide labels gestaag en daarom maakte Daniel onlangs bekend dat zijn sublabel Be Real vanaf dat moment elke 2 weken een nieuwe release in de planning heeft staan. Tel daar de aankomende gigs zoals Awakenings, de afsluit act op Welcome to the Future, en de 18hrs stage met Rotzooii op 14 juli bij op en je weet dat Daniel de komende tijd de nodige vette sounds voor jullie in petto heeft. Voor degenen die de hieronder te beluisteren track nog niet gehoord hebben, dit kon wel weer eens een zomerklapper worden om u tegen te zeggen.

Daniel zal echter nooit vergeten dat het succes van zijn feesten en releases voor een deel aan de steun en support van al zijn liefhebbers, zijn trouwe fans, en zijn collega dj’s en producers. Hij wil jullie dan ook hiervoor bedanken met een knallend solo optreden in zaal 1 en Daniel’s gewaardeerde collega dj’s en vrienden in zaal 2. Koop je kaarten in de voorverkoop voor 14,99 @ www.blablarec.com en mis niets van deze speciale Bla Bla editie op zaterdag 30 juni 2012 van 23:00 tot 5:00u!


Agenda Stichting Studio 80

Schrijf je gratis in en win!

Doe ook mee
🎟 Win toegang tot festivals en events in heel Nederland

Waarom Guestzone
✔ Sinds 2010 hét party platform
✔ 150.346 vrijkaarten verloot
✔ 99% tevreden members
✔ Trustpilot: uitstekend
Zo werkt het
👉 Maak een account aan
👉 Kies je favoriete winactie
👉 Deelname: 40 cent

Win een Marshall Major IV koptelefoon

Maak kans op een Marshall Major IV

Vul na je aanmelding je profiel volledig in en maak ook kans op een Marshall Major IV koptelefoon, twv €85.

Doe dit vóór 31 mei 2026.