Party Info

BACKxBACK


BACKxBACK


Details

Naam: BACKxBACK Organisatie: Nachtlab Locatie: Claire Type: binnen Plaats: Amsterdam Datum: vrijdag 10 augustus 2012 Tijd: 21:00 uur - 03:00 uur Min.leeftijd: 18 jaar Website: www.backxback.com

Artiesten (a-z)

  Lilith

Prijzen

Regular (fase 5): € 12,00 Weekender (fase 2): € 14,00

Voorverkoop


Winactie vrijkaarten

Status: winnaars zijn bekend

Vervoer


Meer info

  • Bericht 1
Op vrijdag 20 juli zal de tweede editie van de reeks clubavonden, in de aanloop naar de grote finale van BACKxBACK op Mysteryland, plaatsvinden. Na een eerste geslaagde editie in april, vind ook deze editie in de Amsterdamse underground club: Studio80 plaats. Headliners van deze avond zijn Gregor Tresher en John Wolff, welke naast het draaien van een solo set ook voor het eerst van hun leven samen met elkaar achter de draaitafels zullen verschijnen.

Waar in april Anton Pieete nog Studio80 op zijn kop zette samen met zijn held Surgeon, viel de keuze van John Wolff op dj en producer Gregor Tresher. In de achterzaal wordt deze nacht de muzikale invulling geheel verzorgd door het enthousiaste dj duo Mike Ravelli en Miss Melera.

Studio 1: Gregor Tresher BxB John Wolff.
Waar John Wolff in de jaren ’90 nog een jonge jongen was, kwam de dj carriere van Gregor Tresher reeds van de grond. Startende met optredens in underground clubs in Frankfurt, is Gregor Tresher in de afgelopen jaren uitgegroeid tot internationaal gewaardeerd dj en producer. Tresher’s succesvolle producties bleven niet ongehoord door John Wolff, welke deze regelmatig draait tijdens zijn uplifting en melodieuze sets.

De eerste ontmoeting van Wolff met de muziek van Tresher was toen luisterde naar elektroische muziek met vrienden als Olivier weiter en Charles Davos. Op dat moment was John zelf nog geen artiest, maar hij kan zich nog goed herinneren dat Tresher’s producties hier een grote rol in hebben gespeeld: “Tracks als ‘Full Range madness’ en ‘Battery’, bijvoorbeeld, gedraaid door Sven Vath, gaven me echt dat kippenvel-gevoel op de dansvloer. Het is een droom die uitkomt om samen met Gregor Tresher op te treden in Studio80 en op de BACKxBACK stage by Nachtlab en Red Bull op Mysteryland, ik kijk er erg naar uit!”

Studio 2: Mike Ravelli & Miss Melera.
Zowel Mike Ravelli als Miss Melera zijn geen onbekenden voor Studio 80. Mike Ravelli is hier een graag geziene gast achter de decks en host in deze club ook zijn eigen avond LOKOMOTIV. Miss Melera heeft ook al menig succesvol optreden in ‘de 80’ achter haar naam staan, maar een gezamenlijke all-nighter in de kleine zaal is voor beiden een nieuwe ervaring. De duo optredens van Mike Ravelli en Miss Melera worden gekenmerkt door

Een nieuw initiatief.
BACKxBACK is een initiatief van Nachtlab, Red Bull en Mysteryland, waarbij getalenteerde Nederlandse artiesten een back to back set draaien met hun muzikale helden. Door middel van een clubtour langs Studio80, Toffler en Stalker, wordt aangestormd op de grote finale tijdens Mysteryland . Kijk voor meer informatie, data, live-sets en exclusieve content op www.backxback.com .


Agenda Nachtlab

Schrijf je gratis in en win!

Doe ook mee
🎟 Win toegang tot festivals en events in heel Nederland

Waarom Guestzone
✔ Sinds 2010 hét party platform
✔ 150.485 vrijkaarten verloot
✔ 99% tevreden members
✔ Trustpilot: uitstekend
Zo werkt het
👉 Maak een account aan
👉 Kies je favoriete winactie
👉 Deelname: 40 cent

Win een Marshall Major IV koptelefoon

Maak kans op een Marshall Major IV

Vul na je aanmelding je profiel volledig in en maak ook kans op een Marshall Major IV koptelefoon, twv €85.

Doe dit vóór 30 juni 2026.